Svět podle lepšolidíTop

Za masovou vraždou v Coloradu stojí Ahmad

Jistě jste dnes zaznamenali i na mainstreamu zprávu o útoku v americkém Boulderu v Coloradu. Zpočátku nebylo zcela jasné, kdo je pachatel, ovšem stačí znát jméno a máme jasno, jde o dalšího vyznavače “náboženství míru”.

Deset lidí bylo zabito při  střelbě v Boulderu v Coloradu. Nyní byl zatčený muž identifikován – a není to “běloch středního věku”, jak se zpočátku tvrdilo. Pachatel se ve skutečnosti jmenuje Ahmad Al Aliwi Alissa a je mu 21 let, jak uvádí New York Post.

V pondělí večer provedl osamělý útočník  střelbu do davů v nákupním centru Boulder v Coloradu. Deset lidí, včetně policisty, záhy po střelbě zemřelo.

21letý útočník byl zachycen na videokameře, na níž bylo patrné i to, jak byl zatčen. Na sociálních sítích novináři a další levicoví aktivisté rychle triumfálně uvedli, že střelec vypadal jako “běloch středního věku”, který měl pravděpodobně “rasistické” motivy.

Ale teď se ukázalo, že zatčený muž je ve skutečnosti Ahmad Al Aliwi Alissa a je mu 21 let.

Ahmad Al Aliwi Alissa žije podle policie v Arvada v Coloradu. Je léčen v nemocnici poté, co byl střelen do nohy, ale jeho stav je stabilní.

Muslimský terorista údajně koupil střelnou zbraň, kterou použil při útoku, o šest dní dříve a bývalí spolužáci o něm věděli, že je agresivní a paranoidní, jak vyplývá ze zpráv a prohlášení o zatčení, zveřejněných v úterý.

Náš mainstream se zatím k identitě pachatele nevyjadřuje. Nicméně, předpokládám, že kdyby se skutečně jednalo o bílého Američana, už bychom znali nejen jeho jméno a věk, ale i číslo bot. V tomto případě je samozřejmě lepší případ nadále (alespoň prozatím) přecházet mlčením…

Zdroj