TopVálečné přípravy v souvislostech

Dělostřelecká příprava: Chystají se Britové zabít Chodorkovského a Čičvarkina, aby obvinili Putina?

Britská média začala aktivně propagovat téma „seznamu vražd“ údajně schváleného ruským prezidentem

Zveřejnění takových obvinění může naznačovat, že samotné speciální služby nepřátelského státu se připravují na organizování pokusů o eliminaci politických emigrantů. Například – na Jevgenije Čičvarkina a Michaila Chodorkovského. Potom, jak se už stalo vícekrát, obviní z toho co se stalo Vladimira Putina.

Zdá se, že „tvorové se světlou tváří“, kteří uprchli do Británie – jako Čičvarkin (sponzor Navalného), kteří srovnávají Rusy se zvířaty, by se měli vážně obávat o svou vlastní bezpečnost.

https://vk.com/video3485515_456242415

Hrozba ohrožující rusofobní emigranty není vtip ani nadsázka. Závěr o její realitě je zřejmý po přečtení nedávných „humbukových“ titulků „pravdomluvných“ médií.

Vladimir Putin vydává nový „seznam vražd“ – a šest z cílů žije v Británii:

https://www.mirror.co.uk/news/world-news/vladimir-putins-issues-new-kill-23765739

„Britský bulvár strhává oponu. V důvěře v tajemný „zdroj“ celý svět nyní ví, že Kreml definitivně odstraní 6 nepohodlných lidí, kteří žijí na ostrově.

Článek s anonymním „přiznáním“ se objevil v nejvhodnější chvíli – po slovech Borise Johnsona, že Rusko představuje „nejnaléhavější hrozbu“ pro Temný Albion.

Chodorkovskij, Čičvarkin a Ašurkov budou zabiti ruskými speciálními jednotkami, které budou přesunuty
z … Irska! … Ze spoluúčasti IRA Kreml dosud obviněn nebyl.“

https://t.me/savanichi/21971

„Senzace“, která byla získaná z anonymního zdroje, rychle zachytila ​​všechna rusofobní klika.

https://www.euroweeklynews.com/2021/03/21/vladimir-putin-issues-terrifying-new-kill-list-six-targets-live-in-the-uk/

https://www.thesun.co.uk/news/14407552/vladimir-putin-kill-list-opponents-six-britain/

https://www.thetimes.co.uk/article/from-russia-with-blood-the-chechens-on-putins-kill-list-zh829qxnf

Vladimir Putin Issues Terrifying New ‘Kill List’- Six Targets Live In The UK

The Times zašel ještě dále než ostatní a přinesl titulek nejen Putina, ale také čečenské téma.

Mimochodem, nezapojila se pouze zkorumpovaná západní média, ale také postavy jako podvodník Bill Browder, hledaný ruskou justicí. Pohotově převzal obvinění proti Putinovi.

O čem svědčí tato mediální „dělostřelecká příprava“? 

O možnosti: že západní speciální služby se rozhodly uchýlit k osvědčené metodě a vyrobit z nějakého ruského liberálního emigranta „posvátnou oběť“.

Zapřísáhlí geopolitičtí „partneři“ Ruska nejsou v tomto ohledu příliš kreativní.

V roce 2006 přišli s Litviněnkem, údajně otráveným ruskou FSB.

Uplynulo dvanáct let a „ze zaprášené skříně vytáhli“ Skripala, kterého ruské speciální služby vůbec nepotřebovaly. Skripala, který si odseděl svoje za zradu a byl propuštěn ke svým britským kurátorům.

Ale časy jsou nyní bouřlivé, život se zrychluje, tempo sociálního času se zrychluje.

To znamená – čekat dalších 12 let, než otrávíte nějakého Čičvarkina, gentlemani ve službách jejího vetchého veličenstva prostě nemohou.

Tím více, že téma „otravy“ Führera gumových kachen (Navalnyj) nepřineslo požadované výsledky.

A proto Čičvarkin, Chodorkovskij a Ašurkov by měli být opatrní. A měli by uprchnout z Británie do nějaké bezpečnější země.  Navíc by to mělo být provedeno rychle, protože zákaz opuštění ostrova vstoupí v platnost 29. března – v zájmu boje s koronavirem.

„Podle této inovace nebudou obyvatelé království moci bez vážného důvodu opustit území země. Nyní bude občanům umožněno cestovat do kontinentální Evropy pouze za účelem práce, studia, plnění zákonných povinností, stěhování domů nebo kvůli důležitým životním okolnostem, jako je účast na svatbách nebo pohřbech.“

https://www.independent.co.uk/news/uk/home-news/holidays-abroad-banned-new-covid-laws-b1820786.html

Sevřeni v kleštích – pokud Chodorkovskij neoblékne ženské šaty, aby utekl do Švýcarska, nebo se Čičvarkin konečně neoblékne jako muž, okamžitě přestane být rozpoznatelný a schovává se v Hongkongu, pak by měli raději sepsat závěť, postarat se o dědictví a všechno ostatní, … jen pro každý případ.

Britští elfové nejsou vůči zrádcům, které používají a využívají, sentimentální.

Je zvláštní, že takové postavy jako ostřílený zločinec Chodorkovskij tomu nerozumí.

Pravděpodobně se „bojovníci proti ruskému režimu“ považují natolik užitečnými a nenahraditelnými, že jim právě tyto iluze brání vidět nevzhlednou a nepříjemnou realitu. Financovat nezletilé „revolucionáře“ v Rusku lze prostřednictvím jakékoli jiného „mezičlánku“.

A dohlížet na tento proces bude nová generace zrádců, jako je londýnská dívka Maša jménem Pevčich. Tato generace slouží západním pánům mnohem oddaněji než generace předchozí, které již nejsou k ničemu dobré.

Obecně platí, že je možné začít uzavírat sázky, se kterým ze zveřejněných „bojovníků proti Putinovi“ se vypořádají jako prvním, aby mohli začít křičet o dalších „Putinových agentech GRU“ (jako Boširov a Petrov).

Na koho byste vsadili? Já – na Čičvarkina, z těchto emigrantů je pro své majitele nejzbytečnější.

Zdroj

Překlad