Začněme Afghánistánem, kde máme dvě vlny „boje proti terorismu“ inscenované Sovětským svazem a pak Spojenými státy. Obyvatelé tohoto státu spí s kalašnikovem v posteli a nemají rádi, když jim Britové, Rusové nebo Američané vykládají, jak mají žít svůj vlastní život. Takže první vlnu odporu financovala CIA tím, že vyzbrojila nějakého Saúda jménem Bin Ládin, aby vytvořil al-Kájdu a prováděl partyzánskou válku proti Sovětům. První vlna boje proti teroru skončila odchodem Sovětů a epidemickou vládou Talibánu. Druhou vlnu vytvořila už bohužel i za mé daně stejná CIA tím, že zahájila další intervenci a ve druhé vlně proti Talibánu financovala tento odboj za peníze CIA stejná parta demokratů, kterou financoval Pákistán jako prostředník. Jak dopadla druhá vlna epidemického boje proti terorismu, o tom jsme psali nedávno (Postupný rozpad impéria: Od porážky v Saigonu k debaklu v Kábulu). A nyní ke dvěma vlnám kovidu podle tohoto grafu.

Takže máme zase dvě hlavní vlny epidemie. Začněme od Wuchanu, což je obdoba SSSR. Jeho biologickou laboratoř pomohli vybudovat Francouzi, jistě se souhlasem USA (ZDE). Nebezpečné viry je lépe zkoumat daleko od domova, nejlépe u hranic s Ruskem, například v Gruzii (Ilegální biologická válka za naše legální daně). Netopýři mají vysokou tělesnou teplotu a rychlý metabolismus. Který virus to přežije, ten je superman a pokud skočí na studenokrevného člověka, tak má vyhráno. Druhé kolo začalo armádní olympiádou ve Wuchanu a vojáci si donesli společně s načerno zaměstnanými Čínany v Itálii a jinde milého kovida až do laboratoře USA ve Fort Derrick. Zde se tomuto nadějnému kandidátovi na biologickou válku začal věnovat po Wuchanu i Pentagon. První kolo je za námi. Virus dostal mocenský štempl a byl dotován z našich daní. A pochopitelně začala válka proti kovidu, stejně jako běží za bilióny dolarů a milióny mrtvých od 11. září 2001 i válka proti terorismu.

A jedeme druhé kolo válečné epidemie, viz Afghánistán a boj proti terorismu. Vojenské boty Sovětů a NATO mocně zadupaly na cizí půdě a začal tzv. „boj za demokracii“ a za další nespecifikované „hodnoty západní civilizace“. K tomu naše heslo „dirty wars“, ať se zbytečně neopakujeme. Stejně začal boj za vakcíny, který jako v Afghánistánu nejprve vyhráli Rusové. Ale ti na Západě nemají správný štempl a tak museli jít jinam. Druhé kolo se vyznačuje neutuchajícím vítězstvím vědy, demokracie, západních hodnot a mnoha dalších dobrot. Jenže stejně jako ve válce v Afpaku je třeba přinést na oltář demokracie nějaké malé oběti. To jsou ty miliardy věnované přímo z našich daní farmaceutickým korporacím (dále „farmy“) na jejich soukromý firemní výzkum. V Afpaku běželo o totéž. Vítězná armáda nezadržitelně postupovala a soukromí žoldnéři a kontraktoři placení přímo z našich daní tvoří i dnes její velmi důležitou součást. Opět jde o drobné oběti přinesené na oltář epidemického boje proti terorismu a vítězství je jako obvykle na dosah. Nasadili jsme ony Hitlerem propagované Wunderwaffen, což je výcvik afghánské armády a potažmo i armády zdravotníků, kteří začali na ulicích testovat a očkovat lidi hlava nehlava. Druhá fáze je za námi, čísla ukazují, že vítězíme, jak jinak také. Ty drobné oběti, jako je lock-down a zničená základní zdravotní péče – to musíme nějak unést. A farmy a Pentagon platit musíme, protože očkování a hřmící zbraně jsou základním prostředkem k prosazování západních hodnot.

A jedeme na další fázi, kde se začaly zadírat kolečka. Nezávislé weby našeho typu začaly zhruba od roku 2006 publikovat zprávy o západním debaklu v Afghánistánu. Tálibán Alfa, na který jsme byli očkovaní, se změnil na Talibán Delta, který byl mazaný jako onen brazilský, britský a indický virus. V klidu se změnil na moderní vojenskou mašinerii a začal pro USA produkovat nezbytný heroin, který se mimo jiné klasické cesty pašoval do USA a do EU skrze armádní dodávky. A máme další bohumilý kšeft, protože vyděláváme na státních zbraních, pak na soukromých kontraktorech, pak na heroinu a navíc na nezbytné podpoře demokracie, skrze neziskovky a další přísun ideologických a humanistických sil na budování demokracie pod zbraněmi NATO.

Epidemie kovidu jela podle stejného scénáře. Lock-down společnosti byl ideálním prostředkem, jak jedno procento donutilo 99 procentní menšinu držet hubu s bílým náhubkem a krok s vládními opatřeními. Jedno promile miliardářů za kovidu pohádkově zbohatlo. Za natisknuté peníze a státní dluhopisy si koupili ty chudáky ze střední třídy, kteří zkrachovali. Pak zavedeme kovidpas a ten navážeme na vojenské a zpravodajské techniky sledování obyvatel a máme konečně ráj na zemi pro jedno procento. Jako bohatli kontraktoři na válce v Afghánistánu, tak bohatly farmy, domácí šíbři kolem zdravotnictví a komisaři v EU, kteří jsou v konfliktu zájmů a přitom nikdo z nich nebyl obviněn z korupce.

Takže druhá vlna nám běží skvěle, zavádíme „epidemická opatření“ stejně jako „demokracii“, jedno procento bohatne a kontroluje, 99 procent si zoufá a bankrotuje. V Afghánistánu dostal Tálibán jako dárek mimo nezbytné zbraně i skenovací zařízení a pravděpodobně i naskenovaná biometrická data asi 4,8 miliónů lidí, článek zde. Ale „všichni“ musíme přinášet nezbytné oběti, že ano. Za Afghánistán vypadá účet takto, je to přes dva bilióny dolarů.

Ideální stav utrácení pro jedno procento. Přitom zprivatizujeme stát, armádu, zdravotnictví a lidem sebereme důchody, výplaty a úspory tím, že spustíme nekontrolovanou inflaci tiskem státních dluhů a dalšími triky popsanými pod heslem „kvantitativní uvolňování“. Kdo neskáče, není Čech, což platí jak pro zlodějny neoliberalismu, tak pro „vědecký“ postup farem, které dělají na prvním místě peníze, a ne vědu. Ale vojáci umírají za demokracii a lidi na epidemii, což není legrace. Nezávislé weby jsou rozděleny, viz případ redakce e-republiky popsaný v článku Epidemie kovidu a krize demokracie. Ideální stav pro jedno procento. Lidi sedí doma, přestali přemýšlet, mezi sebou komunikují jen přes zpravodajské kanály řízené zhruba třemi korporacemi a jejich umělou inteligencí. Mediální koncentrák funguje uvnitř a nezávislé weby mimo něj jsou paralyzované neschopností myslet kriticky, koherentně a občansky společně.

A jedeme na třetí kolo, které v Afpaku skončilo známým krachem pro USA. Jak je na tom boj proti kovidu? Psal jsem o přechodu státu korporátního fašismu na jeho upgradovanou verzi známou jako „Deep state“, neboli česká chobotnice (Vrbětická omerta aneb Jak šlape česká chobotnice). Chudák Babiš, on se sice napakuje na testovacích centrech, ale zlatá doba jím ustaveného korporátního fašismu končí, protože česká chobotnice bude mít postupně navrch. Proč? Stejně jako v případě Afpaku platí, že čím méně území NATO kontroluje, tím je válka dražší, protože je tím těžší a finančně náročnější ji tak nějak vyhrávat. Vakcíny udělané na verzi kovidu alfa, která už prakticky neexistuje, stejně jako al-Kájda v Afpaku. Vakcíny jsou čím dál dražší za jednotku, čím více jich leží ve skladech. Tomu se v neoliberalismu říká zákon správné nabídky a správné poptávky. Ideální stav pro Pentagon a pro farmy, že ano. Tálibán přestal být smrtelný, stejně jako nové kovidové kmeny, proti nimž má očkování účinnost jen okolo 40 procent a méně. To se ale nesmí říkat, protože vyhráváme boj proti epidemii. Při podzimní klasické chřipce zase zavedeme další lock-down společnosti. A tím vesele plníme další velké úkoly dané strachem jednoho procenta ze znepokojeného zbytku společnosti, viz podobné pochybnosti o válce Afghánistánu.

A začalo další vítězné kolo dané přechodem od lock-down k lock-out, viz tento článek. Australský stát Victoria „vyloučí“ (lock out) neočkované lidi z účasti na ekonomice, protože nestačí jen drakonická omezení. Když bude lock-down zrušen, pak budoucí omezení v podobě lock-out se budou vztahovat pouze na ty, kteří nejsou očkováni. Množí se otázky o vedlejších účincích vakcín a o jejich účinnosti, proto je třeba zavést lock-out těch nepřátelských elementů, které nechtějí žít v demokratickém klidu a míru kontrolovaném částečně korporátním fašismem a mnohem silněji skrze síly české chobotnice napojené na chapadla v EU a v USA. Jejich hlava je daná skrze působení nadnárodních korporací a všech možných dalších uskupení. A ty si sami platíme z daní stylem podvratných neziskovek, takže si produkujeme vlastní viry v domácí a uzavřené pivní zahrádce. Výsledkem je nadšení zbrojařských firem jako Thales ze zavedení QR kódů a dalších biometrických dat, článek zde. Další kolo boje proti kovidu ukazuje tento graf.

Aha, tak ti naočkovaní za půl roku přišli o imunitu a navíc začali roznášet virus, viz případ Izraele na zeleném grafu. A protože jsme jim přeprogramovali imunitní systém na alfu, tak jsou málo odolní proti nákaze delta a dalšími. A přirozenou imunitu uznávat nebudeme, ta se nedá mocensky kontrolovat. A jinou vakcínu nemáme, farmy potřebují vydělat a my musíme dále kontrolovat těch 99 procent. A jde nám to čím dál hůř, protože lidi začínají být ideologicky nakažení od těch článků a webů, jako je tento. Předtím byli jen vyplašení a nemysleli. Teď jsou sice ještě pořád vyplašení, ale pořád se dají slušně kontrolovat. Začínají však mít pochybnosti, protože se jako obvykle při válce v Afpaku a při epidemii kovidu neoliberálně lhalo a kradlo. Tak co se dá dělat, je třeba udržovat kolotoč lhaní a kontroly, viz tento graf.

Takže lidí je nakažených a umírá stále méně, a proto připravíme třetí vlnu očkování, pak čtvrtou a další. Přitom už budou pevně zavedená všechna opatření ke kontrole nežádoucích elementů ve společnosti, kteří nenávidí socialismus, pardon kapitalismus, a nechtějí žít životem řádně a trvale očkovaného člověka. Budeme na ně ze začátku hodní, ale kovidpas a zavedený lock-out přes zbrojařské a zpravodajské firmy umožňuje ve spojení s mobily trvalou kontrolu jejich pohybu, nákupů a podobně. Ale jsme humanisté a demokrati, takže připravíme v prvním kole pouze digitální koncentrák, kterému budou s radostí šéfovat místní piráti a placené neziskovky. Jejich úkolem je stejně jako za nacistů vytvořit nového neoliberálního nadčlověka sice s nejasným pohlavím, ale s jasnými myšlenkami danými umělou korporátní inteligencí.

Očkováním k nadčlověku, to je heslo nové doby.

Zdroj