Svět podle lepšolidí

Vy se teď do Německa jen tak nedostanete, vetřelci bez dokladů ano

SLOVANKA: Pro současný evropský politický establishment jsou muslimští vetřelci jacísi nadlidé. Mají práva, o nichž se může rodilým Evropanům jen snít. Mimo faktu, že mohou libovolně cestovat po zemích EU zcela bez dokladů, mají také otevřené hranice například v Německu, které ovšem svoje hranice s námi i tyrolskem uzavřelo.

Takže zatímco vy sami máte pramalou šanci se jen tak dostat do Německa, pak nelegální muslimský vetřelec, který stojí v hierarchii hodnotového žebříčku EU a jejích poskoků mnohem výš, tuto výsadu má. Už jsem se zde zmiňovala o pravidelných letech z Řecka do Německa, díky nimž i nyní, kdy jsou ve svých domovech drženi i sami Němci, jsou do země přiváženi vetřelci z řeckých táborů.

Úplně stejně ovšem přijímají ty invazisty, kterým se podaří po vlastní ose jakýmkoli způsobem dostat na německé hranice.

Šéf AfD v německém Spolkovém sněmu Alexander Gauland celou situaci osvětlil následovně:

„Fakt, že každý druhý žadatel o azyl přichází do Německa bez dokladů, jasně dokumentuje pokračující neschopnost státu vypořádat se se stále nevyřešenou azylovou krizí. Zneužívání azylu není nikde jinde než v Německu snadné: každý, kdo zahodí své doklady nebo je skryje před úřady, má dobrou šanci zůstat v Německu mnoho let nebo dokonce trvale, a to i bez jakéhokoli práva na azyl. Rok co rok se populace dalšího velkého města stěhuje do Německa a my ani nevíme, kdo sem přichází.

Důsledky tohoto skandální nesprávného úředního postupu již nelze svádět na úřady. Ti, kteří chtějí vstoupit bez dokladů, musí být bez výjimky odvráceni již na hranicích. Sám spolkový ministr vnitra vyvrátil výmluvu, že to není proveditelné: pokud je možné uzavřít německé hranice proti neškodným cestujícím z Tyrolska a České republiky, pak nemůže být zásadním problémem uzavřít hranice nelegálním přistěhovalcům bez dokladů. Konečně podnikněte kroky, pane Seehofere, a přestaňte se vyhýbat tomuto do očí bijícímu selhání státu.“

Tolik vyjádření parlamentního šéfa AfD. Ten de facto potvrdil to, co mnozí jen tušíme. Zatímco pro našince, ale třeba i pro Rakušany, přijíždějící z Tyrolska, jsou hranice (až na výjimky) uzavřeny, džihádisté si mohou do Německa i nadále proudit jak libo.

Potřebujete se co nejrychleji dostat do Německa a nevíte jak na to? Zahoďte doklady, natřete se hnědým krémem na boty a vyražte – samozřejmě zcela bez dokladů – na hranice. Budete mít jistotu, že se nevrátíte zpět s nepořízenou a ještě se nejspíš za čáru dostanete přednostně….

Zdroj