Zahraničí

New York Times čtenářům: Myšlení je nebezpečné, prostě nám věřte

P.C.Roberts: The NY Times radí, abyste nemysleli. Myšlení vyžaduje použití vašeho nespolehlivého mozku a povede vás ke konspiračním teoriím.   Věřte, co vám NY Times řeknou, a budete mít schválený zdroj informací.

NY Times považuje svou vlastní propagandu za pravdu.   Vzpomínáte si na „násilné vzkříšení na Kapitolu“, kdy byli Trumpovi příznivci zodpovědní za pět úmrtí?   Jedním z  údajných mrtvých byl policista Capitol Hill Brian Sicknick, který byl údajně ubit k smrti hasicím přístrojem.

Zde jsou fakta podle Sicknickovy matky a bratra:
„Matka policisty Capitol Brian Sicknick uvedla, že její syn nebyl 6. ledna ubit hasicím přístrojem a řekla, že místo toho pravděpodobně utrpěl mrtvici – vyvrací zprávy New York Times a dalších, kteří tvrdí opak. Nebyl zasažen do hlavy, ne. Myslíme si, že dostal mrtvici. “

Ken Sicknick také opravil falešnou zprávu New York Times o smrti svého bratra a uvedl, že jeho bratr „mě poslal zprávu včera v noci a řekl:„ Dostal jsem dvakrát pepřový sprej “a byl v dobré kondici.“

Falešné novinky NY Times, které přinesly zprávu, že Sicknick byl ubit k smrti demonstranty byl citován jako argument v obžalobě demokratů, že bývalý prezident Donald Trump byl za to zodpovědný a měl by být odsouzen v Senátu. Falešné zprávy využili také demokraté a presstituti k podpoře tvrzení, že jsou zapotřebí nové zákony o domácím terorismu, aby se zabránilo „Trump Deplorables“ vraždit lidi.   To vše na základě lži ze stroje na lež New York Times.

Tři z údajných úmrtí při „násilném povstání“ byla přirozená úmrtí lidí s předběžnými podmínkami.   Zbývající mrtvá byla bílá veteránka, kterou zastřelil černý policista z Capitol Hill. Žena  policistovi nevyhrožovala a nebylo vysvětleno, proč ji policista zavraždil.   Mělo to poskytnout násilí pro řízenou „invazi na Kapitol“?

Nenapadá mě jen jeden incident v 21. století, o kterém americká média nepřesně informovala.   Ne 11. září, ne zbraně hromadného ničení Saddáma Husajna, íránské jaderné zbraně, Asadovo použití chemických zbraní, Libye, ruské invaze, Venezuela, Ekvádor, Bolívie, Julian Assange, Ed Snowden, volby 2020, shromáždění Trumpa, smrt George Floyda , invaze, bombardování a zničení sedmi zemí na Středním východě a v severní Africe.

Americká média jsou strojem lži. Pokud se spoléháte na americká média, žijete v řízeném světě lží. To je místo, kde vás chtějí mít Establishment a jejich mediální děvky.   Vymývaní mozků, indoktrinace a nepřekážet jejich agendě.

Zdroj

Překlad