Svět podle lepšolidí

Arab z Malmö má za sebou už 27 sexuálních útoků – nebude deportován

Na celém případu je ze všeho nejvíc zarážející, že kriminální vetřelec, který již byl odsouzen za sexuální napadení v Německu, byl posléze přijat ve Švédsku, kde mu dokonce udělili občanství!! Tedy tomuto rekordmanovi v počtu sexuálních útoků dali občanství i přesto, že moc dobře věděli, jakou má za sebou minulost!

Šestapadesátiletý Arab z Malmö je nyní obviněn z 27 sexuálních zločinů spáchaných ve Švédsku, Německu a Sýrii během 16 let. Obžaloba tak pravděpodobně láme rekordy, pokud jde o počet zemí a počet let, během nichž k útokům docházelo.

„Jedná se o trestné činy spáchané v různých letech, kdy byly použitelné různé právní předpisy,“ řekl státní zástupce Tomas Olvmyr.

Trestné činy nejsou promlčeny, protože ve Švédsku začínají běžet, když je obětem 18 let a mezi obviněnými je dokonce i několik velmi závažných znásilnění dětí.

Muž byl v roce 2005 v Německu odsouzen za sexuální delikty a následně získal švédské občanství. Nemůže být proto deportován, ani když bude odsouzen.

Jak známo, tak za podobné činy nedostane ve Švédsku nejspíš víc, než 2 roky vězení (pravděpodobnější je však ještě o něco nižší trest, případně podmínka), takže velmi brzy mu bude umožněno v páchání zločinů pokračovat. A to dokonce na území Švédska, odkud ho nelze vyhostit.Ro

zdávání občanství i kriminálním invazistům je jasnou ukázkou snahy tuto kriminální verbež za každou cenu udržet v Evropě.

Zdroj