Svět podle lepšolidí

Vytrácí se úroveň a důvěra

0
(0)

Jindřich Kulhavý: Volby jsou za rohem a politici se budí ze snů při představě, že se jim vzdaluje zasednutí k plnému korytu. Někteří si uvědomují, že u nás zdaleka nestihnuli připravit zmanipulované volby tak dobře jako v USA, kde se na konečné audity stále čeká a pracuje se na nich. Dokonce zaostáváme i za Německem, kde se tento víkend volí, přičemž se počítá s tím, že většina hlasů bude odevzdána korespondenčně. Co to znamená, to jsme viděli ve Spojených státech, a je třeba si říct, že zvolit si prezidenta s evidentně počínající stařeckou demencí jinak než pomocí podvodů, by v takové velmoci ani nešlo. Ostatně Trump se vrací zpět a řada Američanů už se nemůže dočkat dalších voleb.

V Rusku proběhly volby teprve nedávnou, vyhrála strana stávajícího prezidenta Vladimíra Putina a pseudodemokratická část světa nazývaná Západem hned vytáhla ,,důkazy“ o podezřelých praktikách používaných v jejich průběhu. Na místě je otázka, jak si třeba kdokoliv z Američanů po svých prezidentských šarádách, manipulacích s hlasy a celým hlasovacím systémem může dovolit cokoliv říct? I kdyby v Rusku vyhlásili rovnou výsledek bez otevření volebních místností, pořád by to byla menší habaďůra než předražená komedie kolem protlačení Bidena do Bílého domu. Kde se bere ta drzost Západu? V Bělorusku zkusil protlačit svou kandidátku Chichanouskou Soros, k tomu mu napomáhal i náš neziskový sektor a klauni naší politické scény neúspěšnou Svjetlanu klidně oslovovali při její návštěvě paní prezidentko. V Rusku se Putin drží díky svému přístupu a návratu země mezi velmoci, je populární. Samozřejmě nejme idealisté a je vcelku jasné, že totální demokracie v dnešním světě neexistuje, ale považovat její míru v USA a EU za vyšší než v Rusku a Bělorusku, je nepochopením současné degenerace Západu.

Němci si o víkendu volí, co se bude dít po konci Angely Merkelové v politice. Je úsměvné, když čtete oslavné ódy v našich denících na její dlouholeté působení v čele Německa. Tento komunistický kádr po převléknutí kabátu vystřelil do nejvyšších pater světové politiky a až do odhalení telefonních odposlechů kancléřky zastával částečně rozumná stanoviska. A to i včetně migrace. Po odhalení špionáže se cosi změnilo a Merkelová je tváří migrace, počínajícího Green Dealu a Great Resetu. Po shrnutí všech pro a proti je skutečně nejkatastrofálnější kancléřkou a politickou elitou v čele Německa od 2.světové války. Kdokoliv tvrdí, že tomu tak není, je zaslepený neomarxistický liberál. Dopady jejích špatných rozhodnutí budou Evropu trápit ještě po mnoho dekád, zbavíme li se tragických důsledků vůbec někdy. Problémem našich západních sousedů je situace v malém výběru alternativních programů hlavních kandidátů na úspěch ve volbách. Většina má podobný a s výjimkou AfD, která je záměrně médii napadána a odsunována, v podstatě nikdo jiný nenabízí nic, v čem by se dalo spokojeně žít. Navíc Němci jsou známí svou potřebou sebedestrukce dále později šířené za vlastní hranice, takže jsou schopni si zvolit Zelené a všechny jejich další levicové deriváty. Dá se očekávat, že liberálové mají volby ,,ošéfované“, a kdyby bylo nejhůře, Antifa zbytek zařídí a všem to vysvětlí.

Napínavé budou volby také ve Francii, kde lidé v ulicích tvrdě demonstrují a střety mezi Macronovými komandy a obyvateli v ulicích občas připomínají ty v Austrálii. Tam už jde o tvrdý teror a rozeznat státního policistu od najatých žoldáků schopných za mrzký peníz mrzačit místní občany je nemožné. Při vší úctě je s podivem, kam se Australané nechali vmanipulovat. Francie to zatím nepovoluje a Macronovi klesá popularita, nicméně ohlášená kandidatura pařížské starostky, která nedávno prosadila snížení nejvyšší povolené rychlosti v hlavním městě na 30 km/hod, otestuje inteligenci obyvatel této krásné země. Evropští liberálové udělají vše proto, aby se Marine Le Pen opět prezidentkou nestala. A Macron bude také bojovat, ve Francii se s bývalými prezidenty zase tak moc nepářou a jeho působení v čele státu po dobu prosazování vlivu covidové mafie dává dost prostoru k veřejnému lynči.

Volby u nás nezačaly a už jsou typické lhaním. O Babišovi není třeba hovořit, jeho bezcharakternost je proslulá. Ovšem přidali se i Piráti, kteří stihnuli během posledních tří týdnů popřít sami sebe a vše, co dosud tvrdili. Najednou jsou proti migraci, nechtějí konec spalovacích motorů a zasadili by se o větší význam České republiky v rámci EU. Těm věřit nelze ani to, jak se jmenují. Navíc předseda Bartoš některými svými výroky způsobil výbuchy smíchu, viz jeho tréninky s Krpálkem. Lakmusovým papírkem poukazujícím na skutečné smýšlení Pirátů je pražský primátor Hřib. Díky za něj, protože takovou tragédii zažít podruhé může chtít jen blázen. To Spolu se nepřetvařuje a přiznává, že už jim je pravice na obtíž a Babiše s Okamurou a pohrobky komunistů považují za část politického spektra předurčeného k vyhlazení. Fiala podlézá Bartošovi a Pekarová Adamová perlí, její projevy jsou důkazem poklesu úrovně našich politiků. ODS vleze do chomoutu snad z každým proeurounijním  spolkem, který se kde objeví. Nepřizvání Trikolóry do předvolební debaty na ČT, kde byl i zástupce od Šlachty, je poté výsměchem regulérnosti voleb, ale co bychom od ČT čekali.

Jste li stále nerozhodnutí, pečlivě si přečtěte programy stran. A nevěřte jim. Bohužel žijeme v době, kdy nikoliv důvěra, ale spíše nedůvěra určuje míru naší přízně. A napadá li někdo někoho, třeba má i pravdu, neznamená to, že sám je konstruktivní. Negativní propaganda Spolu je ostudou pro ODS, lhaní Babiše za ANO pouze manipulací. A otočky Pirátů či přechod zprava doleva u STAN ukázkou bezcharakternosti. Tak na to nezapomeňte.

Zdroj

Rate this post

Souhlasíte s článkem?

Průměrné hodnocení 0 / 5. Vote count: 0

Zatím nehodnoceno, budete prvním