Koronavirus

To už jsou teror a vydírání hodné mafie

Jindřich Kulhavý: Fascinace vakcinací některých lidí se stupňuje. Dějí se těžko uvěřitelné věci a příběhy. Tedy aspoň pro ty, kteří skutečně přemýšlí a zajímají se o věc. Všichni už víme, že se společnost nedělí na chytré a hloupé, věřící a ateisty, ale na důvěřivé a opatrné.

Ti první hltají informace o covidu s neutuchajícím nasazením, ti druzí pátrají po příčinách, dopadech a možnému úniku z dosahu covidohysterie a snaží se vést náročný boj s lidskou neochotou přemýšlet.

Agitátoři pro návštěvu očkovacího centra se neštítí vůbec ničeho. Ministr zdravotnictví Vojtěch s klidem tvrdí, že kojící a těhotné ženy se mnoho rozhodnout samotné, chtějí li se nechat očkovat. Gauner Chlíbek před kamerou klidně prohlásí, že jde navíc o jistý bonus pro dítě, na které se už v těle matky či pomocí kojení v prvních týdnech a měsících života přenáší imunita. Je to přesně ta, která nebrání dalšímu onemocnění covidem-19 i přesto, že v sobě mRNA mix už máte. Takže přestože víme, tedy pokud nebudeme mít příliš otázek, že i samotné farmaceutické koncerny navrhují očkovat děti starší 12ti let, jak je možné, že ,,odborníkovi“ Chlíbkovi nevadí, že se ten kontroverzní preparát, po kterém má prokazatelně plno dospělých lidí vážné zdravotní problémy a někteří dokonce fatální, dostane do tělíčka nenarozených dětí a novorozenců? Jak toto může propagovat ministr zdravotnictví Vojtěch, který se z vcelku sympatického mladíka po dobu absence na postu ministra přerodil ve stvůru toužící selektovat občany České republiky?

Vzpomeňme si na časově ohraničené ochrnutí různých částí těl naočkovaných a položme si otázku, co se asi děje s organismem dítěte v bříšku své mámy, když tato podlehne klamavým slibům o získání imunity a nechá se očkovat? Jak je možné, že některé nemocnice jsou zodpovědnější a nepovolí očkování těhotných a kojících žen, zatímco jinde o tom vůbec nepřemýšlí a jedou jako na běžícím pásu, přičemž kontrola z ministerstva potká ty, kteří jsou zodpovědní? Samozřejmě odsouzeníhodné jsou především ženy, které se rozhodnou riskovat svůj život a zdraví dítěte. Ale řekněme, že jen prostě důvěřují lékařům a nerozlišují ty, kterým jde skutečně o lidskou bytost, od druhých, kterým koruna nesmrdí, ani když ji vytáhnou z ministerského lejna. Máme tu však další příběh.

Kyjovskému gymnáziu velí paní ředitelka. Představte si písemnou práci, která pro většinu třídy nedopadne dobře a ředitelka tedy navrhne novou práci, aby dala šanci opravit si špatnou známku. Ovšem s tím, že jedničku dostanou pouze ti, kteří se nechají očkovat. Gymnázium navštěvují děti od cca 15ti let stáří, takže agitace pro vakcinaci se týká i mladistvých. O jejich možném očkování mají stále právo rozhodovat rodiče, protože mladí lidé vzhledem ke své nezkušenosti a jistému podřizování se autoritám snadno podlehnou nátlaku či bohapusté ideologii. Takže pedagogové nemají žádné oprávnění něco takového vůbec po studentech požadovat, natož je tím vydírat. Chování paní ředitelky je možno klasifikovat jako chování vhodné k podání trestního oznámení a lze předpokládat, že by to skončilo přinejmenším vyhazovem. Nejde o první případ podobného chování pedagogů. Je s podivem, že to někteří rodiče zvládají a dosud nedošlo k násilnému incidentu.

Když už jsme u pedagogů, musíme říct, že jde o jedny z nejprodejnějších lidí vůbec. Když vládli komunisté, řada z nich jich ,,jela“ propagandu KSČ a pěla ódu na socialismus. Ti samí později vyvěšovali fotky prominentního disidenta Havla, obhajovali bombardování Srbska a vstup do EU. Byli schopni sundavat podobiznu Klause a Zemana, obhajovat Tibet, Taiwan, Palestinu, teď učí o diktátorovi v Bělorusku a z Putina tvoří stvůru. Vybírají na Člověka v tísni, brali by migranty, podílejí se na indoktrinaci na školách a klidně by naočkovali i prvňáčky. A kdyby přišla další politická změna, klidně by vytáhli ruské a čínské vlajky a tvrdili, že v to doufali. Naštěstí jsou i mezi učiteli rovní lidé, kteří si svůj charakter udrželi za všech režimů a místo agitace prostě jenom učí své předměty.

Vraťme se ke covidu. Vztah k moci a penězům je u některých lidí prostě silnější než zodpovědnost. Zkorumpovaný politik nikdy nemůže být tím správným na svém místě. Odborníci se dělí na poctivé a bezedné. Lékaři na schopné a schopné všeho. Tak to bylo vždy, jen s tím rozdílem, že nešlo o celoplošné experimentování. Vojtěch se stal naprosto nedůvěryhodným a nebezpečným člověkem, který má být hromosvodem hněvu, zatímco Babiš si řeší své problémy a chce být do voleb čistý (to je tak trochu nereálné při pomyšlení na to, jaká zvěrstva napáchal). Covidová mafie neskládá zbraně a doufá v další žně, které jistě přijdou po volbách. Vy očkovaní jim jdete na ruku, my ,,odpírači“ vidíme problémy v mnoha ohledech, tedy i včetně nemožného dárcovství krve, orgánů či například při předávání různých tělních tekutin například při milování. Problémy jsou s očkovanými, to jen pro upřesnění. Doporučujeme tedy více se věnovat všem informacím, nikoliv jen předkládaným nám největšími médii. Moudrému napověz, hloupého kopni.

Zdroj