Příprava ČR pro válku s RFVálečné přípravy v souvislostech

V první linii proti Rusku

Jindřich Kulhavý: Sobotní večer se stal další etapou boje proti uměle vytvořenému nepříteli. Vystoupení předsedy vlády a ministra vnitra před celým národem, respektive před tou částí, která je ochotná ještě naslouchat žvástům moderátorů a redaktorů našich televizních stanic, nás naprosto nekompromisně postavilo do první linie bojovníků s Ruskem. Co tomu předcházelo?

Blíží se rozhodnutí o dostavbě naší atomové elektrárny, respektive o jejím rozšíření. Jde o velmi lukrativní zakázku, o kterou se uchází i ruská společnost. Dá se očekávat, že její nabídka by byla velmi výhodná, navíc palivo do tohoto druhu elektráren pochází z Ruské federace. A protože se o možnost dostavět Dukovany uchází i další společnosti, mezi nimi i americká, stala se z boje o vítězství v tendru velmi sledovaná politická událost. Naše opozice fungující na principu patříme na Západ dlouhodobě lobuje pro jakékoliv řešení, ze kterého by byli vytěsněni ruští a čínští dodavatelé, a dokonce dělá vše proto, aby byli vyřazeni ze soutěže předem, protože by mohlo vyjít na povrch, jak obrovský rozdíl v nabízené ceně a přidané hodnotě v dodatečných službách může být. Když si uvědomíme, s jakým nasazením dokázal bojovat o vznik církevních restitucí kdysi Kalousek a kolik peněz údajně rozdal mezi poslance, aby tento svůj byznys dotáhl do konce, pak tady jde o mnohem vyšší level a opoziční nechuť nechat soutěž proběhnout bez politických tlaků může mít i jiné důvody.

Rusko je momentálně v situaci, kdy se proti němu Západ spolčuje a narůstá tlak. Američtí Demokraté se nejdříve po těžkých manipulacích ve volbách zbavili Donalda Trumpa, aby se mohli pustit do uskutečnění svého snu rozdat si to s Ruskem. Volby v USA včetně mediální podpory největších kolosů oboru včetně CNN, která vytvářela tlak na Trumpa pomocí uměle vytvářených příběhů (o tom přineseme informace jindy), byly prvním krokem k rozpoutání nenávisti vůči velmi schopnému ruskému vedení neochotnému pustit do své země Deep State a jeho pohůnky. Po odstavení Trumpa eskaluje napětí, k čemuž je zneužita Ukrajina. Situace v ní je natolik třaskavá, že nebyl pro americkou vládu problém obhájit přesuny vojsk do blízkosti ruských hranic, a to po celé délce západních a jihozápadních hranic Ruska. Jedinou překážkou je Bělorusko, takže i to je pod tlakem a byla snaha změnit pomocí voleb a nepokojů rozložení sil v této zemi. Lukašenko se s tím vypořádal vcelku dobře a prozatím utnul snahy o další revoluci ve Východní Evropě včetně covidové hysterie jakožto oslabení ekonomiky Běloruska.

V plném proudu byla i jednání o nákupu ruské vakcíny Sputnik. Ta nepracuje na principu mRNA a nebylo snadné ji vyřadit z očkovacího procesu pro nějaké důvody spojené s poškozováním zdraví. Tažení proti klasickým vakcínám od Astra-Zenecy a Johnson&Johnson kulminuje a distribuce těchto preparátů byla pozastavena. Úkolem je totiž používat především nový typ vakcín, přestože se ukazuje špatná účinnost a byla již ohlášena potřeba očkovat stále dokola. Nejde totiž o ochranu před covidem, ale o to dostat do lidí právě tyto produkty pracující na principu mRNA. Článků na toto téma, ve kterých jsme vysvětlili, proč vlády podporují především společnosti Pfizer a Moderna, jsme již přinesli dříve více. Sputnik je však klasická účinná vakcína, která nesplňuje představy o změnách, které jsou pro lidstvo připraveny, takže je třeba ho vyřadit. Navíc mají Rusové v poslední fázi vývoje další preparát, který má být extrémně účinný proti covidu a všem jeho mutacím, přičemž by jedna aplikace měla stačit k ochraně až na 10 let. Což by tento koronavir vyřadilo z provozu a nemohl by být zneužíván k prohlubování ekonomické krize vedoucí až k Velkému resetu.

V této situaci se naše tajné služby rozhodli zveřejnit závažnou informaci o tom, že dva ruští agenti, kteří před pár roky údajně otrávili v Anglii Novičikem bývalého kolegu Skripala, vyhodili také do povětří muniční sklad ve Vrběticích. Ten explodoval v roce 2014. Udávaným důvodem je shromažďování munice pro vojenské síly v Sýrii stojící proto Assadovi a ruské armádě podporující legitimního vládce této země. Jsou dvě možnosti. Buď sklad skutečně vybuchnul pod dohledem ruských superagentů, což lze vcelku chápat, chtěli li jsme dodat munici těm, kteří by později zabíjeli ruské vojáky a jejich spojence, nebo je to podobná komedie, jako ,,rozprašování“ ruského Novičoku po světě. Dle některých médií a politiků totiž za vše špatné může Putin. A Babiš s Hamáčkem se přidali k zástupu těch, kteří z Ruska dělají světové nebezpečí. Tím je však ve skutečnosti Bidenova partička následující předešlé vedené Bushem, Clintonem a Obamou.

Tlak na Rusko se zvyšuje a vyhoštění ruských diplomatů z Prahy znamená, že se přidáváme k těm, kteří lační po krvi ruského medvěda. Babiše musí Západ držet pod krkem velmi silně, byl li schopen sehrát večerní komedii před televizními kamerami. Budeme zavlečeni do nenávistného procesu, který skončí válkou. Jak velkého rozsahu, to nelze předjímat, nicméně až to začne, budeme jedni z prvních na ráně. Rusové se zatím připravují na možné ataky ze strany NATO. Opevnili loďstvem Krym, seřadili svá vojska na ukrajinské východní hranici a označili svou techniku tak, aby byla z dálky rozeznatelná od Ukrajinci využívaných ruských zbraní. V tom nehledejme symboliku, jde o praktickou záležitost. Naši političtí klauni napříč politickým spektrem po informacích tajných služeb (s kým asi tak spolupracují) s výjimkou SPD, Trikolóry a Volného s jeho blokem, možná i komunistů, bijí na poplach. Bartoš, Fiala, Pekarová a pár dalších budou nyní hystericky požadovat protikroky. Vrbětice jsou pouze nástrojem. Jak to v nich bylo a proč, to už se nikdy nedozvíme. Ale pokud se v nich shromažďovala munice sloužící proti ruským vojákům a jejich spojencům, musí být k politické zodpovědnosti povoláni ti, kdo to dovolili. Ať už sklad vybouchnul sám nebo s přispěním agentů. Ti by jen dělali svou práci.

Zdroj