Koronavirus

Komedie se mění v horor

Jindřich Kulhavý: Olympijský program je narušen mnoha událostmi, které lze připsat covidovému šílenství. Několik sportovců a členů realizačních týmů končí po testování na speciální záchytce, kterou je hotel určený pozitivně testovaným účastníkům olympiády v Tokiu.

Je třeba říct, že absolutní většina těchto ,,pozitivních“ nemá žádné příznaky a opět je třeba si připomenout, že PCR testy nejsou prioritně určené k jakémukoliv odhalování covidové nákazy. Což nic nemění na tom, že zdraví nemocní nesmí ve sportovních kláních účinkovat a pro mnohé z nich jde o promrhání několika let přípravy.

Za původce infikování našich borců byl označen lékař, který letěl s výpravou a nebyl očkovaný. Jde o bohapustou teorii, protože jak už dávno víme, i ti prošlí vakcinací se mohou bez problémů nakazit a zároveň koronavir přenášet. Ostatně kolik lidí mělo chřipku i vícekrát v roce za sebou? Takže informace, že přenašečem byl právě dotyčný lékař, je spekulace a manipulace zároveň. Vzhledem k tomu, že jsme se lží kolem covidu-19 naposlouchali již za ten rok a půl přespříliš, nejsme překvapeni. Propaganda jede naplno a není výsadou naší země.

Sportovci jsou k vakcinaci doslova nuceni po celé Evropě. Pražská fotbalová Slavie ústy svého šéfa Tvrdíka oznámila, že její hráči jsou všichni naočkováni. Upřímně jim přejeme, aby se nadále cítili být ve formě a nedolehly na ně stále častější komplikace známé po druhém kole vakcinace u řady ,,pacientů“. Stejnou cestou se vydali například ve Francii, kde jsou hráči velmi agresivně tlačeni do procesu povinné vakcinace. Pokud se nechtějí podrobit, jsou vystaveni povinnosti nechat se za své peníze 3x týdně testovat, přičemž cena za jeden test je nesmyslných a záměrně předražených 90 euro. Zároveň hrozí, že ani tak nebudou smět od října vstoupit na sportoviště, což může vést ke konci sportovní kariéry i těch nejnadějnějších hráčů, kterým je vlastní zdraví přednější než vášeň pro sport a peníze vyplácené těm nejlepším.

Ministerstvo zdravotnictví se vyjádřilo nejen k problematice českých sportovců na olympiádě, kdy z již výše zmíněného lékaře udělalo zločince a dokonce byla zřízena komise na prošetření jeho případu, přičemž se nikdo nepodivuje nad tím, že jiný účastník po obou dávkách experimentálního mixu měl taktéž pozitivní test. Opět je na stole otázka, proč se lidé podrobují vakcinaci, když jim nic nezaručuje, a navíc je pro lidský organismus rizikem. O to je horší a do nebe volající prohlášení mluvčího tohoto ministerstva o nerespektování rozhodnutí soudu týkajícího se zneplatnění většiny protizákonných opatření vydaných vládou v průběhu covidohysterie. Porušováním českých zákonů a Ústavy ČR je nám jasně dáváno najevo, že instituce právního státu byla uložena k ledu. A neplatí li zákony pro politiky, nemohou platit ani pro občany. Rebelie ministerstva zahraničí budiž tak návodem k anarchii obyvatel České republiky.

Od této chvíle by tedy zcela logicky měly padnout všechny zákony a rozsudky soudů nemusíme brát nijak vážně. Zastaví li Vás policista za vysokou rychlost, mávněte nad tím rukou. Máte platit DPH? Proč. Zákon o DPH nemá žádnou váhu a když Vás soud odsoudí, řekněte, že to nerespektujete. Chcete stavět a nemáte náladu řešit stavební povolení? Není důvod otálet, stavební zákon je stejně paskvil, takže proč se tím zabývat. Takový Janoušek také nemusel nastoupit do vězení, jen podlehl vlastnímu strachu. Stačilo říct, že výrok soudce o svém činu nerespektuje. Jistě chápete, že tento nepořádek není možný. Existují určitá pravidla a zákonné normy, které v podstatě dodržujeme s tím, že jsou potřebné. Některé další obcházíme a částečně ignorujeme, ale s vědomím, že můžeme být uznáni vinnými. Jdeme do toho s rizikem trestu. Ne tak Ministerstvo zdravotnictví, které si myslí, že je institucí nad soudy, právem a Ústavou. Takže jedinou možnou naší reakcí je ignorovat jeho příkazy. Na to jsme získali právo, které je nezpochybnitelné.

Ještě pár slov k Olympijským hrám. Je to víceméně nedůstojné. V ulicích protestují covidomaniaci zpracovaní stejnou propagandou, jakou drtí organizátoři pandemie a jejich mediální poskoci celý svět. Téměř všude jsou ignorováni opoziční odborníci, kteří upozorňují na obrovské množství nejasností a manipulací. Odpor části veřejnosti stoupá. Ukázkou arogance je přístup australské vlády, kdy úplné minimum pozitivních stačí k vyhlášení brutálních lockdownů, Podobně se chová Macron ve Francii, slovenská vláda a plno dalších světových pseudovůdců placených covidovou mafií. Olympiáda v této podobě měla být zrušena, protože jde o pouhý stín slavnosti sportu. Chybějící diváci, buzerovaní sportovci a zkažená doba, to vše dělá z této oslavy mládí, dřiny a radosti z vítězství pouze smutnou a drahou tragikomedii. Pojďme se nejdřív vypořádat s lumpy tvořícími covidodobu, a teprve poté se vraťme k radostným životním událostem. Třeba k hrdosti ze zahrané národní hymny. Teď to chce jít do ulic a ne sledovat prořídlé řady sportovců. To při vší úctě k nim.

P.S. Bohužel tlaku podléhá mnoho lidí, kteří z důvodu neznalosti, pohodlnosti či strachu udělají to, čeho jednou mohou litovat.

Zdroj