Koronavirus

Prosakující zprávy se liší

Jindřich Kulhavý: Pomalu se blíží konec prázdnin. I když nám meteorologové slibují tropický konec týdne, rána už jsou chladnější a rozhodně si letošní léto nebudeme pamatovat jako nějak zvlášť teplé. Spíše nám utkví v paměti větší počet bouřek a přívalových dešťů, doplněné studny a přehrady, bohužel i větší množství poničených střech a domů. Jih Evropy a Kalifornii zužují požáry, za jejich vznikem však stojí převážně žháři. A co je smutné, často příznivci ekozměn, kteří se tak snaží podpořit teorie o zběsilém oteplování planety. Je to to samé, jako když se nedostatek potravin vytváří tím, že se snižuje počet ploch využívaných k pěstování plodin měnících se v jídlo a uzavírají se chovy hospodářských zvířat, to vše proto, aby se záměrně vyvolal nedostatek. Ten, kdo vše toto vymýšlí, je zločincem. Kdo se tomu nijak nebrání-úplným tupcem. Počet zločinců a tupců stoupá geometrickou řadou a získávají nad logicky uvažujícími lidmi převahu.

V továrnách vyrábějících automobily značky VW se začínají dít věci. Společnost stojící za odhalenými podvody s emisemi dieselových motorů si začala sypat popel na hlavu a úplně otočila. Otázkou je, jak to celé ve skutečnosti tenkrát bylo a co vedlo Spojené státy k masivní protiněmecké ofenzívě, čehož obětí se stal právě koncern Volkswagen. Jisté je, že mimo obřích pokut a v některých zemích i vracení automobilů se tato značka začala celkově měnit. Je průkopníkem elektrifikace, přestože jde o obrovský krok zpět. Její vedení silně napojené na německou vládu tvrdě prosazuje nejen odklon od kvalitních spalovacích motorů, ale zároveň se tak trochu zbláznilo a v závodních jídelnách progresivně zrušilo maso. Zaměstnanci si mohou vybrat z mnoha jídel, pokud nebudou chtít právě masné produkty. Je to další úlitba likvidaci uhlíkové stopy nebo jenom muslimům, kterých je v automobilce zaměstnaných sice menšina, ale o to hlučnější? Pokud jde o ekologické řešení budoucnosti planety, kdy zelení mužíčci tvrdí, že se otepluje proto, že hospodářská zvířata příliš ,,prdí“, jak to tu muselo vypadat v době velkých ještěrů či tehdy, kdy bylo zvěře mnohem více než nyní? A je li to politicko-náboženský tah, pak jde o další ukázku německé zvrhlosti, jejímž výsledkem je zvýhodňování cizáků před vlastním obyvatelstvem.

Ve Francii probíhají masivní demonstrace proti vládě a jejím rozhodnutím spojeným s covidem. V ulicích se nalézá mnohem více lidí, než připouští média. Dochází k situacím, při nichž jsou vojenská a policejní obrněná vozidla ze svých pozic vytlačována zemědělskými traktory. Macron tak ztrácí půdu pod nohama a hraje o čas. Vládní úřady, státní firmy a sportovní asociace tlačí na zaměstnance a členy směrem k vakcinaci takovým způsobem, že je to na podávání trestních oznámení. Jenže jste li na svém pracovním místě existenčně závislí, na což politici spoléhají, je velmi složité se ubránit tomuto nátlaku. Pokud by však například v jeden týden odešlo ze zdravotnictví 35% lidí, to by pravděpodobně rychle pocítilo nedostatek zaměstnanců, který by vláda musela řešit. Ve sportovní sféře je to ještě horší, protože zbavit se hráče odmítajícího vakcinaci je vcelku snadné a zničit mu sen také. Přitom právě ve vrcholovém sportu jsou rizika spojená s následky po podání experimentálních mixů největší. Prosakují informace, že Macron nepokoje neustojí, což může být realita i pouhé přání těch, kterým tento ambiciózní politický mladík svým liberalismem leze krkem. Jisté je, že odpůrců v ulicích je sice relativně dost, ovšem stejně jako u nás, fanatismus příznivců vakcinace už přerostl v diktaturu. A jak tomu bylo vždy, diktátory nikdy žádná reálná fakta svědčící proti nim nezajímala.

Stejné je to u nás. Z médií se dozvídáme následující: V Rusku na covid umírá rekordní počet lidí. Rekord může být i jeden člověk, pokud dosud neumřel žádný. Takže mluvit o rekordech nutně neznamená nic katastrofálního. Navíc o tom, jak je to s čísly, víme své. V sousedním Bělorusku se covidem nezabývají a ještě nevymřelo. Jak je to možné? Dále se dozvídáme o katastrofální situaci v Austrálii, ovšem ta katastrofa vyvolává nejen úsměv na tváři těch, kteří umí počítat, ale také údiv, co si lidé nechají líbit. Dále tu máme Slovensko. Zavírání hranic, karantény, šílené scénáře. Kam se vytratili všichni ti hrdí bačové a Slované, kteří se hrdě hlásili k odkazu Jánošíka? Vládne jim liberálně-covidivá mafie a za prezidentku mají někoho, komu je Slovensko ukradené a vymění ho za pohlazení od Sorose. Ovšem o takovém Singapuru, kde s Covid-Sars 2 skončili a řekli lidem, že s ním mají žít jako s chřipkou, se tu moc nemluví. To se moc nehodí, místo toho se v Evropě uvádí do provozu covidpasy, které Italové vzápětí pálí. Zároveň se víceméně tají údaje ze zemí, jako je Izrael, kde většinou postižených další vlnou jsou ti, kteří už mají dvě dávky mRNA vakcín v sobě a jejich imunita klesla pod 30%, tedy pokud někdy taková byla. Dochází tak opět na slova konspirátorů, kteří již dříve varovali před experimentální genovou terapií s tím, že umožní jak vznik nových mutací, tak i záporné reakce lidského organismu na ně.  V Izraeli přesto už dochází k případům, kdy jsou neočkovaným rodičům odebírány násilím děti a covidová diktatura jde do dalšího kola. Možná budou mít Palestinci svůj spor s Izraelem brzy bezpracně vyřešen. Oni se totiž Židé vytlučou sami mezi sebou.

Občas lze narazit na zprávu o datumu, kdy začnou lockdowny i u nás. Šéfové bank a státních podniků už je prý znají. Tomu bychom úplně věřit neměli, u nás to dost komplikují volby, nicméně to neznamená, že nic podobného nepřijde. Problémy začnou kolem začátku školního roku, přidají se sporty a jejich omezování a rozjede se to znova. Politici jsou schopni vytvořit pandemii i ze zakašlání dítěte na pískovišti. Změny, které se udály ve společnosti za posledních 18 měsíců, jsou doslova strašidelné. Nenávist mezi lidmi, a většinou plynoucí ze strany vyděšených a již naočkovaných občanů, je zjevná. Jejich agresivita také, protože doba umožnila dát moc mnoha primitivům. Vidíme to všude tam, kde pobíhá ochranka, úřadují městští i státní policisté, státní zaměstnanci. Také v místech, kde převažuje počet lidí myslících si, že neexistuje důvod, proč by lidé byli vystaveni experimentu a beroucích stav 2x zaočkován jako to nejlepší, co mohli udělat pro své zdraví. Jak hluboce se mýlí a kam jsme se to dostali?

Zdroj