Koronavirus

Lze uzákonit experiment?

Jindřich Kulhavý: Předseda Ústavního soudu Rychetský sdělil světu názor, kterým se vyslovil pro uzákonění povinnosti očkování proti covidu-19. Reakcí na toto vyjádření by mělo být okamžité jednání politických špiček o ukončení jeho působení v čele Ústavního soudu. Už vyznamenání věnované mu prezidentkou Slovenska Zuzanou Čaputovou je v jistém rozporu s nutností mít v čele takovéto instituce apoliticky smýšlejícího právníka. Tím zjevně Rychetský nazývající Sorosem podporovanou slovenskou političku familiárně Zuzana prostě není. Vnímáme to již déle, ale tentokrát se de facto stal další reklamní tváří farmaceutického průmyslu.

Je velmi zajímavé, jakým směrem se ubíráme. Všichni víme, a ani představitelé Evropské unie netvrdí opak, že pseudovakcíny proti covidu-19 nejsou schváleným léčivem a patří jim status experimentálních látek. Legislativně tak nejsou plnohodnotnými vakcínami a léky, jejich používání je povoleno s množstvím výjimek. Mezi ně patří to, že výrobci nezodpovídají za následky způsobené aplikací vlastních produktů. Tuto zodpovědnost nepřevzal ani stát a podpisem informovaného souhlasu ji přehodil na samotné občany ochotné podstoupit riziko spojené s přijmutím uvedených látek do svého těla. Abychom to vysvětlili polopaticky, zvolíme jiný příklad. Představte si, že byly zakázány všechny osobní automobily, byly staženy zákeřně z provozu a Vy jste se povinně museli přesouvat státem provozovanými autobusy vyráběnými určitou firmou. Tyto dopravní prostředky by nebyly od počátku technicky způsobilé a velmi poruchové a křehké, což by stát věděl, dostaly by však výjimku a byly propagovány. Takže by způsobovaly mnoho dopravních nehod bez cizího zavinění, při nichž by umírali lidé. Reakce státu na to by byla ta, že by byl preventivně zakázán pohyb pěšky a bylo by povinné jezdit autobusem, ovšem zakoupením jízdenky byste na sebe vzali riziko, že se dotyčný dopravní prostředek v první zatáčce zlomí a Vy zemřete. Opravdu byste jezdili kamkoliv a dobrovolně?

Jak vidíte, je nelogické něco podobného v rámci přepravy lidí udělat. Jak je možné, že v oblasti péče o lidské zdraví to jde? V podstatě v Evropě a USA dochází k tomu, že je neočkovaným experimentální genovou terapií bráněno ve výkonu povolání (např. ve zdravotnictví, školství, armádě a některých dalších státních i soukromých firmách), dále v zajištění základních potřeb (nákupy v určitých obchodech, restauracích a využívání služeb), omezováno bude od podzimu právo na vzdělání (americké univerzity, ale i nutnost hradit si testování na školách po dosažení věku 18ti let či problémy s ubytováním studentů u nás), možnost věnovat se sportu (ve Francii už to začíná být zneužíváno v stanovení zákazu neočkovaným sportovcům v přístupu na sportoviště včetně špičkových klubů). A k tomu Rychetský řekne, že by to uzákonil všude. Ptáme se tedy: ,,Opravdu je možné zákonem přikázat vakcinaci experimentální neschválenou nevakcínou?“. A jak je možné, že rozhodnutí Rady Evropy zakázat povinnou vakcinaci a její vymáhání státy nedodržují. Kam zmizely právo a zákon? Jak může vládní úřad prohlásit, že nebude dodržovat nařízení plynoucí z rozsudku soudu rušící nařízení, která nebyla právně v pořádku?

Evidentně dochází k naprostému zhroucení všeho, co jsme dosud považovali za naše práva, svobody a základ demokracie. Volby nic nezmění, protože ke covidové mafii patří 85% našeho politického spektra. V Evropě možná ještě více, protože se k ní přidali i jinak rebelující Orbán a polská vláda. Kolen nás neexistuje země, která by zvolila naprosto odlišný přístup. Trochu Švédsko a Velká Británie. To je vše, všichni ostatní jedou podle manuálu poskytnutého WHO, Gatesem, Faucim a Evropskou komisí. Vše jde stranou. Nikoho nezajímají mrtví následkem pseudovakcinace, ať už jde o děti, mládež, seniory, ignorují se výzkumy odhalující možné i reálné následky, za konspirace je vydávané to, co se během pár týdnů či měsíců stává realitou. Z lidí se staly pouhé loutky. Někteří se poddali dobrovolně, a navíc slouží tomuto systému, jiní pod tlakem vzdali svůj nerovný boj. Přesto je nás stále dost na to projevit odpor a zvrátit stávající stav. Časem se přidají i ti, kteří pochopí, že jim vakcinace vzala kus zdraví a života, aniž by jim v čemkoliv s výjimkou pohodové cesty do zahraničí na dovolenou pomohla. Nevzdávejte se.

Zdroj