Koronavirus

Neústupnost vlády je alarmující, musí se do ulic a na náměstí

Jindřich Kulhavý: Na středu 9.6.2021 byla svolána mimořádná schůze parlamentu České republiky, na které bude projednávána novela zákona vznosně nazývaného jako Zákon o ochraně veřejného zdraví.

Vláda v čele s Andrejem Babišem se pravděpodobně někomu zavázala k tomu, že tento skvost zašlapání svobody a demokracie prosadí za každou cenu. I kdyby se měla spojit s ďáblem. Tím spojencem je pro tentokrát filozofem Petrem Fialou vedená ODS.

Tento zákon je novelizován relativně často, ovšem tentokrát se reaguje na soudy zamítnutá celoplošná vládní opatření v době uměle vytvořené pandemie a nouzového stavu. Dle rozhodnutí soudů bylo přikazování nošení roušek, respirátorů, zavírání obchodů a škol protizákonné. V podstatě lze konstatovat, že se vládní úředníci, členové vlády i Parlamentu ČR a kontrolních orgánů buzerujících občany na ulicích chovali protiprávně. Je s podivem, že se soudy zároveň tedy nezabývají přímo jednotlivými strůjci české verze pandemiků, protože bylo podáno jistě dost trestních oznámení i na vládu a jednotlivce.

Vláda ztratila možnost vydávat další plošná nařízení. Musela vědět, že se k tomu schyluje. Došlo k další výměně ministra zdravotnictví, za nemorálního Arenbergera byl zpět dosazen Adam Vojtěch. To už není ta hvězda Superstar, která i přes dramatickou situaci loni na jaře nebyla úplně neoblíbená. Vrátil se někdo úplně jiný. Netušíme, jakým prošel výcvikem, ale do křesla ministra přišel jiný Vojtěch. Tvrdý, neústupný a požadující nekompromisní pravomoce. Možná to probírají na sedánkách Aspen institutu, jinou variantou je, že byl prostě poučen, co a jak má dělat. A tak ANO a ČSSD začaly tvrdě prosazovat aktuální novelu zákona, která by jim dala možnost vrátit se k vydávání dosud protizákonných opatření. Přestože projednávání tohoto zákona lze vcelku snadno zablokovat, k vládě se tentokrát přidává ODS, také ty strany, které se budou podílet na jeho schválení.

Nenávist vlády k rozvolňování je zjevná, soudy jí navíc jasně řekly, že k vydávání omezení nemá oprávnění. Bere jí to možnost vydělávat nadále na obrovském podvodu. Což platí i pro příslušníky parlamentní covidové mafie. Novela Zákona o veřejném zdraví je tedy pro naše politiky důležitá. Jde o podstatný nástroj, který bude pootvírat dveře k dalším restrikcím. Momentální snaha o povinné zavedení covidpassů, bez nichž nebudete plnohodnotným občanem tohoto státu, Evropské unie či obyvatelem Země, je začátek, po kterém budete nuceni k podstupování dalších jakýchkoliv vakcinací. Povinná vakcinace experimentálními chemickými mixy všech občanů včetně mládeže, dětí či těhotných žen je pokusem o genocidu obyvatelstva celé planety vedeným nikoliv experimentátory, ale přímo odpůrci lidské rasy.

Již rok se ke covidu vyjadřujeme. Zpočátku to bylo vcelku opatrné, nikdo netušil, co vir způsobí. Stále více se ukazovalo, že jde o obrovský podvod lemovaný skutečnými i vymyšlenými mrtvými. Paradoxně těch reálně zemřelých na samotný covid bylo podstatně méně než dalších takto označených. Je zjevné, že se roztočila kola obrovského byznysu, na kterém se podílelo plno politiků a jim blízkých obchodníků se strachem. Nikdy v minulosti nedošlo bez spuštění války k tak obrovským přesunům peněz, jako v uplynulých 18ti měsících. Většina z nich skončila v soukromých kapsách. Došlo k devastaci ekonomik, podnikatelského prostředí, našich životů, a ještě to neskončilo. Mají zálusk na naše zbylé majetky, na pošlapání posledních zbytků našich práv a svobod.

Stačil jeden rok k tomu, aby změnili vše, co jsme budovali, měli rádi, co určovalo chod našich dní. Jeden rok převrátil vše. Za našeho mlčení, schovávání se za roušky, respirátory a štíty. Z kritiků nastupujícího režimu reprezentovaného Babišem, Piráty, změklou ODS a občas nedůraznou SPD, kolaborantskými STAN, Top09 a potápějícími se ČSSD a KSČM se stali vyhnanci, konspirátoři a nepohodlní. Nepomohlo ani založení Trikolóry, kterou opustil sebestředný kapitán ještě před volbami. Lidé, kteří VKml věřili, opustili stranu ještě o něco dříve, plno dalších po jeho zbabělém odchodu. Parlament ČR je naší největší divadelní scénou, hned za ním je na druhém místě Senát ČR. Obě komory patří svým obsazením k výkvětu lidí totálně odtržených od reality. Ve středu projednávaná novela zákona nesmí projít. Pokud se to nečekaně ,,přihodí“, političtí grázlové se stanou neomezenými vládci nad našimi životy. I proto je třeba se vzepřít, dostavit se na Malostranské náměstí. Přichází čas podobný tomu, kdy byli nehodní radní svrháváni z oken. Tentokrát se musíme porvat sami za sebe s každým, kdo nás chce zotročit. Pochopí to však ovce stojící v řadách na vakcinaci?

Zdroj

Pozn. DD – Cesta vpřed není přes organizaci protestů v ulicích. Důkazem nechť je např. Katalánsko a referendum, Žluté vesty ve Francii … všude tam demonstrovalo až 1 milión lidí a nedosáhli ničeho. Cestou vpřed je to, co se dnes označuje jako získání konceptuální moci, tj. zajímat se, vzdělávat se, aby člověk byl schopen pochopit co se děje, proč se to děje a jaké síly za tím asi mohou být a tak se mohl efektivně bránit. Nežijeme ve vzduchoprázdnu, existují různé úrovně řízení – např. národní, nadnárodní, globální … Zkráceně – pokud se lidi nebudou zajímat o „politiku“, bude se „politika“ zajímat o jejich peněženky a svobodu.