Koronavirus

Zdá se, že je to pořád dokola

Jindřich kulhavý: Olympiáda se ještě pořádně nerozjela, ale propagandisticky už svůj účel splnila. V podstatě se stalo to, co se dalo očekávat. Nedochází jen ke sportovním kláním, ale na řadě je soupeření v úplně jiném oboru než sportu.

Do Japonska je třeba se nějak dopravit, a tak je vcelku logické, že se do letadla směřujícího do Tokia posadilo více lidí. A protože je doba covidová,  došlo k tomu, že v jednom stroji sedělo pohromadě více očkovaných a neočkovaných lidí. Ti nepodléhající skoro až fašistické propagandě museli stoprocentně na PCR test, který sice o ničem nevypovídá, ale byl vzat za důkaz nemocnosti či jejímu opaku. Nemá už cenu do nekonečna opakovat technologický postup odebírání vzorků sekretu a jeho další zpracovávání, která má najít zbytky mrtvého viru. Je také zbytečné říkat, že pozitivita neznamená žádnou nemoc, protože ta prostě vůbec propuknout nemusí. Očkovaní na test nemuseli a řada z nich toho využila. A jak dobře víme, vakcinace není zárukou vůbec ničeho. Takže takový jedinec může být jak pozitivní, tak i nemocný, zároveň je přenašečem. To znamená, že je celý proces vakcinace v podstatě k ….,, kulantně řečeno zbytečný. Navíc několikanásobné testování u plážové  volejbalistky Nausch-Slukové ukázalo, jak jsou výsledky testů reálné, protože bezpříznakové sportovkyni několik testů ukázalo naprosto protichůdné výsledky. Pokud toto není důkaz probíhající komedie, pak už co tedy?

Po příletu čekalo testování na všechny členy výpravy. Výsledkem toho je, že 6 lidí z naší výpravy skončilo v izolacích. Jeden lékař, který byl při odletu negativní, takže se musel, pokud je tedy skutečně náhle pozitivní, nakazit v letadle. To se při dlouhém letu mohlo stát, pokud narazil na někoho, kdo sice očkovaný byl, ale zároveň byl pozitivní, což díky nepodstoupení testu před odletem neprověřil. Viníkem tak mohl být některý z dalších členů výpravy, například někdo ze sportovců, kteří poté skončili na samotkách. Pokud tedy někdo nemohl být v zásadě přenašečem, pak to byl dotyčný lékař výpravy. Přesto je na něj pořádán hon. Nikdo také dosud neřekl, byl li nenaočkovaný v letadle jediný a kolik dalších ,,účastníků zájezdu“ bylo ohroženo případným očkovaným a pozitivním přenašečem, který neprošel před odletem testováním. Pokud bychom tedy měli zvolit správný postup, museli by těsně před nastoupením do letadla projít všichni včetně obsluhy letadla testy a poté rovnou nastoupit do kabiny. Jak víme, chtít po leteckém personálu vakcinaci znamená riskovat, že letadlo zůstane bez pilotů a letušek, protože je známo více případů, kdy po vpichu došlo k úmrtím právě mezi těmito příslušníky obsluhy letadel. Zlatým hřebem byla lež z úst ministra Vojtěcha, který řekl, že jedna ze sportovkyň je na kyslíku. Nic takového se nestalo a jde o jeho zbožné přání.

Samotné hry v Japonsku tak mohou být výkladní skříní covidové propagandy. V podstatě by mohlo jít o galerii sportovců ochotných podstoupit vakcinaci. Nebo budou za jménem sportovce a národností údaje o aplikaci očkovací látky? Či budou k závodům připuštěni pouze ,,zodpovědní“? Odbočíme. Včera francouzská rugbyová federace rozeslala dopis klubům, ve kterém je uvedeno, že na sportoviště včetně hracích ploch budou vpuštěni pouze sportovci a diváci, kteří prošli vakcinací. U hráčů, kteří odmítnou, je stanoveno 3x v týdnu se nechat testovat a jeden test stojí 90 euro (Toulon), přesto nebudou vpuštěni do zápasu. U amatérů je to 1x týdně za cca 50 euro, aby mohli aspoň trénovat. Takto vypadá dobrovolné očkování ve Francii. Přestože jde o experimentální látky, jejichž vlastnosti po uplynutí delší doby mohou negativně ovlivnit zdraví sportovců (nejen jejich), mohou změnit jejich fyziologii a následně podávané výkony, pokračuje systémově připravená genocida. Je třeba připomenout problémy se srážlivostí krve a následky cytokinové bouře vzniklé po druhé dávce mRNA vakcíny, jejímž následkům podlehlo již mnoho lidí, ač se o tom nehovoří. K podobnému kroku, jako francouzští rugbisté, dokonce i amatérští, budou tlačeni postupně všichni sportovci, ostatně své o tom ví i pražská fotbalová Slavie a její hráči či zaměstnanci. Možná by bylo do budoucnosti zajímavé utvořit dvě oddělené soutěže očkovaných a neočkovaných a časem vypozorovat, ve které z nich se bude déle pokračovat.

Za této situace nás média informují o tom, že v Singapuru, kde před třemi týdny ukončili covidovou hysterii, se k ní opět vrací, protože stoupnuly počty nakažených. Takže se snížili k určité formě lockdownu. Skoro nikde se však nepíše, že v Izraeli, kde je proočkovanost značná, je stav podobný. Pfizer už prohlásil, že účinnost jejich mixu se snižuje. Moderna připravila preparát ,,vhodný“ pro děti od 12ti let. Jsme v začarovaném kruhu, ze kterého není cesty ven. A to tu máme informace, že covid-19 je starý koronavir, jen trochu přeleštěný a vytáhnutý na světlo boží, aby splnil předepsané úkoly. Dožili jsme se doby, kdy diktatura dosahuje nezměřitelných rozměrů. A to je odpovědí na všechny naše otázky. To nemá nikdy skončit.

Zdroj