Domácí

Pod svícnem je největší…smrad

Jindřich Kulhavý: Evropská komise pod plachetkou zvanou pandemie nadále pokračuje v již dříve připravovaných plánech. Pokud se Vám zdá, že migrace ustala, mýlíte se. Evropské pašerácké lodě nadále křižují Středozemní moře a naváží čokoládově zabarvené obyvatele bývalých evropských kolonií. O tom, že ta čokoláda je extrémně hořká, ani chvilku nepochybujte.

Ovšem jen importovat nestačí A tak bez pozornosti médií a veřejnosti přichází na řadu tzv. Modré karty (Blue Cards), které jsou obdobou v USA nazývaných Zelenými. Ty umožňují cizincům za určitých podmínek legálně žít a pracovat ve Spojených státech . V Evropě je těch ,,podmínek“ potřebných k splnění daleko méně a získání Modré karty je jaksi jednodušší a jejich držitele opravňuje dokonce ke spojování rodin. Ptáme se tedy, zda li jste tuto skutečnost zaznamenali a která média se o ní zmínila?

Protlačování migrantů jen tak neskončí. Stačí si připomenout, jak rychle utichlo dění kolem agresora z Würzburgu či sexuálních predátorů, po nichž zůstala v Rakousku mrtvá třináctiletá dívka. Navíc na podporu muslimských grázlů vnikla skupina levicových nicek do redakce média, které označilo národnost těchto násilníků, jejich jména a věk. To i přesto, že bylo naprosto jasné, kdo je vinen. Drzost a arogance ,,aktivistů“ schopných bránit zločince provádějící ohavnosti na dětech, navíc je před tím ještě zdrogovat, lze považovat za ukázku dekadence Západu. Stejně tak vystupování jakéhosi Rozumka, který zastupuje zájmy přivandrovalců u nás. Máme li tu takového blba, který má navíc dobře státem placenou funkci, pak skutečně, jak tvrdí Piráti a koalice Spolu, patříme na Západ. Je však o co stát?

To však není zdaleka vše. Vynechme propojení Leyenové na farmaceutický průmysl, v němž se jako ryba ve vodě pohybuje její manžel. A není to žádný kapr, ale rovnou nepříčetný žralok. Je vcelku jasné, že všichni výše postavení úředníci Evropské unie pracují na vlastní o nejvyšší životní úrovni, takže ani Leyenová nestrádá. To ovšem neplatí o společné pokladně, která neustále trpí nedostatkem. Ono utáhnout celý ten marnotratný ancábl není nic snadného a je li navíc třeba mít ještě co přerozdělovat, musí se také něco vybrat.

Takže se i v této těžké době velmi záhy dočkáme stoupání cen a daní. Na co nám mohou sáhnout nejjednodušeji? Dejme si to abecedně seřazené. Automobily, bydlení, cestování, doprava (veřejná), energie, finance, hospodářství (soukromé), nemovitosti, paliva, potraviny, radost ze života, svoboda, voda (pitná), zábava, zbraně, zdraví. To je pár komodit, ve kterých můžeme v brzké době očekávat tlak na změny. Cokoliv z tohoto zdraží, přinese to mnoho peněz a lidé se jen tak nevzepřou, protože jde o životně důležité potřeby. Už nyní letí všeho ceny nahoru a pro mnoho spoluobčanů začal boj o holé přežití. Hovoří se až o stoprocentním zdražení většiny stavebnin, které je realitou. Jen pro představu. Lidé si brali úvěry a hypotéky na své domy, byty, přičemž jejich výstavba bude dvojnásobně dražší proti období, kdy o tyto peněžní služby požádali. Jsou dejme tomu v polovině výstavby, do konečné ceny se však projeví mohutné navýšení cen. Jak to může skončit a kolik z nich se naplnění svého snu dočká?

V Bruselu se tedy připravuje zvyšování daní, které budou přímo odcházet mimo naší státní pokladnu. Ta je však také prázdná, takže vzniknou úplně jiné daně, které zůstanou tady. Ovšem po přefiltrování politiky, kterým jistě hodně ukápne. Zátěž ponesou opět a jen občané už tak ekonomicky zdecimovaní covidem a drahotou. Zatím je vcelku jasné, že ožebračování každého z nás jen tak neskončí. Započalo naplňování plánů Velkého resetu, v záloze číhá Zelený úděl, migraci už si nastavili přesně tak, jak chtěli, covid zdaleka neskončil a na podzim v klidu zase všechno zavřou.

Jediným řešením je skutečně okamžitě vystoupit z EU. Bohužel už ani SPD se k tomuto tématu nevyjadřuje tak důrazně, Trikolóra pouze v náznacích a vyčkává, protože doufá že je EU ve smrtelné křeči, a Volný blok se mnohým zdá být příliš radikální, především je však značně osamocený. Realitou je i to, že občané České republiky nechápou, že odchod z Evropské unie by byl mnohem méně bolestivý než setrvání v ní. Každý rok navíc v jejím sevření bude mnohobnásobně dražší a při konečném zúčtování se budeme divit, kolik peněz se doslova vypařilo. Luxusní sedánky předsedů vlád, mohutná zasedání prašivých kolaborantských pseudopolitiků žijících ve svém světě, v němž se peníze rozhazují plnými hrstmi, a naplňování jejich představ, to vše jsou nesmírně nákladné akce a v jejich výčtu by se dalo pokračovat. Mezitím tady svobodné mámy nemají co dát jíst svým dětem, senioři žijí na pokraji chudoby a vláda nadále financuje hromady naprosto neužitečných neziskovek a šetří jen tam, kde by měla naopak pečovat o své občany a připravovat jim lepší budoucnost.

Za těchto okolností je tedy nelogické, aby ve volbách uspěli především prounijně zaměřené koalice a strany. Ať už jsou to Piráti se STAN, koalice Spolu či stávající vládní strany. Chcete li vysvětlení od někoho, kdo jim plánuje dát svůj hlas, slyšíte jen ideologické bláboly. Chybí pádné argumenty, místo toho se stále opakují fráze předávané mainstreamem. Reálným nástrojem vedoucím k moci jsou manipulace, lži, strach a následná represe. Hledáte li něco konstruktivního, hledáte marně. Lidé přesto spí a opět udělají chybu. Šance na zlepšení jsou nulové. To prostě nemá odkud přijít. A z EU už vůbec ne.

Zdroj