OkupaceTop

Stydím se za svou zem

Za svou vládu i opozici, za státní politiku a politiky, za, mám pocit, nyní už většinu „občanů“. Za naprosté popření prosté slušnosti. Logiky, zdravého rozumu.

Když pročítám diskuse pod články o Vrběticích, osvobození od Němců v pětačtyřicátém, o vakcínách proti koronaviru, částečně je mi smutno a částečně mám vztek. Kam se poděl rozum? Nadhled, pud sebezáchovy.

Kde se v lidech bere ta nenávist k Rusku a Rusům…Kde se bere ten vztek na to, že naši republiku z větší části osvobodila Rudá armáda…Kde se berou ti překrucovači historických faktů, popírači dobových zpráv, filmových dokumentů, nejen těch „komunistických“, ale hlavně a převážně z toho oslavovaného západu. Žádný, ať už anglický, francouzký či dokonce německý dokument o druhé světové válce si nedovolí zpochybnit vítězství Sovětského svazu. Ale naše zemička, kterou přeplivneš, když se snažíš, to je jiná. Nás přece neosvobodili ti nenávidění Rusové, ale milovaní spojenci, že. Oslavujeme sovětské zrádce Vlasovce a stavíme pomníky těm, kteří ještě pár dní před příjezdem do Prahy řádili a vraždili civilisty v Polsku. A do Prahy se dostali jenom proto, že jim byla Rudá armáda v patách a oni moc dobře věděli, co by je v Sovětském svazu čekalo. / Všimněte si, že píšu důsledně Sovětský svaz, protože Sovětský svaz nebyl jenom Rusko, chápete, tak jako Evropská unie není Evropa./ Vlasovci prchali ke spojencům, Američanům, Angličanům, hledali ochranu, a tak se pustili do Němců v Praze, protože ti jim stáli v cestě. A ostatně, nebyli to všichni Vlasovci, pouze jedna část, a to přes nesouhlas generála Vlasova. A jak zjistili, že jim tu pšenka nepokvete, táhli dál, bez zájmu o to, jak to v Praze dopadne. Dvojnásobní, ne-li trojnásobní zrádci. A ty teď oslavujeme.

Česká televize – ČT 24, uvedla minulý týden v liště – 5. května 1945 osvobodila Americká armáda Plzeň. 6. května 1945 PŘIJELA Rudá armáda do Prahy. Ano, dnes je moderní říkat, že Praha už byla svobodná, když do ní vstoupila Rudá armáda. A v Plzni probíhaly tak těžké boje, že údajně jediný mrtvý Američan v těch úděsných bojích byl voják, co opilý spadl z jeepu. Prý byla vina Rusů…opět „Rusů“ – co na tom, když tedy chceme rozlišovat národnosti, tak Stalin byl Gruzínec – že se spojenecká vojska zastavila na Labi. Proboha, to na té Jaltské konferenci byl jenom Stalin a konferoval sám se sebou?

Tam, na Jaltské konferenci, si spojenci – tedy Amerika, Anglie a Sovětský svaz – rozdělili vliv v Evropě. Tam byla dohodnuta, opakuji, dohodnuta, mezi třemi budoucími vítězi druhé světové války ona demarkační linie na Labi. Ti nyní tolik opěvovaní západní „spojenci“ s tím souhlasili. Tu naši zemičku tedy prodali podruhé, poprvé v osmatřicátém v Mnichově…možná kdyby nebylo Mnichovské dohody, nebyla by ani druhá světová, protože Hitler, poté co nás legálně a s posvěcením našich „spojenců“ zabral, se u nás i docela dobře vyzbrojil.

A tyhle „spojence“ teď freneticky oslavujeme, lezeme jim do řiti a skáčeme, jak pískají. Hnus. A Rusy povinně nenávidíme, pliveme na ně, co z Ruska jest, od ďábla jest. Po třiceti letech je Rusko pro nás stále „Sovětský svaz“, zaostalé, opilé a degenerované. Když jsou tak zaostalí, proč ti vyspělí Američané neustále vykřikují o hackerských útocích z Ruska na jejich volby? Vždyť přece taková zaostalá země vlastně nemůže mít počítače, natož počítačové odborníky. Proč poukazují na ruské zbraně, kterých se v podstatě bojí? Opilí mužici přece bojují kameny, ti vyspělejší luky a šípy, případně tu a tam nějaký oštěp.

Proč neschvalují vakcinu Sputnik, když náš, demokratický a pokrokový Pfizer, Astra Zeneca, Johnson a Johnson atd. jsou schváleny pouze PODMÍNEČNĚ, čímž je půl miliardy evropských obyvatel nedobrovolně používáno jako testovací materiál, když už pominu „konspirační“ teorie o depopulaci. A ke všemu je už teď dost zemí odmítá, protože ohrožují zdraví očkovaných.

Rusko má svou armádu na SVÉM území – a je agresor. NATO sedí u ruských hranic, tisíce kilometrů od svých zemí, a je mírotvůrce. Merkelová, Němka, nařizuje Putinovi, aby ruská vojska stáhl z ruského území, neboť je to agrese. Proboha, zdravý rozum úpí a pláče. Ukrajina prohlašuje, že Evropu osvobodila od Němců „ukrajinská armáda“ protože ukrajinský front. Ale ten front se nejmenoval podle národnosti vojáků, ale podle místa vzniku!!!! Prostě se zformoval na Ukrajině, kdyby se zformoval v Tramtárii, byl by tramtárijský.

A Češi plivou, nenávidí a ruší doložitelnou historii nedoložitelnými bláboly, ale tyhle bláboly jsou nyní in a cool a kdo je vyznává, je taky in a cool a hlavně, ublíží to Rusku. Já už se toho nedožiju, ale tak do deseti let se bude v našem inkludovaném školství učit, že Rusko rozpoutalo druhou světovou válku.

Co nám to Rusko udělalo? Čtyřicátý osmý – to jsme si, a nadšeně, zvolili sami, tak jako v osmdesátém devátém. Šedesátý osmý…no dobrá, potlačili socialismus s „lidskou tváří“. A z dnešního pohledu – byl on ten šedesátý osmý boj o demokracii nebo boj mezi dvěmi partami komoušů o koryta, případně boj o to, aby tu bylo o třicet let dříve to, co je tu dnes? A jen tak mimochodem, neobsadila nás vojska Ruska, ale vojska Varšavské smlouvy – Sovětský svaz, Polsko, NDR. Maďarsko, Bulharsko. Rumunsko ani Albánie se neúčastnily, tuším. Takže zase, Sovětský svaz. A Sovětský svaz – opět připomínám, není Rusko, ostatně, v čele Sovětského svazu byl tehdy Brežněv, a to byl snad Ukrajinec.

Ale my pliveme a pliveme, okopáváme kotníky a vůbec tak všeobecně ze sebe děláme blby. Nejvíc ti, kdo nezažili válku, žijících pamětníků a už poskrovnu a tenkrát byli ještě děti, nezažili osmašedesátý, nezažili socialismus s lidskou i bez lidské tváře, někteří nezažili ani osmdesátý devátý, nevědí nic, nemůžou pamatovat nic, ale vědí všechno nejlíp. Nenávidí Rusko, ostatně proč ne, teď se to už smí, teď je to dokonce žádané. A dnešní „disidenti“ jsou naopak ti, kteří si dovolí Rusko nehanět, kteří si dovolí alespoň trochu objektivní pohled.

Jděte do brusele, nemáte mozky, nemáte vlastní názor, jenom řvete, a připadáte si jako hrdinové. Zamrzli jste v čase…takhle jste měli ječet před padesáti lety, ale to jste měli strach, nebo s váma ještě dělal táta osmičky do sněhu. Opravdu je mi trapně a stydím se za tuhle zemičku, nebo ne, země za to nemůže, ta je krásná, stydím se za většinu národa, za lidi, kteří nedokážou myslet, za jejich nenávist, zlobu, za stádnost, ale i to stádo má pud sebezáchovy a brání se útoku predátorů, naše stádo ten pud sebezáchovy odhodilo a líže ruce, které mu už mockrát ublížily, a ubližují mu i teď.

Stydím se za politiky, kteří vyměnili svou zem, svůj stát a jeho občany za koryto a pochvalu od těch, kteří námi pohrdají. Vždyť proč Angličané volili brexit? Ne kvůli diktátu EU, ne kvůli zamezení migrace, ne kvůli násilí a roztahovačnosti muslimů, ale hlavně a především kvůli tomu pověstnému „polskému instalatérovi“, který jim lezl do jejich úžasného a multikulturního království.

A abych se nemusela stydět ani za sebe, veřejně tu děkuji. Děkuji všem národům bývalého Sovětského svazu, včetně a možná hlavně Rusům, za jejich boj proti nacistickému Německu, s hlubokou pokorou a úctou děkuji za jejich životy, které obětovali proto, abych i já mohla žít tady v naší krásné zemi, za to, že moji předkové nebyli povražděni nebo odsunuti, aby uvolnili místo nadřazené rase.

Zdroj

Jeden myslel na “Stydím se za svou zem

  • rád bych upozornil, že je třeba rozlišovat „stydím se za svou zem“ a „stydím se za politiky svojí země“. to první by skutečný vlastenec nikdy neřekl, pouze kolaborant…

Komentáře nejsou povoleny.