Koronavirus

Nastupuje drsná represe

Jindřich Kulhavý: Blížící se léto se stává odstrašující dobou dříve, než začne. Lidé těšící se na cestování, koupání se v moři či lezení po horách se dostávají pod naprosto nekompromisní tlak. A nejen oni.

Podobné je to s kulturně založenými občany, aktivními i pasivními sportovci. Vládní úředníci loučící se se zlatým korytem, jejich zkorumpovaný poradní sbor ,,odborníků“, opoziční čekatelé na možnost vládnout a zajišťovat své materiální potřeby, mediální námezdní dělníci a žoldáci, ti všichni jsou zodpovědní za to, že se ve velkém obchoduje se strachem a statečným se vyhrožuje.

Jestliže před rokem byla existence covidpassů konspirací, nyní se o nich hovoří jako o jediném možném řešení před čipováním. Bez nich nebo neustále do hlavy zaražených nosošťourů se nemáme postupně dostat nikam. Nejen za hranice, ale ani do restaurací, na venkovní zahrádky, později do obchodů, škol, úřadů. S příchodem Erenbergera dochází k daleko výraznější agresivitě směřované proti lidem neochotným podlehnout nátlaku. V době, kdy se ozývá stále více lékařů dobře si pamatujících Hippokratovu přísahu a protestujících proti kompletní covidohysterii, a dokonce připravujících společně s právníky žalobu proti tvůrcům celé umělé pandemie, vlády zemí Evropské unie tlačí na pilu. Nedávají možnost lidem se svobodně rozhodnout a dělají vše proto, aby lidé ve vakcinaci věřili. Představa, že by politik měl jako prioritní péči o zdraví občanů země, v jejímž vedení stojí, je naprosto naivní a idealistická.

Covid-19 opsal zajímavou kružnici. Zpočátku se říkalo, že to nebude nic dramatického. Pomocí médií z něj byla vytvořena zrůda, která zahnala nejen chřipku, ale i rakovinu, infarkty, onemocnění žlučníku. Jenže ve skutečnosti šlo o naprosto systematicky vytvořený mediální trik. V zimní sezóně mezi roky  2017 až 2018 zemřelo bez pozornosti novinářů více lidí na chřipku než v rozmezí let 2020 až 2021 na covid. A to i při maximální manipulaci s čísly točících se kolem ,,infikovaných“ a na následky covidu údajně zesnulých. Vracíme se tedy zpět k tvrzení, že koronavirů je mnohem více a chřipka je v podstatě velmi podoJindřich Kulhavý:bné včetně úmrtí na zápaly plic, které potkávají především starší či nějak postižení jedinci. A protože očkování proti chřipce není nijak dramaticky účinné, ani v podstatě vymyšlený covid žádná vakcína nezastaví. Ostatně úkolem mRNA vakcín není chránit lidské tělo před covidem, jejich úkol je úplně jiný.

Diskriminace lidí neochotných nechat se očkovat se tedy stupňuje. Po seniorech a starší aktivní generaci má dojít na tu střední. Ovšem úplně strašidelný je plán pustit chemii i do mládeže a dětí, a to za každou cenu. Je to o to šílenější, že jde o naprosto nevyzkoušené přípravky ve stádiu testování, o nichž v podstatě nelze říct nic dobrého. Špinavý byznys produkuje špinavé peníze. Ty plynou částečně zpět do kapes politiků a do médií. Jak je možné, že Bělorusko nadále existuje, v něm zdraví lidé a covid tam neřádí tak, jako v přeočkovaném Izraeli, na Seychelách či zemích v EU, přestože v něm prezident Lukašenko v podstatě covidománii zakázal? Na řadu tedy přichází opět strach. Tentokrát ne z toho, že by Vás covid zabil, ale z nemožnosti normálně žít.

Léto ukáže, jak charakterní kdo je, za co se nechá koupit. Češi jsou chytří a budou hledat cesty, jak plány vládních grázlů napříč evropským kontinentem obejít. Nicméně letadla zůstanou rezervovaná pouze těm, kteří podlehnuli. Projet autem bude snad jednodušší, přesto covidpassy mohou komplikovat situaci. Přijdou i další řešení a bude se čekat, až původci této situace skončí v kriminálech. Doufejme, že se podaří připravit obdobu Norimberského procesu s organizátory celé této doby co nejdříve. Nyní je třeba vydržet. Předpokládá se, že mRNA vakcíny nám ještě ukážou své záporné vlastnosti.

Doufejme, že dopady pro naočkované nebudou natolik fatální, a tito nebudou padat ve velkém. Nikomu to nepřejeme. Všeobecně se ví, že ti nejmocnější se vakcinaci vyhýbají jako čert kříži. Zinscenované záběry podstupování očkování u řady elit oběhly svět a prokazatelně usvědčují tyto lidi z manipulace s veřejným míněním. Už to nasvědčuje obrovskému podvodu, který na nás byl velmi dobře připraven. V této chvíli bude třeba vše ustát. I za cenu překonání určitých represí. Bude to složité, jedná se o zaměstnání, zábavu, sport, cestování, možná nákupy.  Ale kdo to překoná, má větší šanci tu zůstat a zdravý.

Zdroj