Svět podle lepšolidí

Itálie ukazuje zvrácenost lockdovnů: parky a hřiště uzavřeny, přístavy pro vetřelce otevřeny

Zatímco jedna evropská vláda za druhou zavádí více či méně tvrdé restrikce, vetřelcům z Afriky a Středního a Blízkého východu vůbec nic nebrání v cestě do Evropy a dokonce ani po Evropě. Určitě jste také zaznamenali, že jsou i u nás velmi často odchytáváni invazisté, přijíždějící většinou od balkánské trasy (tam jde nejčastěji o Afghánce z vyhořelého bosenského tábora Lipa).

Itálie nyní zavádí v části regionů velmi drakonické restrikce, nicméně příliv muslimských invazistů není nijak omezován. Tedy paradox je, že zatímco jsou uzavírány parky i dětská hřiště, přístavy jsou otevřené a nikdo nedohlíží ani na noční přistání vetřelců, kteří připlouvají po vlastní ose, bez pomoci neziskovek.

Jak známo, tak za doby, kdy byl ministrem vnitra Salvini, se do Itálie nedostala takřka ani noha, což dokazuje, že hranice před džihádisty uzavřít lze. Jenže on je prostě nikdo zavírat nechce, neboť plán na přesun Afriky do Evropy je třeba plnit. A to jak vodní, tak zelenou hranici, odkud do Itálie taktéž část invazistů přichází.

https://twitter.com/RadioSavana/status/1370324597204205569?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1370324597204205569%7Ctwgr%5E%7Ctwcon%5Es1_&ref_url=http%3A%2F%2Fnecenzurovanapravda.cz%2F2021%2F03%2Fitalie-ukazuje-zvracenost-lockdovnu-parky-a-hriste-uzavreny-pristavy-pro-vetrelce-otevreny%2F

v Neapoli pochopili, že drakonické restrikce platí jen pro Italy, proto se místní vzbouřili

Právě italské hranice na severu včera přešlo přes 40 džihádistů, o něž se okamžitě postarala pohraniční policie. Ovšem ne tak, že by je poslali z hranic zpět do Slovinska, jak by si někdo mohl myslet.

Další skupinu islámských útočníků včera ráno zadržela terstská pohraniční policie na hranicích poblíž San Dorligo della Valle. Ale nebyli odmítnuti tak, jako džihádisty odmítají Francouzi ve Ventimiglii, kde je hraniční přechod Itálie s Francií.

Více než čtyřicet nelegálních vetřelců, zejména afghánských a pákistánských státních příslušníků, bylo přivítáno v jinak uzavřené Itálii, kde dostali stravu i ubytování. Vetřelci byli umístěni v karanténě, nicméně nebylo by nic udivujícího, kdyby po pár dnech odpočinku z karantény unikli a pokračovali dál v cestě.

Zdroj