Domácí

Tak schválně…

Vidlák: Pamatujete si Numiru Kašatumbu from Bužumbura? To je postava z druhého dílu Básníků – africký student, který bydlí s hlavním hrdinou Šafránkem na koleji a objevuje krásy Československa. Pije pivo, pochvaluje si, že u nás peníze kazí charakter, prohání holky, hovoří česky i když trochu směšně a nakonec se jako doktor vrátí do rodné země.

Takové afričany jsme tu skutečně kdysi měli… Samozřejmě to vždycky nebylo tak idealizované jako v Básníkách, ale všichni jsme takové typy lidí znali. Já jsem měl na základce několik spolužáků, které u nás zplodili kubánci. Hezcí, snědí.

Proč o tom píšu….

Tito doboví „migranti“ v podstatě žádný problém nebyli. Vlastně to byli jen takoví tmavší Češi. Pracovali, uměli česky, chlastali… a pokud se s nimi dal člověk do řeči, tak se jim u nás líbilo. Líbila se jim naše kultura, líbily se jim holky… vlastně to ani cizinci moc nebyli. Obdobně to platí třeba o Vietnamcích. Učí se česky, tvrdě pracují, jejich děti tu chodí do školy a šprechtí čechiše špráche stejně dobře jako domorodci, jen mají tu žlutější pleť a šikmé oči. Kolikrát já už jsem slyšel krásnou orientální patnáctiletou holku s pletí jako panenka a oříškovýma očima, kterak se její čeština hemží samými „vole a debile“ s tou plnou šťavnatostí, které je naše řeč schopná.

To platí pro Ukrajince, Slováky a další přistěhovalce. Nemáme jich tu zase tak málo. Je jich přes půl milionu a kdybychom sledovali cizí původ i u jejich potomků, co už mají české občanství, tak by se Okamura i s Vandasem divili, že dobrá desetina Čechů má tatíčka i maminku odněkud z Hanoje či Kyjeva. Možná jsem to dokonce podcenil a bude jich ještě víc. Inu dohánějí nám tu naší mizernou českou porodnost. České uhrančivé plavovlásky a nejkrásnější holky na světě se do mateřství moc nehrnou.

Jaký to kontrast oproti moderní migraci… Jaký to kontrast oprati Mollenbeckům a jiným no-go zónám. Vlastně jsme všem těm hlavním migračním problémům doposud unikli jednoduše proto, že většina těch, co se sem nastěhovali, tak přišli proto, že se u nás dobře žije, je tu bezpečno, je tu práce, je tu svoboda myslet a zatím i mluvit, je tu docela sranda… zkrátka být Čechem je dobré životní rozhodnutí.

Jeden pokus nainstalovat nám tu moderní migraci, která se nepřizpůsobuje, která se nechce stát Čechy, která naopak požaduje, aby se Češi stali jimi, to už tu bylo. Měli jsme to ve včerejším článku. Moc se to nepovedlo, protože naše obyvatelstvo prozatím necítí žádné dědičné koloniální hříchy, také jsme nepovraždili šest milionů Židů, nepovraždili jsme ani dvacet milionů Slovanů ani miliony Afričanů. Nedělali jsme zvěrstva v Indii, nezaháněli jsme rudochy do rezervací, neměli jsme kolonie a v naší hymně nezpíváme o tom, jak zvítězíme, ale jak je u nás hezky. Iráčtí křesťané zase pěkně pronto vyfrčeli a svým útěkem/odchodem odradili všechny další dobrosery, aby se o něco podobného pokusili znovu.

Teď tu máme druhý pokus, jak k nám nainstalovat kus Afghanistánu. Přímo z Kábulu nám naše armáda a ministerstvo zahraničí dovezli afghánské spolukolaboranty. Teď jsou zatím v detenčním táboře, dostanou azyl a od Hřiba prý dostanou pražské městské byty.

Za sebe říkám, že můžeme být rádi, že to takhle dopadlo. Od poslední akce s iráckými křesťany už uběhl nějaký ten čas, k tomu máme před volbami a po těchto volbách budou zase další volby a tak není od věci, že tu budeme mít zase takové „očkování“. Na ty Afghánce totiž bude vidět. Pravdoláskaři se totiž nezapřou a po svém způsobu nám začnou ordinovat povinnou lásku k chudákům, kteří přišli o všechno jsou hrozně liberální, ale jejich ženy chodí v burkách a dobrovolně. Nebude trvat dlouho a budeme je mít na kamerách České televize, která se postará o všechno ostatní.

Velmi brzy se ukáže, jak moc tlumočníčci skutečně tlumočili a kdo z nich ovládá i jiný jazyk než Paštunštinu. Uvidíme, jak horliví jsou muslimové, jak moc „nasákli“ západní kulturou. Také se nejspíš tak nějak mimoděk dozvíme, že jejich hlavní přínos našim vojákům spočíval v donášení a udávání afghánských spoluobčanů. Uvidíme v přímém přenosu, kolik z nich je opravdu našich, co tu chtějí zůstat a kolik z nich potáhne urychleně do Dojčlandu ke svým spolubratrům. A také je dost možné, že kvůli některému z nich poteče česká krev…

Ale nejvíc se těším na to soužití v Praze. Protože konečně budou moci Pražáci dokázat, že tu svojí multikulti pravodásku myslí vážně. Jsem zvědavý, jestli bez problémů akceptují nové zajímavé sousedy. Jsem zvědavý na vztahy na budoucích tlumočnických pracovištích. Uvidíme, jestli ty kecy o skvělém sluníčkovém světě někdo myslí doopravdy vážně.

A dovolte mi znovu podotknout, že Hřib je debil jako všichni Piráti. V této chvíli nám bukanýři ztrácejí na všech frontách. Cokoliv řeknou v televizi či napíší na fejsbůk, okamžitě jim to bere hlasy. Jejich největší oligarchický soupeř naproti tomu jede na plné obrátky a některé průzkumy už mu věští rekordní vítězství.

Andy má fakt hodně voličů, kteří tu žádný malý Afghanistán nechtějí. A Hřib, místo aby celou tu patálii s útěkem z Afghanistánu nechal Babišovi na hrbu, tak halasně prohlásí, že si to vezme na starost. Babiš musí skákat radostí. Jen se postarej Praho. Jen se postarej Hřibe. Řádně si naštvete i ty poslední zbytky voličů, k tomu projevíte kolosální neschopnost, jak vám tlumočníčci budou utíkat/ protestovat/ vyhrožovat/ vraždit. Ukážete jak to neumíte a znovu tím proočkujete populaci, že multikulti opravdu ne.

Okamura by měl být z takového řešení také nadšený. Nějaká stovka Afghánců a co to s národem zase udělá. Hlasy zadarmo… Já vím, že to říkám pořád, ale Babiš nám z tohoto maléru nejspíš zase vyvázne. Předá ho svým úhlavním nepřátelům a oni mu za to ještě zatleskají.

Do voleb je ještě víc jak měsíc, ale jestli to takhle půjde dál, tak nám ve sněmovně zbudou dvě řádně domlácené koalice v opozici a vládu sestaví Babiš s Okamurou a Šlachtou. Modroptáci, TOPáci, milí krajné, Piráti i Starostové dělají všechno pro to, aby Babiš vlastně neměl ani na vybranou. Aby s polojaponcem koalovat musel.

A Okamura ten může skákat radostí už teď. Zřejmě se bez něj žádná vláda neobejde. Naše vždy pravdomluvné koalice zastupující to nejlepší z národa zřejmě dohromady většinu neudělají a zřejmě ji neudělají ani se Šlachtou. Babiš zřejmě se Šlachtou také většinu neudělá. Kdo bude skutečným vítězem? Okamura. Ani nemusí mít víc procent než měl posledně. Ať se stane cokoliv, bez něj se to neobejde.