Svět podle lepšolidí

Pláč obdivovatele Havla nad svým smazaným Google účtem, resp. video-kanálem

Následující řádky věnuji Igorovi Chaunovi a ostatním podobným, kterým společnost Google smazala nebo ještě smaže účet, resp. komunikační kanál a tím přijdou o možnost sdělovat své vidění světa ostatním.

Napřed aktualita – Youtube kanál Goscha TV1 je po několika dnech opět funkční, nicméně na níže napsaném textu není třeba měnit ničeho. Igor se buďto „srovná do správné latě“ a bude tak maximálně psát a točit o krásách přírody nebo ten ban bude příště už na věky …

 

V případě Igora Chauna je zajímavých několik věcí.

  • Jedná se v podstatě o člověka, který min. souzněl (a podle všeho stále souzní) s myšlenkami Havla. Domnívám se, že když byly rušeny účty a kanály pro „Porušení zásad komunity“, tak si říkal, že on je přece na té „správné“ straně, členem té „správné“ komunity, proto byl naprosto bez obav. O to větší pak nastal šok. Závěr – být členem „správné“ komunity nestačí.
  • Ten jeho kanál byl v podstatě politicky korektní, podle toho co jsem občas zhlédl, tak jádrem jeho šířeného názoru na svět byl důraz na duchovní stránku života. Očividně tedy nehraje roli, zda šíříte láskyplný pohled na svět a zásady mírumilovného soužití lidí nebo zásady Islámu, pro které jsou někteří ochotni pracovat doslova až do roztrhání těla, přičemž těmto lidem se samozřejmě Youtube účty a kanály z těchto důvodů nemažou.
  • Společnost Google mu vaporizovala jeho několikaletou práci, protože sdílel videa primáře C. Musila a co hůř, dokonce s ním udělal rozhovor. A jsme u jádra pudla – podstatné je, zda šíříte myšlenky Marx-leninismu lepšolidí nebo ne. To heslo starší ročníky velmi dobře znají a zní – Buď jdeš s námi nebo jsi proti nám. Tak je to prosté Igore.

jedno z nesprávných videí s bývalým primářem MUDr. C. Musilem:

Igor Chaun natočil po smazání své několikaleté práce vcelku srdceryvné video (viz níže). No upřímně, je mi ho líto, protože to vypadalo, že v jedné vteřině opravdu přišel jednak o posluchače nebo diváky a hlavně o spoustu své práce – dle vlastních slov o stovky videí, které sám natočil sestříhal a jinak upravil.

 

Na druhou stranu bych měl pro něho utěšující a dobrou zprávu – generální ředitelka Youtube Susan Wojcicki, která je proslulá svými cenzorskými zásahy, dostala Free Expression Award (cenu za svobodu slova)! Je tedy docela možné, že když ve svém výkazu práce uvedla i pokyn pro smazání kanálu šajze čechen Igora Chauna, tak i to přispělo k udělení vzpomínané Ceny za Svobodu Slova.

Pak bych měl k Igorovi ještě dotaz – opravdu jsi si Igore, při svém VŠ vzdělání, myslel, že někdo, resp. nadnárodní korporát Ti něco poskytne zdarma ? … že Ti zdarma poskytne své služby a diskový prostor? …. opravdu zje taky cyp?

Takže Igore, vítej ve světě mediálních nevolníků, dál už je jen na Tobě, zda jako správná plačka budeš lamentovat a stříkat slzy na všechny světové strany, případně se podvolíš nebo se k věci postavíš jako chlap a začneš proti zlu bojovat. Pokud se vzchopíš k činu, tak věř, že v rozrůstající komunitě lidí, kterým jde o budoucnost života v Česku, najdeš jednak podporu a taky možnost, jak se proti zlu osobně postavit. Možností je na výběr … můžeš si, tak jako většina z nás, založit a spravovat svůj vlastní server nebo se můžeš k někomu, kdo taký server již provozuje, jednoduše přidat. Všichni máme stejné „provinění“ – nepodporujeme zvrácenosti doby a slovem bojujeme proti tomu. Jednou z viditelných osob je např. Petr Hampl – tady můžeš využít projekt na adrese www.svoboda-projevu.cz nebo se přidat k jiný projektům. Je to na Tobě, nejhorší ale je nedělat nic, sednout si do kouta a litovat se.

Teď k ostatním podobným.

Naším největší nepřítelem není ta proradná banda bezpáteřních politiků, která nám vládne a kteří zcela jistě jednoho dne přijdou na řadu. Tihle protinárodní zločinci jsou totiž donuceni poslouchat a realizovat přání nadnárodních korporací, které mají skutečnou moc. Ovšem je třeba si uvědomit, že tyhle korporáty jsou ve skutečnosti až zlo č.2. Na prvním místě je totiž ovládnutí mediálního prostoru. Moc těch korporátů ve skutečnosti vychází z prostého faktu – jsou schopni přes média vnutit, zatím většině, svou pravdu, své vidění světa, své zvrácené hodnoty. Těch příkladů je mnoho. Jde to dnes až tak daleko, že jsou schopni „přetlačit“ i faktické fyzické důkazy. Uvědomují si to, proto se ani nesnaží ztrácet čas likvidací těchto faktů nebo zamezení jejich dostupnosti – viz. kamerové záznamy o manipulacích během prezidentských voleb v USA nebo aktuálně Vrbětice. Oni prostě ví, že že jejich síla nebo moc je taková, že jsou schopni lidem vsugerovat sebevětší nesmysl, přičemž, kdo se ozve, tak je společensky zničen. Tahle metoda ovšem funguje jen a pouze, pokud mediálně ovládají většinu lidí, pokud jsou schopni mediálně vymý mozky většině občanů.

Pokud např. vidím „vlastenecké“ weby, které obsahují reklamu od Google, tak si říkám, jestli tihle lidé mají všech pět pohromadě. Bude-li (obrazně) inkasovaná cena za reklamu 100%, pak Google si ponechává 99% a těm webům v rámci „monetizace“ milostivě přepustí tak max. 1%. Jinými slovy – umístěním reklamy od Google nebo jiného protinárodního korporátu v celkovém součtu významně přispívají k ke svému porobení.

Ta rovnice je v této věci celkem srozumitelná a jednoduchá:

  • žádná reklama = žádné příjmy
  • žádná reklama = žádná možnost jejím prostřednictvím oblbovat lidi a překrucovat hodnoty

Tak jednoduché to je v tohle směru. Vlastenectví se za peníze zkrátka nedělá. Je toho víc … snad někdy příště a důkladněji.

Licence: k volnému převzetí za účelem zveřejnění