Koronavirus

Pomůže už jen organizovaný odpor

Jindřich Kulhavý: Jsou prázdniny, někde se rozvolňuje, jinde se připravuje utahování šroubů. Očkovaní mohou od srpna tancovat na diskotékách a třeba na Slovensku dělá vláda vše proto, aby tancovali všichni, ovšem podle not zadaných vládou. Pokud prezidentka Čaputová podepíše zákon nařizující víceméně povinné očkování, bude Slovensko první evropskou zemí, kde se budou snažit experiment na lidech dotáhnout do úplného konce. Zbytky odporu by měly být patrné po vyhlášení připravované generální stávky, ovšem kolik lidí se k ní přidá, o tom se přesvědčíme až v jejím průběhu. Pravdou je, že Slováci pozapomněli na své tradice a staly se z nich většinou ovce vedené bačou a hlídané ovčáckými psy.

My se příliš neradujme, protože takový Vojtěch o povinné vakcinaci České republiky sní neméně. Už se vyjádřil a prohlásil, že k ní jednou dojde. Zatím si však nedokáže představit život bez roušek a respirátorů. Takže nelze očekávat, že by se jím vedené ministerstvo vzdalo možnosti buzerovat nás všechny, to i přesto, že soud zamítl platnost opatření vydaných tímto ústavem plným šílenců, který se podílí na další podpoře pandemických opatření. Když se nad tím jen malinko zamyslíme a vzpomeneme si na hysterii kolem chování poslance Volného v Parlamentu ČR při jeho odmítání nošení ,,ochrany“ dýchacích cest mezi poslanci, je třeba si uvědomit, že mu dal soud za pravdu. To však nic nemění na tom, že vláda i ministr zdravotnictví nebudou chtít následovat Slovensko.

Do voleb se mohou tvářit neutrálně, přestože již několikrát zamítnuté nové znění Zákona o veřejném zdraví zvané Apartheid připomíná svým vracením se na pořad jednání Sněmovny australský bumerang. Po volbách však politici již nebudou muset předstírat zájem o názor voličů a protlačí si vše, co budou chtít. Ostatně veřejná prezentace druhé dávky genetického mixu vpraveného do ramene místopředsedkyně Pirátů Olgy Richterové svědčí o tom, že ani tato momentálně na oblibě ztrácející strana proti covidové mafii nepůjde. Minimálně desetina poslanců očkování odmítá, ovšem to na zablokování koronavirových nesmyslů asi nestačí.

Ve světě je kolem experimentu na lidech větší rozruch. Ve Velké Británii jsou to miliony odpůrců v ulicích tamních měst, to i přesto, že se rozvolňuje. Po údajně strmém nárůstu počtu pozitivních došlo překvapivě záhy ke stejně strmému poklesu. Navíc dle některých zdrojů britská vláda nakoupila velké množství léků na ředění krve, který jsou účinné proti sraženinám způsobovaným většinou z podávaných pseudovakcín a přinášejícím rizika předčasného a náhlého úmrtí. O této transakci se nikde nehovoří a oficiální zdroje samozřejmě mlží. Nicméně logiku v tom spatřit lze, protože si Britové uvědomují možné důsledky toho, kdyby došlo k hromadným úmrtím. Navíc zájem mládeže o další kola vakcinace poklesl na nulu, za což vděčíme i videím, na nichž jsou zachyceny problémy jednotlivců, kterým po absolvování vpichu nastaly velké zdravotní problémy. Většinou jde o neurologické komplikace, prozatím jsou zatajována úmrtí, respektive jsou vysvětlována jinými příčinami. Mládež na ostrovech se zároveň obává možné budoucí neplodnosti, což ,,odborníci“ vyvrací, nicméně Gatesovy výroky z před pár let o potřebě snížit stavy lidstva na planetě a jeho angažovanost ve farmaceutickém průmyslu jsou dostatečným důvodem, proč se mít na pozoru.

Francouzi vyšli také v hojném počtu do ulic poté, co Macron a vláda prosadili povinné očkování pracovníků ve zdravotnictví. Kdo se nepodvolí, bude odejit. To přinutilo příslušníky jeho vlastní vojenské ochrany k rezignaci a miliony Francouzů dávají najevo svůj odpor. Někde dokonce pronikli na radnice a Macronovo fotky skončily pod okny budov. Bude velmi zajímavé sledovat další vývoj, jak víme, ve Francii skončil pod gilotinou i král. Macron je dlouhodobě neoblíbený a svým přístupem si říká o mnohem více než jen o nedávno mu uštědřenou facku. Také v Itálii dochází k protestům proti zavádění covidpassů, bohužel zpráv z této země k nám momentálně moc neproniká. Za to v USA je společnost rozdělena dle politického složení. Levicové oblasti Kalifornie či New York sahají k povinnému očkování některých oborů (zdravotnictví, školství), naopak na Floridě se k ničemu podobnému opravdu neschyluje. Prosakují také zprávy, dle kterých bude organizací WHO nedoporučováno očkování dětí a mladistvých, dále zrušeno využívání PCR testů, které de facto nerozeznají covid od chřipky. Tím by se vysvětlilo množství pozitivních na covid v uplynulých 18ti měsících a zmizení chřipky. A také to, že některé farmaceutické firmy uvažují o vakcinaci proti covidu a chřipce najednou. To už je úplná fraška.

U nás je bohužel odpor proti neúčinným chemickým mRNA mixům slabý. Plno lidí je odmítá, nadává, ale nakonec podlehnou nátlaku těch, kteří vůbec netuší, co podstoupili. Časově omezené výhody vyměnili za riziko budoucích komplikací, případně uvěřili klamavé propagandě, v jejímž čele stojí státní úředníci propagující soukromé firmy. Kdysi by za to následoval okamžitý odchod z politiky a trest, dnes těmto praktikám řada rouškařů tleská. Dokonce poskytují zločincům k experimentům i své děti. Pokud tedy jejich aroganci nezastaví ani blížící se školní rok a necháme se nadále udržovat ve strachu, nezbyde nám nic jiného než oči pro pláč. Vzepřít se vrchnosti a svému okolí, které již podlehlo, bude stále náročnější. Naštěstí vakcinační centra už začínají být prázdná a lidé ochotní věřit vládním slibům a výhružkám chybí. Možná i díky tomu, že se stále více ukazuje, že ani x dávek toho ,,sajrajtu“ nikoho před ničím neochrání. A to je to nejdůležitější, co je třeba si uvědomit. My nejsme rebelové, my jen prostě pracujeme s informacemi, které si sháníme jinde než v našich televizích a na Seznamu. Teď je třeba vše ustát a semknout se, dát najevo, že nás je pořád dost.

Zdroj