Domácí

Ty šílence je třeba zastavit

Ekonom Kovanda prohlásil, že litr benzín může stát 75 korun, to jen proto, aby byly naplněny nesmyslné představy ekoteroristů pohybujících se v politice. Pokud v německých volbách vyhrají Zelení, bude to znamenat katastrofu pro ekonomiku a úroveň života v celé Evropě. Naprosto scestné představy o potřebě uhlíkové neutrality tak mají dopadnout na střední a nižší vrstvu nebývalou intenzitou.

Umělé vyšroubování ceny pohonných hmot je samozřejmě důsledkem ideologie plné idiocie, kterou většina ekopolitiků razí. Zatím se ohání oteplováním planety, které však postupně díky pravidelným klimatickým změnám připomínajících sinusoidu nebude již brzy aktuální, bude muset být nahrazeno nějakým jiným katastrofickým scénářem. Bude zajímavé sledovat, co si dotyční vymyslí, aby zastřeli důvody k tažení proti obyvatelům této planety. Jak už víme, hnízdo zla se jmenuje Světové ekonomické fórum, na jehož půdě dochází k naprosto evidentní snaze změnit chod života na Zemi, přičemž Evropa je první na řadě. Klaus Schwab patří k největším zločincům na této planetě a zařadil se do skupiny, jejíž součástí jsou Gates, Sörös, princ Charles, samozřejmě rodiny a celé klany, o kterých jsme se už vícekrát zmiňovali. Všimněte si, že se všichni tito lidé schovávají za dobročinnost a prezentují se jako zachránci lidstva. Otázkou tedy zůstává, je li snižování životní úrovně, počtu obyvatelstva a ekonomická nedostupnost potravin, bydlení a cestování tím, co může lidstvo zachránit, nebo jde li o totální destrukci svobody a demokracie, na jejímž konci má být totální nadvláda nízkého počtu extrémně bohatých lidí nad zbytkem stávající a již prořídlé populace.

Umělé navyšování cen benzínu a nafty je nikoliv pouhou snahou přibrzdit prodeje vozidel se spalovacími motory. V podstatě se za něj schová neschopnost vyrábět levnou elektřinu, kterou budou tito ,,vizionáři“ potřebovat na pohon jimi prosazovaných elektronesmyslů. Už nyní stoupá spotřeba elektřiny na občas neúnosnou mez a po uvedení milionů elektroaut se elektrická síť musí evidentně zhroutit. Vysoká cena elektrické energie zdraží samotný život naprosto ve všech směrech, protože si musíme uvědomit, že díky ní fungují nejen naše domácnosti, ale také průmysl. A teď si představte, že by ji v mnohem větší míře potřebovalo zemědělství (traktory, kombajny, místy velká čerpadla), lodní a nákladní doprava, kam momentálně mizí obrovské množství nafty, to vše při snižujícímu se počtu dostatečně výkonných elektráren. Hledáte li v tom logiku, tedy tu nenajdete. O provozu letadel už vůbec nepřemýšlejte, žádná by nelétala. S výjimkou těch patřících papalášům a větroňů s pomocným motůrkem poháněným z baterií.

Uměle vytvářené navyšování cen čehokoliv je pouze ekonomicko-politickým nástrojem, který se dostal do rukou šílenců. Pokud si uvědomíme všechny plány, které si za své vzaly stávající elity, čeká nás neskutečná chudoba. Podstatně větší, než vnímáme například v chudých státech Afriky. Tam i nyní, když je vypnuta elektřina, nahodí diesel-elektrické agregáty, aby jim fungovala aspoň ledničky (tedy pokud je mají). Ani to vzhledem k cenám paliv a ekologickým příkazům nebude možné. Uvědomte si, že nynější stav je de facto způsoben cenou prodávaných emisních povolenek, což jsou naprosto vymyšlené ekoodpustky, které firmy odvádí přímo do pokladny EU. Každým svým nákupem čehokoliv vyrobeného v Evropě platíme luxusní život bruselské smetánky, která naopak dělá vše proto, abychom si sáhnuli na dno. Celý tento systém elity stále ,,vylepšují“ a nahlas u toho mlaskají. Výsměchem posledních dnů je navýšení limitu peněz určených pro úhradu letecké přepravy členů Evropské komise a europoslanců. V době, kdy se hovoří o ekologické zátěži způsobené vysokou spotřebou letadel, si tito samozvaní vládci Evropy udělají radost takovýmto kontrem. Přitom správným krokem a ukázkou loajality s občany by mělo být cestování nějakým elektrošmejdem včetně zastávek u nabíječek. Představte si Peksu či Charanzovou při překonávání trasy Praha-Brusel v autě s dojezdem 250 km. To by potěšilo.

Všechny akce vedoucí k uhlíkové neutralitě (může někdo vysvětlit, který idiot něco takového vůbec vymyslel?), budou dopadat na každého z nás. Tedy už jsme toho svědky. Zdražuje se úplně vše. Potraviny, bydlení, doprava, to jsou základní atributy lidského bytí. V tu chvíli poletí nahoru ceny dalších součástí našeho života, tedy kultura, sport, cestování, to už bude jen pro enormně bohaté. Což opět znamená, že se stále více projevuje snaha přišpendlit nás na místo, ve kterém bydlíme bez možnosti poznat jiné kraje, mravy a krásy. Takže tu je další evidentní pokus izolovat nás od okolí, znemožnit pohyb, předávání informací a zabránit možnému spojování se proti elitám. Argumentem není ani existence internetu, protože není problém jeho využívání lokalizovat stejně, jako to je v plánu s funkčností platebních karet. To vše samozřejmě za potlesku naivních a nepříliš inteligentních lidí, kterým nic nedochází.

Setrvávat nadále v Evropské unii je doslova kontraproduktivní. Ještě pár let a země jako Rusko, Bělorusko (tedy pokud se nepodaří západním globalistům proniknout do mocenské struktury těchto hrdých zemí) budou pro nás vysněným územím, na kterém bychom chtěli svobodně žít. Můžeme doufat, že brzy přeteče pohár trpělivosti v Maďarsku a Polsku, možná se podaří utrhnout lavinu a začít úplně jiné změny, než které si představují grázlové kolem Schwaba. Ostatně ne nadarmo se jmenuje podobně, jako nenáviděný hmyz. V blížících se volbách je třeba vzít v potaz i tyto skutečnosti. Měli byste si uvědomit, že SPD, Trikolóra & spol., případně Volný blok jsou jedinými stranami, které jsou ochotné se vzepřít diktátu Bruselu, případně nás vyvést z jeho područí. Můžete si o těchto subjektech myslet cokoliv, ale zcela upřímně, opravdu chcete nadále platit eurounijní darmožrouty a zároveň si nechávat zasahovat do vlastního způsobu života? Zkusme se probudit, vzepřít se nadvládě a hledat vlastní a lepší cestu. Zlo přichází ze Západu, chlad z Berlína a Paříže. Ovšem umožňují to ti, kteří jsou ochotni dát hlas stranám hlásícím se hrdě k ohýbání hřbetu před EU. Uvědomte si, že těmto lidem jde o koryto a Brusel umí uplácet. Takže každý, kdo má v plánu integraci s EU, migraci, zelenou politiku či liberalismus v podání stávajícího Západu, by měl zůstat nevolitelným. Bohužel to většina lidí vůbec nechápe.

Zdroj