Koronavirus

Tak už se střílí

Jindřich Kulhavý: Tak jsme se z televize dozvěděli, že na benzínové pumpě na západ od nás byl údajně zastřelen mladík obsluhující uvnitř provozovny zákazníkem, se kterým vedl spor o nasazení roušky. Bez ohledu na to, co se skutečně stalo, jde o smutnou událost, na jejímž konci zůstal ztracený mladý život. Viníkem však zdaleka není pouze střelec.

Schizofrenní stav, do kterého se společnost ve většině světa dostala, je neudržitelná. Stojí proti sobě přátelé, příbuzní, kolegové v práci, ale také lékaři, odborníci, právníci a politici. Díky globální masáži a mediálnímu tlaku se váhy překlápějí na stranu zneužívání lidské naivity v podobě rostoucích počtů těch, kteří podlehnuli. O to sveřepější zůstávají odpůrci vakcinace, kteří hrají o čas potřebný k prokázání fatálních následků používání experimentálních chemických preparátů. Pharma, její uplacení politici i odborníci v roli poradců a spolčení vlastníci médií dosud úspěšně tají následky vakcinace.

Částečně jim to zjednodušuje skutečnost, kterou je v podstatě bezproblémové období po návštěvě vakcinačních center u většiny zmanipulovaných občanů. Určité komplikace těsně po vpichu berou jako normální. V pořádku, cítí se nyní bezpečně a zlehčují obavy těch, kteří nejsou ochotni riskovat. Samozřejmě ignorují to, že se v jejich těle může dít něco, co se časem projeví. A také nemusí. Od toho je to experiment. Jisté je, že to dotyčné nijak zvláště nevzrušuje a také nechrání. A že mohou být přenašeči? To je nezajímá, v televizi to popírají. Takže proč by se testovali? Testy jsou stejně nefunkční.

Pak jsou tu však tací, kterým zase tak dobře není. O těch se nemluví, ve spojení s jejich existencí se hovoří o konspiraci. Videa svědčící o dopadech vakcín na některé jedince a způsobujících doslova fatální následky majitelé sociálních sítí aktivně mažou. O úmrtích se nemluví vůbec, přestože se vcelku logicky tyto případy množí a představitel pracovníků v britském pohřebnictví hovoří o prudkém vzestupu křivky znázorňující počet zesnulých v souvislosti s vakcinací. Jisté je, že podobně na tom jsou i lidé navštěvující ordinace lékařů s různými komplikacemi, které dříve neměli a jejichž původ může být spojován právě s podpisem informovaného souhlasu a následném vpichu. A to jsme se dostali u mRNA vakcín teprve k pořadovému číslu 2 a 3. Naštěstí začínají mluvit někteří zdravotníci, vzpírají se lidé z oboru biochemie.

Velkou vlnu nevole přináší další skutečnosti. Jednou z nich je propagace vakcinace některými pediatry. Dětský lékař ochotný propůjčit se k tak obrovskému hazardu se zdravím těch nejmenších a bezbranných je organizovaný a zkorumpovaný zločinec. Politik, který ho v tom podporuje, je spolupachatelem. Naštěstí, to i přes tvrzení médií a pečlivý výběr respondentů, většině rodičů přijde očkování dětí jako nepřípustné. Takže jsou to právě rodiče, kdo se snaží pokusům na dětech zabránit. Často i ti, kteří samotní podlehnuli.

Další skupinou stavící se proti záměrům covidové mafie jsou lidé ochotní věnovat čas hledání faktů. Je to náročné, složité, naráží na záměrně vypouštěné fakenews, ale při pečlivém pátrání a porovnávání informací, při vědomí prolhanosti médií a politiků a dostatečné analýze změn jejich názorů se k oprávněnosti svého ,,rebelství“ lze dopracovat. Navíc, pokud existuje skutečně mnoho takových, kteří ani po dvou dávkách experimentálního mixu nic nepocítili, pak je možná ještě více těch, kteří překonali virózu, aniž by si jí všimnuli, či ji snad rychle běžnými léky vyléčili. To hovoříme o běžných lécích na chřipku, také tu však máme ty, které sice prokazatelně fungují v boji s covidem, ale očkovaní se jim vysmívají. Ovšem jen do doby, než je sami potřebují.

Nenávist zasetá mezi lidi může končit všelijak. Spory a křikem v obchodech či MHD, hádkami v ordinacích, neochotou ošetřit neočkované zraněné či jinak nemocné. Propaganda a šíření strachu ze stran médií a politiků téměř dva roky neberou konce a psychologický nátlak se podepisuje na lidech z obou břehů. Jedni se hystericky bojí, další v obavě o zaměstnání vyžadují dodržování naprosto zcestných a vědou nepodložených opatření, pak tu máme fanatiky hltající každé slovo moderátorů a pseudoodborníků v televizi. Někde uprostřed jsou ti, kteří sice podlehli, ale především z pohodlnosti, obavy o živobytí, kvůli dovoleným či třeba prostě na radu kamaráda. Ti nikomu neškodí, nijak dramaticky to neberou a přijdou li komplikace, budou tušit, odkud vítr vane. Ti třetí jsou v zásadě naprosto jednoznačně proti a rozhodli se bojovat za sebe, své děti, příbuzné. Přesto často díky odpadlíkům z blízkého okolí zůstávají osamoceni.

Pravdou je, že takový tlak na veřejnost tu byl naposled v dobách kolektivizace. I tehdy byli občané převáděni a správnou ideologii a s odpůrci bylo nakládáno jako se zločinci. Potká li se tedy někdo hysterický, zlomený nebo unavený ze skupin první a třetí, mohou vzniknout třecí plochy, Což se možná stalo na výše zmíněné benzínové stanici. Byl li mladík příliš důrazný ve svých požadavcích a zákazník měl za sebou ten den několik sporů se stejně aktivními jedinci, prostě už v něm bouchnuly saze. Jistě obsluhu za pultem nějak varoval, nicméně narušená psychika učinila své. Poděkujme za to všem strůjcům pandemie, jejím propagátorům a lumpům, kteří celý tento systém přivedli na svět. Že pánové Gatesi, Fauci a další zločinci? Právě ti by měli skončit za mřížemi a ne zmanipulovaný mladík po střelbě ve futrálu.

Zdroj