Koronavirus

Izraelská média: 85–90% pacientů s covidem v jeruzalémské nemocnici je plně očkováno

Biolog Ran Israeli zveřejnil na Twitteru úryvek z kanálu TV13, který ukazuje, že 95 procent vážně nemocných pacientů s covidem v nemocnici Herzog v Jeruzalémě bylo očkováno.

Otevírá se stále více koronárních chráničů a účinnost vakcíny rychle klesá. V Izraeli byla většina populace očkována proti Covidu-19. Země je již dlouho oslavována jako mistr světa v očkování.

  • „95% vážně nemocných pacientů je očkovaných“.
  • „85–90% pobytů v nemocnici je pro plně očkované lidi“.
  • „Otevíráme stále více stanic COVID“.
  • „Účinnost vakcíny klesá.“

Biolog dodává, že v nemocnici Herzog je 72 pacientů s covidem, z nichž 25 je v kritickém stavu. Den předtím, než zveřejnil svůj tweet, dva z nich zemřeli. 

Robert Malone, vynálezce technologie vakcíny mRNA, odpovídá: „Je dobré vědět. Pokud tomu tak je, tak to vypadá  stále více jako ADE (amplifikace infekcí zprostředkovaná protilátkami) “.

Anglická zdravotnická služba: 35 procent pacientů s covidem bylo plně očkováno

Nové údaje britského zdravotnického úřadu PHE také ukazují, že téměř 35 procent pacientů s covidem je očkováno dvakrát. Ústav také uvedl, že virová zátěž očkovaných osob infikovaných Delta je srovnatelná s virovou zátěží neočkovaných osob.

Zajímavostí je, že podle ošetřujících lékařů  neočkovaní pacienti mají pouze lehký průběh oproti očkovaným, kde hrozí fatální konec – smrt! 

Tak to nám Babiš a jeho suita nesdělí! 

Zdroj