Zahraničí

Čím větší šílenec, tím větší moc?

Jindřich Kulhavý: Přestože by se mohlo zdát, že se aktuální doba vyznačuje tím, že se k moci dostali blázni, je třeba vše uvést na pravou míru. I v minulosti se vládnutím zabývalo plno šílenců. Někteří se k moci dostali proto, že byli následníky z pozice rodové posloupnosti, jindy jim právě schopnost strhnout davy a přinutit je věřit vlastním vizím, byť sebezvrácenějším, pomohla k cestě vzhůru.

Jmen, která by bylo možno uvést, je nekonečná řada, takže pro připomínku jen ta, která jistě znáte. Herodes, Caligula, Nero jsou historické postavy, u nichž hledat normálnost by byl asi nesplnitelný úkol. Přeneseme li se přes plno století do doby nám bližší, stejnými šílenci byil Lenin, Hitler, jistě i Stalin. V pozadí, přesto velmi podstatní pro vývoj dění, jsou zástupci mocných klanů Rothschildů a Rockefellerů, postupně se přidávají další. Občas jsou genialita a vizionářství jistou formou bláznovství, jindy vede ke skutečným objevům a posunům lidstva. Leonardo da Vinci, Nicola Tesla také nebyli ,,normální“, ale jejich nesporný talent nebyl zneužit k získání nadvlády nad lidstvem, případně pokusem o podobnou záležitost. O to byli vzácnější a zůstali i po své smrti vzorem pro mnohé další.

Sebestřednost tyranů, je li navíc doplněna solidním IQ, je zásadním problémem pro společnost. Podobné je to s mocnými vizionáři. Až čas ukáže, bude li převažovat pozitivní náhled na Gatesovo existenci při uvědomění si jeho významu při digitalizaci života, nebo si lidstvo bude pamatovat jím spuštěnou a podporovanou genocidu lidstva? I bez něj by Steve Jobs dokázal pravděpodobně přivést lidstvo k počítačům, mobilním telefonům, mailům a dalším vymoženostem, aniž by se začal zabývat naprosto jinými obory. Podívejme se na miliardáře Sorose, který přišel ke svým penězům ne zrovna přehlídkou morálních kvalit, aby se později stal jedním ze strůjců obrovského lidského neštěstí. Všude, kde se objeví, často vítán jako filantrop, po jeho odchodu zůstane spoušť. Momentálním místem, kde se tento typ lidí schází, je Světové ekonomické fórum v Davosu. Někteří tam jsou kvůli svému majetku, jiní popularitě, nominovaných je plno výkonných důstojníků. Politici, bankéři, mediální byznysmeni, klauni. Ti všichni se schází pod ochranou ostrostřelců a sniperů, daleko od lidí a bohužel od reality. Snaží se vytvářet tu svou podle představ, které jsou daleko za hranicemi normálnosti a zdravého lidského rozumu.

Klaus Schwab patří mezi další ,,osobnosti“, které se snaží naplnit vize mocných toužících po ještě větší nadvládě rovnající se téměř samotným bohům. Ani on není normální, viz přiložená fotografie. Na ní se dle mnoha médií skutečně prochází tento strůjce Velkého resetu. Můžeme spekulovat o pravdivosti tohoto nařčení, nicméně tuto fotku uveřejnilo už několik mediálních domů. Úchylnost se stala normou dnešních dní. Mezi elitami bychom našli mnoho ,,hvězd“ politického, podnikatelského, uměleckého a sportovního prostředí, které se podílejí na světovém obchodu s dětmi. Nejsou to jen pedofilové, řada z nich jsou vyznavači satanismu, okultismu, jsou závislí na adrenochromu. Jejich peníze jim dávají pocit výjimečnosti, na ostatní se dívají jako na podlidi potřebné pouze jako zdroje vlastního pohodlí.

Je s podivem, že lidem nevadí, kam se celá společnost posouvá. Výrok úchyla Schwabeho o v podstatě odebírání majetku lidem a přechod na model, kdy lidé nebudou nic vlastnit, je jen jednou ze zvláštních událostí, které se na nás řítí. Šílenství kolem ekologie a loutka Gréta, elektrifikace osobní dopravy, která má ve skutečnosti způsobit totální omezení volného pohybu a snížení životní úrovně, vakcinace celého světa mixy zajišťujícími snížení populace a možnost další manipulace s ní, snaha vyhladovět nás přechodem na syntetickou stravu. To vše vzniklo v hlavách šílenců, kterým není nic svatého mimo vlastního majetku a mamonu. Jsme pro ně plebs, odpad, zdroj. Nic více.

7.5 miliardy lidí se podvoluje rozhodnutí několika tisícům mocných bláznů. Je nejvyšší čas se tomuto systému vzepřít. Neuděláme li to, může to způsobit apokalypsu. Tou bude jakákoliv započatá válka. A k té už se blížíme. Musíme si uvědomit, kdo všechno se řadí k sluhům NWO a těchto lidí, stran, podniků a firem se zbavit, přestat je podporovat, přinutit je změnit myšlení. Pokud to neuděláme, změní oni nás.

Zdroj