Koronavirus

Záhada: 3 prezidenti zemřeli po zablokování distribuce vakcín proti COVID ve svých zemích

Prezidenti tří různých národů skončili mrtví krátce poté, co odmítli distribuci experimentální vakcíny proti COVID-19.

Po jejich smrti teď všechny tři země rozdávají svým občanům vakcíny proti COVIDu.

Posledním byl haitský prezident Jovenel Moise, který byl minulý týden zavražděn skupinou žoldnéřů ve svém domě v Port-au-Prince.

Haiti v květnu odmítlo vakcínu AstraZeneca Covax Facility Světové zdravotnické organizace (WHO) s odvoláním na rozsáhlé nežádoucí účinky hlášené v Evropě.

Haiti se tak stalo jedinou zemí na západní polokouli, která nepřijala očkování proti COVIDu.

Několik dní po Moisově vraždě tiskový mluvčí Bílého domu Jen Psaki oznámil, že USA pošlou na Haiti kromě 5 milionů dolarů na pomoc vakcíny proti COVIDu i tým agentů FBI „už příští týden“.

Burundský prezident Pierre Nkurunziza byl dalším, kdo nedávno zemřel na srdeční zástavu.

Burundský ministr zdravotnictví vakcíny v únoru odmítl a prohlásil, že „vzhledem k tomu, že se více než 95% pacientů zotavuje, odhadujeme, že vakcíny zatím nejsou nezbytné“ v africkém státě.

V březnu zemřel na „srdeční chorobu“ také tanzanský prezident John Magufuli.

Magufuli rozzuřil lékařské zařízení, když ve své zemi odmítl vakcínu proti COVIDu a místo toho vyzval občany, aby se „modlili za odstranění koronaviru“.

Magufuli se také vysmíval účinnosti PCR testů, když ukazoval, jak koza i ovoce měli pozitivní test na COVID-19.

Měsíce po jeho smrti vydala Tanzanie objednávku v hodnotě 470 dolarů pro WHO na dodávku vakcín pro svých 60 milionů občanů.

Je to jen náhoda, nebo se zdá, že všechna tato ostře sledovaná úmrtí mají pro Big Pharmu a globalisty výnosný výsledek? Těžko říct.

Zdroj