Domácí

Státní kreténismus od pastelek ke svetrům

Tak si nám ten podivný státní covidčokl už trochu přidřepnul na bobek a vládní Bratrstvo kočičí pracky se proto rozhodlo nám malinko povolit obojek, kterým nás dusí. Ale jen malinko, aby si plebs moc nevyskakoval. Není to tak dávno, co zákazníci bloudili supermarkety a nevěřili svým očím. Flašky chlastu si každý mohl nakoupit co taška pojme a hrdlo ráčí, ale pastelky a sešity pro děti, které jsou k domácí distanční výuce nutnost, byly zapáskované. Zatracené pastelky!! Tak to jsou ty příčiny, že se nám ten korouš, o jehož umělém původu nepochybují ani veřejnoprávní presstituti ( jen se nemohou shodnout, kdo za to může), nechce vzdát a zmizet! Pastelky a sešity za to mohou. Tak je zapáskujeme, mrchy. Jenže ono nic.

Korouš se drží dál.

Nicméně se statistikami naše Bratrstvo kočičí pracky čaruje zdatně. Jednou nahoru, pak zas dolů. Jak se komu hodí. Uzdravené nikdo nepočítá. Když hrozí rozvolnění, návrat k normálu, tak ty statistiky honem nafoukneme a přidáme nějakou strašnou zprávu. Třeba že se nám tady šíří strašný virouš z Anglie, Afriky nebo Tramtárie. Tak zas obojky na krk! Bojte se důchodci. Žádné rozvolnění, holoto! Ve státním lochu budete!!!. Až do voleb! A po nich znova!. Ty informace kolem korouše a počtu mrtvol už jsou ale tak pitomé, že člověk má pocit, že před koroušem se nám tu vůbec neumíralo. Všichni jsme tu juchali do sta let a pak asi zmizeli v matrixu.

Ale zpět ke státnímu kreténismu. Zima je veliká, mamky bědují, že nemají děcka do čeho obléct a obout. Halt každý nemá doma plné almary jako Prymakula a spol. Většina lidí kupuje něco až tehdy, kdy na to má. A čím dál víc lidí nebude mít díky státnímu lochu už na nic. Ani na nájem. Boty na zimu pro dítě na e-shopu nekoupíš. Děcko si musí boty zkusit. Bundu taky. Matky se vztekaly a právem. Tak Bratrstvo kočičí pracky kapánek povolilo, protože naštvaná matka na podzim Koblihy volit asi nebude.

Ode dne D si tak mohou matky i tatínci, abychom byli genderově vyvážení, s milostivým svolením Bratrstva koupit pro dítě zimní boty a bundu v obchodě. Ovšem dospělák si totéž ve stejném krámu koupit nesmí. Proč? Protože COVID! A tak politický kreténismus zas jede na plný céres.

U nás ve městě otevřeli nedávno obchod pro dolních deset milionů. Pak ho z rozhodnutí Bratrstva kočičí pracky zavřeli a teď otevřeli. Ovšem pohled dovnitř stojí za to! Na pravé straně se hadry pro dospělé krčí za páskou. Tak teď už víme kdo za to může že korouš neklesá. Bundy, kabáty a svetry pro dospěláky!!!!. Zapáskovat ten humus!!!

Představme si situaci. Do obchodu vejde máma s děckem. Tepláky pro dítě si koupit může, ale svetr pro mámu už ne. Co by se asi stalo, kdyby drzá matka sáhla po zimní bundě přes pásku. Asi by zpoza pásky vyskočil strašný korouš drzou matku zardousil a vyhubil půl města? Nebo by ji prodavačky hnaly z obchodu holí? Prázdným mozkům ze Strakovky asi nedošlo, že možnost nakupovat oblečení a boty pro děti nevyřeší zvýšený pohyb lidí v obchodě. Žádná rodina nepošle dítě mladší patnácti let nakupovat do obchodu šaty a boty. Vždycky s ním jde někdo z rodiny, matka, babička, někdy obě najednou. Nechtějí riskovat, že děcko přinese domů hadry o dvě čísla větší nebo že peníze na bundu utratí za blbosti.

Tak přesně tohle jsou situace, které budí smích a posílají do kopru naprosto všechna rozumná bezpečnostní opatření. Byť jich moc není. Tak se nelze divit, že čím dál víc lidí už toho má dost. Odmítají nosit na puse posmrkanou plínu, krčit se ve sklepě, bát se bát, sedět jen doma a s očima vypoulenýma na obrazovku TV poslouchat nesmysly velkého Koblihy a hlavně číst statistiky evidentně vycucané z palce u levé nohy. A proč? PROTOŽE COVID!!!

Zdroj