Domácí

Teroristický pár inkasoval na dávkách během pár měsíců 60 tisíc eur

Slovanka: Příkladů, které nasvědčují tomu, že si Němci svých muslimských teroristů obzvlášť cení, jsem uvedla už nepřeberně. V poslední době si zcela dobrovolně přivážejí do země fanatické džihádistické vdovy po bojovnících ISIS i s jejich stejně zfanatizovanými potomky. Nyní se dokonce chystají přitáhnout další várku teroristů a to i poté, co zjistili, že jsou už většinou příliš zfanatizovaní a budou tedy bezpečnostním rizikem.

Tábor Al Hol, odkud si teroristky s dětmi přivážejí, sdružuje vesměs vdovy a sirotky po džihádistech. DPA (Německá tisková agentura) k tomuto táboru uvádí:

„Uprchlický tábor Al-Hol v Sýrii je domovem obzvláště velkého počtu příznivců a bývalých stoupenců ISIS. Fanatici – včetně žen – tam znovu a znovu zabíjejí disidenty. V roce 2020 německá vláda prohlásila, že ideologie IS bude předána nezletilým v organizovaných výukových skupinách, zejména zahraničními stoupenci IS.

Ovšem i přes tyto nesporné závěry si nadále Německo své teroristy vozí zpět. Další řádka teroristů přichází do Německa sama, tisíce se jich pak rodí v muslimských ghettech.

Proces s párem, který údajně sbíral dary pro zakázanou salafistickou scénu, začíná dnes u frankfurtského okresního soudu. Pár ve věku 28 a 29 let je obviněn z financování terorismu, přípravy závažného násilného činu ohrožujícího stát a z podvodu. V listopadu 2016 údajně odjeli do Turecka s cílem odejít bojovat do Sýrie, kde byli zadrženi při překračování hranic.

Od ledna do srpna 2016 údajně obdržel tento pár od Úřadu práce podporu ve výši přibližně 60 000 EUR. Komora pro ochranu státu původně naplánovala čtyři dny jednání do konce března.

Poslední dobou trhá Německo rekordy v bezdomovectví původních Němců, přičemž velmi často se jedná o důchodce. O ty se stát postarat neumí a ani nechce, ovšem muslimské teroristy si nikdy hýčkat nepřestane…

Zdroj