Koronavirus

Ovce alespoň přežijí

0
(0)

Vidlák: Ne, nikdo mě od Aeronetu neoslovil. Ani nemám žádnou mabici stát se tam kmenovým autorem. Bohatě mi stačí, že si mě do huby bere skoro celý zbytek alternativy. A ti, co mě nepřetiskují, ti mě alespoň čtou. Ale dost té samolibosti. I když… zrovna dneska to bude velmi samolibý článek plný despektu a pohrdání. Sarkasmus ze mě jenom poteče. Kydy dneska budou připomínat Aeronet.

Ano, půjde o koronavirus a očkování. Mám totiž za sebou druhou dávku Fajzra. Chorvatsko jsem sice zrušil, o důvodech pohovořím v samotném článku, ale kupodivu ani nemagnetuju, ani nevedu proud, ba ani střelka kompasu se nepohnula. K tomu jsem neměl žádné další vedlejší účinky, jen mě trochu bolelo rameno. Moje žena je na tom stejně. A mojí dceru přihlásím do systému co nevidět.

Víte, já tam dneska seděl, protože po tom pigáru se má čtvrt hodiny čekat, kdyby se náhodou projevila nějaká alergická reakce a tak jsem přemýšlel o tom, že mám vlastně štěstí, protože celu tu genocidu a depopulizaci přežiju. Narozdíl od Vlastimila, Dana a dalších odpůrců očkování. Přežiju to, narozdíl od Volného a celého jeho bloku, narozdíl od všech těch, kteří ve středu demonstrovali před sněmovnou. Budu sice ovce, ale živá ovce.

Já si tam totiž tak přebíral v hlavě všechno to, co jsem se od Vlastimila a dalších v posledním půlroce o koronaviru dozvěděl. Jak tu máme neviděné elity, které jsou schopné naplánovat depopulizaci planety. Které mají tajný plán (uniklý na internet), že k tomu použijí farmaceutické firmy, použijí k tomu řízené epidemie a podobně. Že ten koronavirus nechce odejít ani když to Peková říkala, protože každý týden se vypustí pomocí chemtrails, 5G sítí a nebo nějakého jiného způsobu nová verze viru. Jak to mají ti ilumináti vymakané, jak se jim to skvěle daří, jak to ale Vlastimil a Volný prokoukli a nenaletěli jim na to.

A tak jsem si říkal, že přesně takhle bych to dělal, kdybych byl ta globální elita. Umím vytvořit řízený virus. Umím ho efektivně vypustit mezi lidi. Umím řídit média, aby vytvořily patřičnou hysterii. A mám plán, který jsem dlouhá léta promýšlel. Ano, už jsem si tuto metodu vyzkoušel. Vypustil jsem SARS a MERS v jihovýchodní Asii. Abych vyzkoušel, jak na to reagují lidi, jak se budou bránit, jestli to někdo neprokoukne. Spolu se svými globálními spolupracovníky v laboratořích jsme to poladili a rozhodli jsme se, že to teď bude naostro.

Samozřejmě jsme inteligentní. Tak inteligentní, že umíme koordinovat kroky na celé planetě v tak různých sytémech a vládách, jako jsoou USA, Japonsko, Austrálie, Čína, Indie, Rusko i EU. Všude máme svoje lidi, majnstrýmová média mluví všude stejně. Samozřejmě víme, že existuje i alternativa. Že existuje Aeronet a že lidi to čtou a nejsou žádné ovce. Prostě je tu sice nevelká, ale přesto značná sorta lidí, kteří pochopí, co tu na ně chystáme, ti pak polezou na Kydy a Pravý prostor a tam budou lidi burcovat a varovat před tím, co já globální prediktor chci udělat.

Víte, já potřebuju planetu depopulizovat, ale také potřebuju vhodné otroky, aby na mě dělali ne? Nepotřebuju jich sedm miliard, stačí mi jich miliarda, možná ani to ne. Potřebuju lidi, kteří jsou dostatečné ovce aby se nebouřili, ale zároveň aby kurva něco uměli, protože nějaký africký nefachčenko mi dvousetmetrovou jachtu a Veyrona nepostaví. Potřebuju přesně ty ovce v západních zemích, co chodí každý den do práce, co nepřemýšlejí a konzumují oficiální propagandu z České televize. Rozhodně nechci, aby mezi nimi seděl kupříkladu Vlastimil, který by mi je mohl svést, který by jim mohl otevřít oči. Nechci, aby jim velel Volný a jeho blok.

Uvědomte si, že umím viry vysílat dle libosti. Zapnu 5G sítě a zařídím pandemii jak budu chtít. Ve Wuchanské laboratoři už mám nachystané viry pro příští rok. Kvalitní mutace. A tak udělám to, co je nejjednodušší a nejefektnější. Očkování.

Postarám se, aby Sputnik nikdo nechtěl, ale uvedu do distribuce Fajzr, Astru a ostatní mě podřízené farmaceutické firmy. Všimněte si, že všechny ty vakcíny vůbec neobsahují covid. Obsahují jakousi genovou sekvenci a na covid to funguje tak podivně. Virus nemizí, pořád se šíří i očkovaní se mohou nakazit… Neočkovali nás náhodou proti něčemu úplně jinému? Třeba proti viru, který přijde teď vzápětí, až bude celosvětově naočkováno dost ovcí? Teď jich je 800 milionů. To by mohlo být tak akorát.

A pak vypustím ten skutečný virus. Ten pořádný. Ten co se nezakecá. Žádný neškodný kovídek, na který jsem nalákal pracovité a hloupé ovce. Vysílače a chemtrails zaberou a bude tu pandemie co svět neviděl.

Která pobije všechny neočkované.

Co čumíte chřipečkáři? Vy jste tvrdili, že globální elity jsou toho schopné. Vy jste tvrdili, že jsou schopni vypouštět epidemii. Tak já jen ukazuju, jak by to vypadalo, kdyby ty elity disponovaly alespoň průměrnou ynteligencí. V západním světě jsou už naočkovaní prakticky všichni důležití zaměstnanci, všechny pomocné elity, kvůli práci se nechal naočkovat lecjaký řemeslník a kvůli dovolené se nechal naočkovat i lecjaký zemědělský Vidlák.

Takže globální prediktor už má přesně co potřebuje… Dostatek ovcí, co se nechaly naočkovat očkováním nikoliv proti covidu, ale proti skutečnému viru, který bude vypuštěn přesně 11. září a který provede tu skutečnou práci. Vyhubí země třetího světa, vyhubí blbé černochy a nechá jen ty spřátelené elity a dostatek ovcí na práci, které budou rády, že to přežily.

Takže vám milí neočkovaní chřipečkáři přeji příjemnou smrt v pravdě. Sice to máte všichni spočítané, ale alespoň můžete říci, že jste neumřeli vkleče, že jste zemřeli v pravdě jako Mistr Jan Hus. Doufám, že z toho v hrobě budete mít radost.

Já jsem ukázková ovce, já to přežiju. Budu muset makat pro globální elity, ale mám alespoň šanci, že se jednou z toho otroctví vymaním. A když ne já, tak moje děti. A nebo jejich děti. Prostě kdo žije, ten se třeba i něčeho dožije. I když s ohnutým hřbetem…

A teď vážně…

Chtěl jsem vám názorně demonstrovat, jak mohu pomocí stejných údajů, které rozšiřuje Lubomír Volný a ostatní chřipečkáři dojít k poněkud jinému závěru než oni. Stačí, když těm jejich elitám přiznám kapku inteligence. Když už jsou schopní koordinovat po celé planetě tak rozsáhlé spiknutí, tak by mohli být dost chytří na to, aby tu depopulizaci udělali dobře. Mohli by být dost chytří na to, aby věděli, koho potřebují nechat přežít a koho potřebují zabít. Že k tomu mohou využít vrozenou debilitu chřipečkářů, kteří se svým odporem k očkování sami odsoudí.

Alespoň takhle bych to dělal já, kdybych byl ten globální elitář a chtěl dosáhnout všech těch plánů, kterými mě chřipečkáři oblažovali.

Takže milí chřipečkáři… pokud jsou globální elity jen trochu schopné, tak já přežiju. Sice jako poslušná ovce, ale přežiju. Ale vy všichni jste v prdeli…

Rate this post

Souhlasíte s článkem?

Průměrné hodnocení 0 / 5. Vote count: 0

Zatím nehodnoceno, budete prvním