Svět podle lepšolidí

Okénko – Právo v kapse – Destrukce svobod a nulová obrana

Jindřich Kulhavý: Dění v Evropě se pomalu a ve stínu covidu přesunuje k obrovským změnám, na jejichž konci budeme všichni chudí, žijící v nám ukradeném a závislí na blahosklonnosti vyvolených.

Žádná demokracie, svoboda, právo, pouze bakšiš v podobě jistého minimálního příjmu, placení daní a totální kontrola. Taková má být naše budoucnost dle představ novodobých inkvizitorů, a bude to tu o to rychleji, dostanou li se k moci Piráti, STAN, Spolu či opět ANO.

Slovensko a Itálie už schválily zákon nazvaný u našich sousedů Zákon o hospodářské mobilizaci. Ten bere občanům veškerá práva, umožňuje vyhlášení nucených prací a dává velkou pravomoc armádě, ke slovu se dostává i přídělový sytém týkající se potravin. Dále zmocňuje stát k odebírání nemovitostí vlastněných občany a povoluje manipulaci s účty střadatelů. Také mu dává pravomoc zavést povinnou evidenci hospodářských zvířat a i u drobných pěstitelů zaznamenávat, co mají vysazeno s možností vše konfiskovat.

Zákon je samozřejmě mnohem obsáhlejší, toto jsou pouze vybrané body, které přímo bijí do očí. O Velkém resetu už se mnohé napsalo a plno lidí nevěří, že něco takového je vůbec možné. V podstatě ani většina Slováků netuší, že by se něco podobného schvalovalo, navíc zákon nemusí být použit hned, ale třeba při nějaké další vlně uměle vyvolané pandemii. Evropská unie zplundrovala svůj rozpočet na mnoho let dopředu a majetek v soukromých rukách je velkým lákadlem jak pro tvůrce a výběrčí daní, tak i pro politiky, kteří dopustili vyprázdnění všech státních pokladen. Na podzim tak může dojít k situaci, že některé Evropany zasáhne první vlna vyvlastňování. Kdy to přijde k nám? To záleží na tom, kdo vyhraje volby. Nicméně tlak na prosazení podobně svobody omezujícího zákona pokračuje i u nás. Přestože se 2x nedostal na pořad jednání Parlamentu ČR, stále tu je. A obsahující stejné atributy jako slovenský leží jistě už v šuplíku. Stejně pochází z Evropské unie.

Euroskeptici volají po vystoupení z EU už několik let. Protiargumentem do nedávna bylo, že bychom zažili ekonomický kolaps. Tak ten tu máme už nyní, stačil jeden covidový rok. Pokud dojde na vyvlastňování, zvyšování daní, totální evidenci všeho a kontrolu obyvatel, přičemž byly právě schváleny nové občanské průkazy ,,obohacené“ o otisky prstů, což je další šikana prostých a nevinných občanů, pak jakékoliv setrvání v EU je naprosto zbytečné. Víc ožebračit nás už nelze, takže kdybychom vysublimovali teď, máme šanci něco málo ještě zachránit. A v této době se na Lidovkách.cz dočtete bludy, jak je na tom Rusko ekonomicky špatně. Budou útočit na Rusko, ale sami závádí režim na dálku smrdící neomarxismem, šikanou, cenzurou, spouští se systémy minimálních jistých příjmů. Opravdu z nás chtějí dělat ještě větší blbce?

Nevěřme, že se lidé v Evropě vzepřou odebírání majetku. Podívejte se, jak bruselské vedení vydělává na ekoodpustkách, které zdražují vše, co si pořizujeme, přičemž emisní povolenky, se kterými se obchoduje, ještě podraží. Chtějí nám sebrat soukromé dopravní prostředky, zavřeli nás doma, píchají nám chemikálie obsahující nanočástice a jedy. Pomocí roušek a respirátorů zabili desetitisíce lidí, nulovou léčbou jiných chorob, než je covid, další statisíce. Mají v plánu postavit naše děti na úroveň pokusných zvířat. Nesmíme cestovat, selekce obyvatel je v plném proudu. Přesto všechno…kolik lidí demonstruje, brání se, snaží se zachovat důstojnost, čest majetek a zdraví? Kolik z vás odolalo nátlaku a propagandě?

Každý den se my odpůrci dozvídáme, že ten a ten kamarád se zastavil ve vakcinačním centru či se zaregistroval. Lidé se nechávají koupit, obalamutit, přesvědčit. A nechají se znova. Odevzdají zbraně, auta, domy, firmy a nakonec i děti. Protože stádní kultura je k tomu stvořená.. Slyšíte pouze:,, Nechte se očkovat, tečka za covidem.“ Slibují, hrozí. No a pár nás, co vydrží tlak, pochytají, pozavírají a dají do pracovních táborů. Nebylo by lepší se konečně probudit a říct:,,Tak už to stačilo!“? Je to jen na vás.

Zdroj