Koronavirus

Chcete vystoupit z registru? Možná to nejde…

Jindřich Kulhavý: Nastává zajímavá situace. I přes řadu negativních zpráv, které jasně říkají, že je třeba zůstat ostražitými v otázce očkování, protože se množí informace, kterým rozumný člověk naslouchá a které zároveň mají varovat před očkováním, zaznamenala očkovací centra nával a rekord v počtu potencionálních sebevrahů. V pořádku, kdo chce hazardovat se svým zdravím, má na to právo. Jenže co se stane, když Vás první dávka prapodivného mixu složí, přežijete a jste si jistí, že už něco podobného nechcete zažít?

Možná si myslíte, že se prostě telefonicky odhlásíte z registru a už nikdy pro druhou a několik dalších dávek nikdy nepřijdete. To se ovšem velmi mýlíte, tak snadné to není. Přineseme Vám čerstvý příběh paní, která v dobré víře a touze po cestování podlehla klamavé reklamě a vzápětí málem zemřela, ač dosud byla úplně zdravá. Po vakcinaci se dostala na pokraj smrti a neměla k ní dle lékaře daleko. Prožila časově ohraničené oslepnutí, měla halucinace, dokonce upadla do kómatu. To vše po aplikaci vakcíny od Pfizeru. Citujeme:

,,Vzhledem k tomu, že jsem měla velice prudkou, život ohrožující reakci na očkování proti COVID – 19 (následky stále trvají), jsem se rozhodla druhou dávku po pečlivém zvážení a konzultacích s mnoha lékaři zrušit. Nutno říci, že jsem byla fanda do očkování, a navíc jsem měla pocit, že jej nutně potřebuji s ohledem na cestování. Požaduji proto po MZČR kompletní výmaz všech mých osobních údajů z očkovacího registru a informaci, jak bylo s mými údaji nakládáno. Linka 1221 mi nedokázala vůbec zrušit druhý termín. Dále mě informovali, že správcem registrů je očkovací místo!!!! Tam jsem se nedovolala. Našla jsem však správce – Nakit. cz – státní společnost zřízenou Ministerstvem vnitra. Jejich odpovědi jsou naprosto šokující!!!! Bezejmenný technik, který se ani nepodepíše a ani není lékař, mi vyhrožuje, že pokud mu nesdělím, proč ruším druhou dávku očkování – tak mi účet nesmaže…. a v dalším emailu mi dokonce vyhrožuje, že budu muset uhradit první dávku očkování!!!!

Cituji : “ Dobrý den, mohu se zeptat z jakého důvodu chcete smazat očkování druhé dávky? Když Vám to smažeme, tak nebudete mít korektně dokončené očkování. Proto potřebujeme důvod ke smazání. Děkuji. S pozdravem,Technická podpora systému CŘT“. Poté, co jsem jim napsala, že jim do toho nic není, když se ani nepodepíší. Následoval další mail. Cituji návrh řešení:
,,Dobrý den,
zrušení termínu druhé dávky musíte řešit s daným očkovacím místem, které jste si vybrala. Musíme vás upozornit, že jestli to uděláte, tak nebudete mít v budoucnu možnost se nechat proti covid19 očkovat. Dále se vystavujete riziku, že při nedokončení očkovacího procesu po vás budou moct vymáhat peníze za zmařené očkování. Co se vašich osobních údajů týče, tak ty taktéž spravuje očkovací místo, které jste si vybrala. Celou problematiku tedy musíte řešit s vašim očkovacím místem, popřípadě na lince 1221. S pozdravem Technická podpora systému CŘT“

Pokračování: ÚVN mi zrušila druhou dávku očkování, velice vstřícně, nicméně mi sdělili, že nejsou správci osobních údajů a že se mám obrátit na ÚZIS, NAKIT, linku 1221 a MZCR. Kromě ÚZIS jsem kontaktovala všechny a všichni mě odkazují na ÚVN a opakovaně linku 1221. Linka 1221 odkazuje na ÚVN…. Dále jsem se rozhodla podat stížnost na Ministerstvo zdravotnictví a případně Ministerstvo vnitra. Konec citátu.“

Při zjišťování okolností nastalých problémů jsme dále zjistili, že se razantně zvyšuje úmrtnost po prodělaném očkování a za původ smrti jsou udávány jiné zdravotní komplikace, občas dochází k návštěvě ohledávajícího lékaře za asistence Policie ČR. Všechny tyto skutečnosti jsou zatajovány, a naopak SÚKL povolil a doporučil očkování těhotných žen. Přestože sílí hlasy, dokonce přímo z míst, kde vakcíny s mRNA vznikají, že naočkovaní lidé by se k těhotným ženám neměli ani přibližovat. Jde evidentně o další krok k selekci obyvatelstva. Dále byla schválena vakcína Pfizer určená pro mládež od 12ti let, a to v experimentálním režimu. Pokračuje tak překračování běžné praxe, kdy bývala léčiva testována na zvířatech, nyní jsou zkoušena rovnou na lidech, přičemž jde i o ty nenarozené v tělech matek. Dále lékaři nutí své pacienty k očkování a podmiňují předepsání již používaných léků (napíklad na cukrovku, žaludeční problémy apod,) podstoupením vakcinace. Toto vydírání se stává normou u některých obvoďáků. Pokud toto není dostatečně alarmující, pak už nic.

Zdroj