Domácí

Hodící se zvýrazněte

Jindřich Kulhavý: Změnit svět dle představ bláznů se stalo nebezpečím posledních let, a především i těch, která teprve přijdou. Většina zz zodpovědných, kteří se zabývají budoucností svých dětí, musí narážet na otázku, proč se vše děje tak, aby právě naši potomci poznali život, který my jsme opustili. Nebo spíše ještě mnohem horší. Tedy v diktatuře.

Copak jim snad někdo z nás přeje, aby jim stát sebral to, co jsme jako jejich rodiče vybudovali a často především pro ně? Nebo nám nevadí, že si budou muset zvykat na přemísťování v pojízdných vysavačích, nenapadne je si v zimě zatopit, protože to bude drahé, budou označkováni jako psi a místo dostatečného obnosu v peněžence budou mít peníze na účtech, z nichž jim nějaký úředník bude ukrajovat za každou ptákovinu? Záporné úroky, za platby, výpisy. Obrana žádná, v portmonce tak občanka…s čipem a otiskem palce. Nic moc perspektiva. Kdo si ale přečte, co obsahují představy strůjců Green Dealu a Great Resetu, ten ví, že to zdaleka není všechno. Změnit se má vše.

Zelený úděl je obrovský ekonomický, společenský a lidský průšvih. Vše začalo vytvářením dojmu, že se příliš planeta otepluje. Musíme konstatovat, že je to částečně pravda, protože tolik homosexuálů tu nikdy nebylo. Z kdysi proklamovaných 4% jich je podle humbuku kolem jejich požadavků a práv asi tak čtvrtina ze všech nás. Ona to dokonce může být i pravda, protože tolik lidí buzerujících normálního člověka se dříve také nevyskytovalo. Jistě, tady jde o slovní hříčku, ale jak jinak napsat to, že je buzerantů nějak nezvykle příliš? Dodáváme, že ti, kteří nemají potřebu se někde nahlas prezentovat, nikomu nevadí. Jsou mezi nimi i slušní lidé toužící po klidu, kteří za své rozdílné zaměření nemohou. Vraťme se radši k planetě, protože jinak bychom se přehřáli i my třeba díky pochodu dekadence nazvaného Prague Pride.

Letos se událo v Evropě pár katastrof. Například covid, který nás naštval, zadlužil a některým lidem i ublížil. Na druhou stranu zapudil chřipku a ve své smrtící podobě nazvané Delta způsobil několika lidem rýmu a kašel. Bohužel i zabíjel, i když v mnoha případech proto, že nebyl správně a včas léčen. Z celé této víceméně světové akce jsou hmatatelné 3 věci. Umělá pandemie byla a je extrémně drahá a zadlužila i dosud prosperující státy, čímž splnila účel. Povedlo se jí rozeštvat společnost, což také měla, a nakonec přinutila lidi svěřit své zdraví do rukou obchodníků se strachem. Z toho všeho se však nejvíce zvýrazňuje počet mrtvých, ovšem často výrazně nadsazený. Je to proto, aby se lidé báli a podlehli davové psychóze v podobě ochoty nechat se očkovat. To je ta pravá katastrofa. Vytratil se rozum a instinkt zaznamenat podezřelé konání politiků a jejich noshledů.

Přírodní živly řádili letos také dostatečně, nikoliv z historického hlediska v nebývalé míře. I když budeme chvíli dělat, že nás konspirace o schopnosti ovlivnit počasí nezajímají, což není úplně pravda, tak meteorologové sami popírají, že by šlo o paranormální jevy a počet událostí a objem ztrát není ničím výjimečným a nelze to ,,házet“ na globální oteplování. Jenže to politiky nezajímá. Dali nám i sobě jasný cíl nazvaný uhlíková neutralita, což se stalo pojmem pro novodobou mantru nemající absolutně žádné opodstatnění. V ničem, tedy ani v minulosti, přítomnosti a je třeba bránit tomu, aby ani v budoucnosti. Ti magoři jsou však schopni udělat cokoliv proto, aby dosáhli svého. V tom je jejich nebezpečí. Nepotřebují seriózní výzkumy, bádání a reálné výpočty, nezajímají je fyzikální zákony, neovládají matematiku, pouze mají vizi založenou na již od počátku závadné a naprosto scestné ideologii. Jako marxismus-leninismus nemohl dovést společnost k vrcholnému rozkvětu, přestože řada současných levičáků se ho opět snaží vzkřísit a restartovat, tak ani teorie globálního oteplování a jeho zpomalení (kde nic takového není, není ani co zpomalovat), nemá ve vývoji populace místo.

Jenže momentální stav mysli řady těchto ideologů nutí dotyčné k halasným výkřikům a k ukazování na výjimečné situace, tedy k jejich využití. Tornádo nad Jižní Moravou, vzápětí povodně v Německu a Rakousku, které se vymykaly pouze výší škod a obětí, přičemž především v Německu lidé nebyli dostatečně varováni, se staly dalším jejich ,,důkazem“ o tom, že se klima mění. A počítejme, že tomu bude tak i nadále. Oteplování tak dle nich může za letošní tuhou zimu, za požáry zakládané v Kalifornii ve skutečnosti žháři také, bude zodpovědné za každou bouřku, déšť či mrazík. Jako u covidu nikoho nezajímá skutečná realita, stejně tak je tomu u současné klimatohysterie. Cokoliv, co lze pro podporu podezřelé teorie použít, je zneužito. Naopak skutečnost, že je pěkně hnusné a studené léto, je zamlčována. Dokonce nám tvrdí, že červen byl nejteplejší v historii, ale my se ptáme, na kterém místě to změřili? Léta podobná letošnímu si ti starší pamatují a v tomto roce není nijak výjimečné, zima odpovídala zimám před pár roky běžnými a je prostě logické, že se střídají různé etapy, ve kterých je jednou sušeji a jindy plave i to, co nemá ploutve.

Nežijeme ve zkumavce, ale v přírodě, byť ji především zemědělstvím a průmyslem občas dáváme za uši. Pojďme už zeleným bláznům říct dost a začněme opět uvažovat logicky. Všichni ti Schawabové, Leyenové a Timmermansové slouží zvrhlým vyšším zájmům a chtějí nás přivést na buben, přičemž politici u nás mají být jejich prodlouženou rukou. Plat to pro současnou vládu, ale i pro ty těšící se do Strakovky, tedy Piráty, Spolu a samozřejmě i pro zbytky Zelených. Je čas začít ignorovat jimi vymyšlená nařízení a vrátit se do normálního světa. Halóóó, Česká republiko, budíček.

Zdroj