Koronavirus

LinkedIn smazal účet průkopníka mRNA vakcín, který zpochybnil přínos očkování proti covidu-19 u mladých lidí

0
(0)

Jack Phillips: Dr. Robert Malone, který se označuje za vynálezce mRNA vakcín, uvedl, že společnost LinkedIn mu nedávno smazala účet poté, co se vyjádřil k mRNA vakcínám proti covidu-19 a diskutoval o tom, zda je vhodné je podávat určitým skupinám lidí.

„Moje firma si platí účet Premium LinkedIn. Byl jsem smazán,“ napsal Malone tento týden na Twitteru. „Zakoupil jsem si službu LinkedIn, abych propagoval svou společnost. To se velmi liší od podmínek YouTube nebo Twitteru. Toto svévolné jednání poškodilo naše podnikání a zasloužíme si odškodnění.“

Malonův osobní účet byl začátkem tohoto týdne bez varování a vysvětlení odstraněn společností LinkedIn, dceřinou společností Microsoftu, uvedla jeho manželka Jill Maloneová.

„Nedostal žádné upozornění, žádné varování,“ sdělila pro Just the News. „Má 10 až 15 let starý účet; nikdy nedostal ani žádné varování. Má 6 000 sledujících.“

Malone ve středu vysvětlil, že „historické záznamy o tom, co jsem udělal, uvedl, na co jsem přišel (a kdy) atd. v průběhu času, jsou klíčovou součástí utváření mé důvěryhodnosti a informací o mých dosavadních výsledcích coby odborníka“. Navzdory tomu však byl jeho účet „zcela svévolně a bez varování či vysvětlení vymazán“, dodal.

V následném tweetu Malone předložil e-mail od zástupce společnosti LinkedIn, který uvedl, že jeho účet porušil uživatelskou smlouvu firmy, protože zveřejnil „zavádějící nebo nepřesné informace“ o vakcínách a covidu-19.

„[LinkedIn] poskytl seznam mých ideozločinů. Úžasný dokument,“ napsal Malone.

Deník Epoch Times kontaktoval společnost LinkedIn s žádostí o vyjádření.

Nedávno bylo Maloneho tvrzení pro Fox News a další zpravodajské servery o podávání vakcín osobám mladším 18 let označeno několika weby zabývajícími se tzv. „ověřováním faktů“. Malone koncem června v pořadu NTD „The Nation Speaks“ uvedl, že zprávy o zánětech srdce mění poměr rizik a přínosů pro děti.

„Vakcíny zachraňují životy. Tyto vakcíny zachránily životy,“ řekl Malone. Dodal však, že se domnívá, že rizika spojená s vakcínami mRNA proti covidu-19, vyráběnými společnostmi Pfizer a Moderna, u dětí převažují nad přínosy.

V rozhovoru pro Fox News Malone řekl: „Mohu říci, že poměr rizik a přínosů u osob do 18 let věku neospravedlňuje očkování … u těchto velmi mladých dospělých.“

Krok společnosti LinkedIn zakázat Maloneho je posledním pokusem velké technologické firmy omezit to, co označuje jako „dezinformace“ týkající se očkování proti covidu-19. Nedávno Twitter zablokoval účet epidemiologa z Harvard Medical School Martina Kulldorffa poté, co vyjádřil skeptický názor na to, zda roušky skutečně poskytují ochranu.

A na počátku pandemie firmy na sociálních sítích pozastavily účty jednotlivcům, kteří debatovali o původu covidu-19 a zároveň tvrdili, že mohl uniknout z přísně zabezpečené laboratoře v čínském Wu-chanu na konci roku 2019. V posledních měsících však američtí představitelé, včetně členů sedmnáctičlenné zpravodajské komunity, začali zpochybňovat oficiální verzi čínské komunistické strany a představitelů Světové zdravotnické organizace (WHO), kteří tvrdili, že virus se přenesl ze zvířete na člověka na wuchanském mokrém trhu.

Přeloženopůvodního článku newyorské redakce Epoch Times. (jas)

Rate this post

Souhlasíte s článkem?

Průměrné hodnocení 0 / 5. Vote count: 0

Zatím nehodnoceno, budete prvním