Domácí

Agendy 21,30,50

Jindřich Kulhavý: Stále větší příklon Západu k levicovému smýšlení a neomarxistickému pojetí života se stává nejen černou můrou v myšlenkách těch, kteří socialismem už prošli, ale zároveň realitou blízké budoucnosti.

Pokud jsme si mysleli, že Západ dokázal přetlačit komunistické režimy a vrátit je na cestu ke svobodě a prosperitě, značně jsme se mýlili. Je to přesně naopak. Snad nejzářivějším důkazem je to, že v čele nejbohatší evropské země a ikony hospodářského úspěchu stojí již po mnoho let východoněmecká nomenklaturní star Merkelová a postupně vede svou zemi k dalšímu kolu socializace. My už to prožili a využijme toho, oprostěme se od Západu a pojďme rychle vlastní cestou.

Německo není však zdaleka jediné. Levicovou vládu má dlouhodobě například i Francie a Španělsko v tom také nezaostává. I proto se v Madridu může sejít elita prosazující Velký reset a své shromáždění a tlachání o naprosto nepřijatelném vývoji společnosti skrývat pod tajemným názvem Agenda 50. Už tu byly Agendy 21 a 30, o nichž víme, že závěry z nich jsou uplatňovány už nyní a často s předstihem. Řada informací o nich prosakuje vyloženě po miniaturních částech a momentálně je většina z nich schována pod označení covid-19. Naivní občané si vůbec neuvědomují, jak snadno byli zmanipulováni k vzdání se vlastních práv a svobod, o čemž svědčí i vládní snaha prosadit pozměněný zákon týkající se zdraví a omezení vydaných ,,pro dobro“ národa v době pandemií a v následném časově nijak neohraničeném období.

Ochota podlehnout iluzi o spásnosti vakcín z důvodu umožnění uplatnit základní práva na cestování, vzdělání, kulturní vyžití, sportování a třeba i nakupování je ukázkou lidské demence. Urychlený vývoj a okamžitá distribuce chemických mixů, které sice zdraví neochrání, ale za to mohou být užitečné při manipulaci s davem, by měly být podezřelé každému přemýšlejícímu člověkovi. Bohužel propaganda je mocný čaroděj a vyvolání strachu a následné hysterie je mnohokrát vyzkoušený proces vedoucí k ovládnutí davu. Nepovažujme lidi podléhající falešné naději v to, že to je pro jejich dobro, za hlupáky. Jen mají prostě pocity vycházející z toho, co jim je dlouhodobě vtloukáno do hlavy. Totiž to, že k rozhodování jsou určeni jiní a v televizi mají vždy pravdu.

Vraťme se k agendám. Jejich závěry jsou jasné. Postupně má být omezováno několik atributů lidských svobod. Pojďme si je vyjmenovat:

  • Volný pohyb
  • Majetek a soukromé vlastnictví
  • Vlastnictví zbraní
  • Svoboda slova
  • Potravinová rozmanitost
  • Individuální odlišnost
  • Rodinné uspořádání
  • Hotovost
  • Jakákoliv samostatnost
  • Národní uspořádání

Vše souvisí se vším. Volný pohyb je omezován nástupem elektromobility. Naivně se ptáme, čím chtějí všechna ta auta nabíjet. Ale oni to neřeší, protože auta budou výsadou těch nejmocnějších. Ostatní budou nacpáni do vlaků, tramvají, metra. Letadla budou mizet a létat se bude jen na dlouhé vzdálenosti. Ne každý na to bude mít a bude smět. A dopravní prostředky na elektřinu, tedy kola, skútry a třeba koloběžky budou určovat rádius Vašeho pohybu. Sdílené bydlení už je na některých místech realitou, především mládež s tím moc problémů nemá a až pochopíte, že ani rodina už nebude mít tu funkci, kterou plní nyní, bude vše ještě reálnější. Pamatujete na bytová družstva? Zapomeňte na své domy, přestaví je na soubor buněk se společnou kuchyní, koupelnou a jídelnou.

Svoboda slova a její ztráta jde ruku v ruce s vlastnictvím zbraním. Umlčet lidi je snadná věc, to uměl Hitler, Stalin, Gottwald, umí to i Facebook, Google. Youtube. Chcete se bránit, mít možnost říkat pravdu? To byste se mohli chtít i vzepřít. Takže zbraně ve Vašich rukách zůstat nesmí. Také s penězi nesmíte nakládat, jak se Vám zlíbí. To byste si mohli koupit něco na svou ochranu, financovat společenství odpůrců. Nebo se snažit být samostatní. Třeba potravinově. Takže se zakáže cokoliv chovat a pěstovat, respektive to, co se dá sníst. A protože byste si mohli chtít něco ulovit, tak v přírodě tak akorát bumerangem, který si vyrobíte, na pastvinách už vůbec ne, protože skot není bio, takže tam nebude, a napodobeninu masa už Gates vyrábí. Abyste náhodou nechtěli dodržovat nějaké tradice, budou národy promíchány. Ono s Frantíkem se na společném postupu domluvíte hůře než s příslušníkem stejného národa.

Zdá se Vám to šílené? Tak vězte, že covid vše urychlil o 30 let, a to, co se plánovalo v roce 2050, se stává již nyní realitou. Postupně nám okrajují svobody a připravují nám skutečné peklo. Mají to jednoduché, brání se jen malá část občanů. Ty stihnou dehonestovat, potrestat, pozavírat či izolovat. Vy, kteří stojíte před očkovacími centry plni iluzí, že chráníte sebe a své okolí, jste de facto těmi, kteří napomáhají k urychlení spuštění Velkého resetu. Také voliči levicových stran a těch, které jsou ochotné se na tom zvěrstvu podílet. Když Fiala z ODS prohlásí, že Green Deal nemůžeme kritizovat a máme uchopit příležitost, kterou nám nabízí, jde o slova zaprodance a stejného grázla, jakými jsou jeho tvůrci. Opět si musíme uvědomit, že Piráti jsou koncentrované levicové zlo, kterým i KSČM musí závidět jejich neomarxistické smýšlení. A to je co říct.

Zdroj