Koronavirus

Půlce národa to pořád nedochází?

Zatímco některé státy částečně spějí ke konci covidového šílenství a jejich vlády rozhodly, že se s onemocněním bude žít normálně jako s chřipkou, jiné nadále připravují represe svých obyvatel a vytváří prostředí, ve kterém se nedá žít. Stále více přitvrzují v opatřeních a nejsou ochotny připustit, že se staly součástí největšího podvodu v moderních dějinách lidstva.

Na internet pronikly úryvky z knihy z roku 2011, v nichž jsou zaznamenány výroky Henryho Kissingera blízkého klanu Rothschildů. Například ze dne 18.února 2010, kdy Kissinger vystoupil na výroční konferenci TEDu . Přednáška byla nazvána ,,Inovacemi k nule!“. Jeho proslov byl zapsán a součástí bylo následující. Citujeme:

 ….Jako první je tu přelidnění. Dnes žije na tomto světě 6.8 miliardy lidí, brzy jich může být 9 miliard. Jestliže s pomocí nových očkovacích látek, zdravotní péče a reprodukční medicíny odvedeme celou práci můžeme toto číslo o 10-15% snížit.

 Je naprosto evidentní, kam směřují elity a co pro nás už tenkrát chystaly. Pokračujme citací z této knihy. Tentokrát se to týká Billa Gatese a Rockefellerů. Citujeme:

…Oba, Gates i Rockefeller již řadu let přes své nadace investují do výzkumu sterilizace. Stále dokola otevřeně prohlašují, že část obyvatelstva musí zmizet. Avšak jak přimět lidi k tomu, aby se dobrovolně nechali naočkovat škodlivými látkami? Zcela jednoduše: o tom, že po očkování budou neplodní, nebo je to dokonce zabije, se jim neřekne. Naopak se jim vysvětlí, že vakcína slouží pouze k jejich dobru a ochraně. Aby sami dobrovolně běželi k lékaři a škemrali o očkování, k tomu je potřeba jen nějaké hrozící nebezpečí, něco, co by nezasvěcené dostatečně vystrašilo. Pak si za to, že mohou být odstraněni, dokonce zaplatí sami. Ale co může být takovým nebezpečím? Je něco takového možné?

Vzápětí se objevily ptačí a prasečí chřipka, proti nimž nás chtěli očkovat, ale lidé to odmítli. Muselo přijít něco horšího. Jistě vnímáte souznění a spojitost mezi citacemi a připomeneme ještě jednu mnohem novější událost. V našich médiích momentálně běží reklama, v níž se mimo prodejného herce Koháka objevuje pseudoodborník a uplacený manipulátor Chlíbek, který najaté herce přesvědčuje o tom, že mRNA vakcíny jsou dlouhodobě vyvíjené a mají za sebou dlouhou dobu testů, jsou tedy bezpečné. Copak to nikoho nepraštilo do očí? Vakcíny na covid, který vznikl údajně nedávno v Číně? Připomeňme ještě, že se objevila balení vakcín s datumem výroby půl roku před oficiálním uvedením covidu do oběhu mezi lidstvo. Nikoliv, jde o naprosto přesně naplánovanou genocidu obyvatelstva, jejímž úkolem je snížit jeho stav a jako přidaná hodnota je i snížení inteligence u dětí, u kterých pomocí komplikací s expedicí kyslíku po těle dojde k zpomalení vývoje. Chlíbek se podřekl, mRNA vakcíny jsou skutečně dlouhodobě vyvíjené a bylo jen potřeba je na něco ,,napasovat“. Covid se stal tím pravým nástrojem, navíc byla vychována generace politiků a grázlů v bílých pláštích, kteří následně prosazují původní ideu snižování stavu obyvatelstva na světě. V podstatě to berme tak, že elitám zabíráme místo na jejich planetě a znečišťujeme ji. Možná pak pochopíte pokračování v Green Dealu až k Great Resetu.

Obyvatelům Země už pomalu dochází, o co tady jde. Vakcinace experimentálními látkami není nic jiného než spuštěná čistka. Místo pozvolné motivace k zamyšlení se nad budoucností lidstva a určitému přirozenému ovlivnění velikosti populace pomocí ekonomických a sociálně přijatelných nástrojů týkajících se především přelidněných oblastí dochází k zdecimování vyspělých ekonomik. V té samé době prudce roste porodnost v Jihovýchodní Asii, kterou lze považovat za centrum znečišťování planety a zdroj navyšování počtu lidí. Právě tam by měly směřovat snahy a peníze bohatých podporující osvětu. Neděje se tak a za cíl byly vybrány především Evropa, Severní Amerika a některé státy Jižní Ameriky. Mezitím Číňané uvolnili možnost mít více dětí jak jedno a podporují návrat k vyšší porodnosti.

V Itálii bylo v ulicích měst o víkendu mnoho lidí, což způsobila nová nařízení o povinnosti být při příchodu do zaměstnání očkován, případně testován za své a obden. Ve Francii se demonstruje nonstop každý víkend, přesto se opatření přitvrzují také. V Německu v Hesensku se nedemonstruje (protože poslušnost) a neočkovaní jsou zproštěni práva nakoupit si. Na Slovensku začínají očkovat děti od 5ti let věku a Slováci dosud neudělali nic, aby se svých politiků zbavili, přestože jde o jejich potomky. Austrálii a Izrael nemá snad ani cenu jmenovat, tam je diktatura covidmafie natolik zjevná, že jen idiot může hovořit o činnosti prospěšné tamním obyvatelům. U nás má skončit proplácení testů, zkrácení platnosti a vyžadování jejich obdenní aktualizace. Chtělo by se napsat, že jen idiot je podstupuje, zvláště když už se všeobecně ví, že jsou naprosto o ničem vypovídající a může při nich dojít k poškození zdraví, bohužel je tak nastaven systém u mnoha zaměstnavatelů a lidé se musí nějak živit.

Neochota spojit se v odporu tak má dopad na neočkované a jsou to oni, kdo i přes uvědomění si podvodu na lidech riskují následky na svém zdraví a samozřejmě škody na svých účtech. Otázkou tedy zůstává, kdy i zbytek pochopí, že tady o žádnou tečku za covidem nikdy nešlo a nejde. Úkolem je proočkovat co nejvíce zodpovědných národů, protože u ostatních se to nepovede. A někdo tu na manuální práci jednou zůstat musí. Nevzepřeme li se tomu včas, nebudeme následovat naštvané Italy, Francouze a další, jsme určeni k výmazu. Už to chápete?

Zdroj