Koronavirus

Můžete i umřít – Tečka!

0
(0)

Jan Tománek: Poprvé jsem se s tím fenoménem setkal na podzim. V září jsem si totiž dovolil napsat o tom, že lidé vždy umírali na chřipku (dokonce během epidemií často po tisících) a nikdo to v takovémto šíleném rozsahu neřešil. A hned byl oheň na střeše – to si přeci nemůžu dovolit napsat, protože nejsem „odborník“.

Ovšem covid úmrtí si na online kalkulačce na všech portálech mohlo počítat každé malé dítě – to bylo společensky přijatelné a dokonce žádoucí. Ba naopak, kdo nepočítal mrtvé na covid a nechodil se starostlivou vráskou na čele, jako by nebyl člověk. Kdo neslzel na Staroměstském náměstí mezi křížky – byl a stále je „popírač“.

No a dnes uběhlo devět měsíců a je to tu zas – dnes už se zase nesmí umírat – tentokrát po očkování. Je to tabu!

A zatímco každá autonehoda s potvrzeným covidem byla loni připisována úmrtí na covid, dnes jsou úmrtí po očkování bagatelizována a mluvit o nich není povolené. Není to přijatelné – mainstreamová média mlčí, lékaři se bojí, nebo nereportují a dostatečně nevyšetřují.

Patnáctileté dítě je dle vlády dostatečně poučené na to, aby si bez souhlasu rodičů nechalo, na základě kampaně píchnout podmínečně schválenou vakcínu, ale vysokoškolsky vzdělaný a poučný člověk se prostě o nebezpečí vakcín vyjadřovat nesmí – není totiž odborník.

Dostali jsme se dokonce tak daleko, že když napíšu úvahu „Není to ‚jen‘ tečka do Chorvatska“ o tom, že lidé přemýšlejí nad očkováním méně, než nad výběrem pizzy a dokonce, že lidé po očkování umírají, vyčítají mi někteří, že to není vyvážené… Vyvážený autorský text? To je asi jako neposkvrněné početí.

Napsal jsem citát: „Úmrtí starého člověka na respirační onemocnění je nepřirozené a hrozivé, kdežto smrt nebo ochrnutí zcela zdravého mladého člověka, nebo dokonce dítěte, po očkování je dnes normální.”

A někteří lidé mi zcela vážně psali, kde mám zdroje… Kde to jsme? Proboha, já nejsem zpravodajství veřejnoprávní televize – jsem spisovatel a mám právo na svůj názor a každý beletristický text nemusím zdrojovat.

Chcete data? – Není problém, sledujte oficiální SÚKL – k dnešnímu dni je zde hlášeno 83 podezření na úmrtí po očkování a tisíce vedlejších příznaků.

V USA už přesáhli 6000 reportovaných úmrtí:

O tom, jak je systém podreportován se můžeme jen dohadovat, ale například následují studie a články potvrzují podhlášenost nežádoucích efektů léků 80-95%, což je šílené…

Nebo zde přímo vyjádření SÚKL hovoří o podhlášenosti 95% (Tedy, že ze 100 případů se nahlásí pouze 5)

Dnes se také uchytilo jedno nové prima slovíčko – zatímco na podzim to byli „rýmečkáři“, dnes jsou to „anti-vaxeři“.

Ne, nejsem anti-vaxer – naše děti jsou zcela normálně očkované, sám mám dokonce množství dobrovolných očkování (chřipka, encefalitida, žloutenka).

K tomu ale okamžitě dodám, že poté, co jsem se o téma začal více zajímat a do problému jsem se za poslední rok hlouběji ponořil a zjistil, jaké prasárny se dnes dějí, přestal jsem slepě důvěřovat „odborníkům“ a znovu bych se už NIKDY takto dobrovolně očkovat nenechal.

Také nejsem a priori proti očkování na covid, jako určité „naději“ pro ohroženou skupinu lidí, kteří jsou na onemocnění vnímaví. Může to být pro ně záchrana a pomoc a pokud budou znát všechna pro a proti a budou plnoletí a svéprávní, je to samozřejmě jejich volba.

Ale to nic nemění na faktu, že očkování proti covidu, je za současné konstelace pro zdravého mladého člověka zbytečné a pro dítě je to naprostý nesmysl a zvěrstvo. (Pro svazácké fact-checking servery, abych jim ušetřil práci, rovnou uvádím, že je to MŮJ NÁZOR, ač opřený o rozhovory s mnoha lékaři – například ze Zdravého fóra, které za skutečné odborníky, narozdíl od vládní sebranky, skutečně považuji).

A toto vše od minulého pátku nově dokonce ihned po prodělané nemoci a hezky bez kontroly protilátek – což je už dle lékařů a imunologů, kterým věřím, skutečný zločin!

Zavírat před úmrtími po očkování oči a bagatelizovat vážné vedlejší následky, nepomůže ničemu a naopak to může mít katastrofické následky. Vlastně to pomůže pouze tomu, že méně a méně lidí bude věřit lékařům, kapacitám, médiím a vládě. Ale bude to jen a jen jejich vina.

A dokud tu budou pochybné skupiny samozvaných „odborníků“ tvrdit, že je to „bezpečná cesta do normálu“, „tečka za teplákovou nudou“ a podobné naprosto nevyvážené a manipulativní nesmysly, budou iniciativy, jako například Zdravé fórum znovu tu nerovnováhu v mediálním prostoru korigovat.

A pokud není stát schopen říct na rovinu „Ano, může vám to pomoci, ale nevíme na jak dlouho, nevíme jestli vůbec, ani nevíme, co to může po letech způsobit, protože vakcíny jsou schváleny podmínečně a studie stále probíhají. A pozor, může vám to vážně poškodit zdraví a dokonce vás to může i zabít!“ – musí tu loďku vládních lží a manipulací někdo vyvažovat.

Po očkováni zkrátka můžete i zemřít – a o tom by se mělo mluvit! Tečka!


Zde ke shlednutí – Poměrně zajímavý dokument o vakcínách, který YouTube zakázal jako závadný a kterému bych doporučil věnovat 30 minut vašeho života, protože informace, které jsou v něm prezentované, jsou poměrně zásadní. A až na základě VŠECH dat by se lidé měli svobodně rozhodovat – ne na základě propagandistické kampaně s “Tečkou”.

Zdroj

Rate this post

Souhlasíte s článkem?

Průměrné hodnocení 0 / 5. Vote count: 0

Zatím nehodnoceno, budete prvním