Domácí

O nejbližších volbách

Vidlák – Miloslav Ponkrác: Mnoho lidí napsalo analýzy voleb, a koho volit. Upřímně mi analýzy většinou přišly povrchní. Fakticky vůbec nemluvily o tom hlavním a nejdůležitějším, o čem ve volbých půjde. Většinou jen chodily kolem horké kaše, aniž by vůbec volební analýzy či názory trefily hřebíček na hlavičku.

Nechtěj jsem o volbách psát, ale nakonec mě to vyprovokovalo.

  1. V těchto volbách se na prvním místě hlasuje o tom, zda:
    • budeme Češi jako národ a stát (alespoň trochu a jak moc) svéprávní, nebo
    • b) budeme (pouze a neodvratně) kolonie jiných států. Toto hlavně volíte. Nic jiného. — Ať chcete nebo nechcete, hlasujete o tomto, i když si myslíte, že volíte jakékoli jiné kritérium.

Cokoli jiného je vedlejší v těchto volbách. Vědí to i politické strany samy. Proto vám už ani nezatajují, že bude hůře, že vám připraví zelený úděl, který z vás udělá somálskou rozvojovou zemi, že země bude zaplavena imigranty, a plně se podřídí diktátu zahraničí.

Proto je v těchto volbách hlavním tématem „boj proti Čechům a češství“, zakleté do programů jako je „antibabiš“ nebo „boj proti covidovému otroctví“. To vše jsou vějičky, které mají zaprodat zemi. Můžete si o těch tématech myslet cokoli, ale zde jsou použity pouze jako vějička pro ďáblovo dílo.

a) Politickým stranám mající téma „antibabiš“ rozhodně nejde o to, aby Česká republika vzkvétala, aby se netunelovalo, aby Češi bohatli. Vždyť vám nepokrytě a přímo do očí říkají, že vám vše zdraží, vše zdaní, všeho bude nedostatek, a ještě vás vysají skrze nový zelený úděl. Nepokrytě vám říkají, že budeme živit armádu parazitů zvaných migranti, kterých sem nahrnou přebytek. Ještě se vám líbí ten program „antibabiš“? Skutečně ho chcete? Vůbec nezáleží na tom, co si myslíte o Andreji Babišovi.

b) Covid-19 končí, tak jako tak. Je to už vyčpělé téma. Před vámi leží 11 x zdražené emisní povolenky a vytunelování evropských peněz (i z kapes České republiky) na nový zelený úděl a snižování uhlíkové stopy. Možná nebudete mít na elektřinu. Možná budete tuto nebo příští zimy trávit doma ve svetru, protože topení na normální teplotu byste nezaplatili. Budete si kupovat boty a oblečení za pětinásobnou cenu. U českých soudců a justice už nemůžete hledat spravedlnost – hrají si na aktivisty a neomarxisty. Bezdomovec, který z hladu ukradl pět housek dostal 1,5 roku vězení. Africký imigrant, který znásilnil 16letou dívku u Lukavce dostal 2 roky vězení (později po masových protestech lidí 4 roky). Zato zkuste napsat jedinou kritiku na muslimy nebo cikány! — Myslím, že jsou naléhavější témata pro volby i pro občany než je minulá válka s koronavirem.

***

Je mi to moc líto, že to tak musím napsat, ale hlavním tématem voleb je „předejme zemi cizákům a řízení z ciziny, bude to paráda, jízda, fet zdarma, a budeme jejich skvělí otroci a sluhové – a to je skvělá zářívá budoucnost, kde se budete mít dobře a skvěle“.

Proto se spojily procizácké strany do koalic – PirStan a Spolu. Dává to smysl, dává to logiku. Mají společný program – předat Českou republiku jako kolonii. Ve své podstatě tyto volby nejsou nic jiného než druhé referendum o tom, zda chcete Evropskou unii a její diktaturu. Ovšem zaprodání bude nejen Evropské unii.

Vůbec už dále nebudu mluvit o koalicích a politických stranách, u kterých je jasné, že chtějí zaprodat Českou republiku jako Jidáš Ježíše: ODS, ČSSD, KDU-ČSL, TOP-09, Piráti, STAN. U těch je jasné, že jsou vlastizrádci.

Budu dále mluvit o stranách alespoň částečně vlasteneckých.

***

Vidím v mnoha analýzách, jak se snaží na vahách vážit ty či ony kandidáty. Podle mého je to trochu nepochopení situace.

Miloslav Ponkrác váží pouze to, jak rychle a agilně ta která strana a ten který lídr bude ochraňovat svéprávnost, soběstačnost a nezávislost České republiky a zájmy českých občanů.

Miloslav Ponkrác nevolí žádnou novou nebo nečitelnou politickou stranu. Nezajímají ho volební programy ani sliby, které se stejně nedodržují, a nemyslí vážně. Zajímá ho historie a směrování té které strany.

Je mi líto, ale volba například Rozumných s Hannigem je volba naivní princezny, kterou draci sežerou při první příležitosti. Stejně jako volba celé řady dalších malých stran.

***

Miloslav Ponkrác navíc varuje: Pro řadu politických lídrů a politických stran znamenal covid dost podstatné finanční problémy. Některé strany nebo někteří lídři a politici cílí více na získání finančního příspěvku či zajištění svých členů ve vládě než na ideje, vize či slušbu pro občany. Jednají tak buď z nouze nebo vypočítavosti. Takové strany volit nechci.

Mám silné podezření, že tento cíl má strana Lubomíra Volného a také SPD Tomia Okamury. Zejména SPD má silný cíl připravit výdělky svým členům, a příliš se neprojevovat jako lídři ve volbách. Cílí na své finanční zajištění, a finanční jistoty. Všimli jste si, že SPD jedná nemastně neslaně, jako by snad sni volby nechtělo vyhrát.

Proto já osobně SPD volit nebudu. Nemám důvěru v to, že momentálně budou naplno hájit zájmy České republiky. Na to jsou příliš finančně zranitelní, a obávám se, že i příliš zaměření na jistotu finančního zabezpečení. Pokud to ovšem neohrozí (tedy pokud!) jejich peněženky, budou možná část své energie vynakládat ve prospěch občanů a České republiky.

***

Vyberte si z toho, co chcete. Jen si uvědomte, že volíte svou budoucnost – a svou vlast. Cokoli jiného nebude výsledkem těchto voleb.

Ještě napíši, že pokud se nepodaří zaprodat tuto republiky a Čechy v těchto volbách, bude to tématem i příštích voleb.

Hodně štěstí! A nemyslete jen emocemi, ale myslete na všechny.

Zdroj a diskuze zde.