Koronavirus

Zatloukání klínů pokračuje

Jindřich Kulhavý: Médii už rezonují snahy o to navodit atmosféru k zavedení povinné vakcinace. To vše v době, kdy je stále zjevnější, že nejúčinnější obranou proti covidu, chřipce a podobným onemocněním pomáhá nejvíce zdravý životní styl, dostatek minerálů a vitamínů, pobyt na sluníčku a péče o tělo.  A samozřejmě dostatek protilátek získaných po prodělané nemoci. Vakcíny prokazatelně nepomáhají ničemu s výjimkou přesunu peněz ze společné hromádky na soukromou hromadu a samozřejmě také k nastartování naprosto zcestných společenských změn.

K tomuto tvrzení je dostatek důkazů. Do 25.týdne letošního roku zemřelo o 18345 lidí více než je průměr za stejný počet týdnů v předešlých letech před covidokrizí (2011 – 2019). Nejvíce to bylo patrné v seniorské kategorii kolem 80ti let, kde byl nárůst 7237 zesnulých. Přitom jde o generaci, která byla proočkována nejdříve a nyní se připravuje pro tyto seniory třetí vlna vakcinace. Samozřejmě na ně doléhala izolace, psychický nátlak, nicméně je evidentní, že právě jim vakcinace život nezachraňovala a příprava třetí dávky se jeví spíše jako snaha vyřešit nedostatek peněz na důchody. Zní to tvrdě, ale vzhledem, k tomu, že senioři byli obětováni první a výsledná čísla jsou taková jaká jsou, by jakékoliv jiné tvrzení bylo mazáním medu kolem úst.

Dalším významným poznatkem je to, že v zemích s největší proočkovaností, respektive s nejrozšířenější genovou terapií, jak zní správný název, dochází k největším nárůstům počtu pozitivních. Platí to jak pro Izrael, tak i Západní Evropu (především pro Maltu, Španělsko a Portugalsko, kde jsou ukončená očkování na hodnotě 87, 67 a 68 % z celkového počtu obyvatelstva. Naopak nejlepší situace je například v Bulharsku, Rumunsku a Chorvatsku, kde jsou součty ukončených vakcinací na 17, 32 a 44 %  z celkového počtu obyvatel. Zdroje uvádíme pod článkem. Opět to poukazuje na nesmyslnost celého procesu vakcinace. Šokující jsou pro média tvrzení odborníků hovořících o tom, že očkovaní přenáší nemoc minimálně stejně, jako ostatní. K tomu přidejme další zajímavý poznatek, kterým jsou uniklé informace o smlouvách mezi jednotlivými vládami a společností Pfizer. Lze vcelku logicky očekávat, že podobně budou vypadat i další smluvní vztahy.

I přes výše uvedené je sledování českých televizí v době zpravodajství doslova pro diváky se silnými žaludky. Vynechme odborníky, z nichž jsou mnozí přímo zainteresováni na vakcínovém byznysu. Takový Rostislav Maďar například spojovaný s vítězem tendru na dodávky vakcín. A zdaleka není jediný. Nelze se potom divit, když tito specialisté prosazují další diktaturu farmaceutických firem ve spojení s politickou klikou. Upozorňujeme, že hra s myšlenkou, že by pseudoočkování experimentálními mixy, nad kterými se zodpovědnosti zříkají samotní výrobci, byla povinná, je naprosto řízená a pro přemýšlející lidi nepřípustná genocida obyvatelstva. A vzpomeňte si, loni na jaře se o očkování mluvilo jako jednoznačně o nepovinném, nyní zvažují, neměl li by být Sars-cov 2 zařazen mezi onemocnění, proti kterým je očkování povinné. Už tenkrát nám lhali, je plno důkazů o tom, že například některé tiskoviny a plakáty spojené s covidem byly tištěné již na počátku roku 2020, kdy o ,,pandemii“ ještě vůbec nebyla řeč. Média jedou nadále svůj kolovrátek a snaží se situaci vyhrotit. K nim přidejme firmy, které buď neočkovaným rozdávají výpovědi, nebo je uplácí. Ostatně to udělal i stát svým schválením dvou dnů dovolené navíc pro tu část, která poslechla.

Dnes tedy přidáváme odkazy a zajímavý graf. To by mohlo přesvědčit další tápající. Snažíme se nenásilně pracovat s fakty, která mají ukázat, jak nestydaté lži na nás z televizních obrazovek sypou moderátoři, ,,odborníci“ a politici. Absolutní přehlížení reality a manipulace s čísly naznačují, jak moc velký kšeft a naplňování zcestných vizí se z covidu staly. A to zdaleka nejsme na konci, důsledky budou mnohem katastrofálnější. Zdravotní, společenské a ekonomické.

Odkaz na stránku míry šíření nákazy https://www.ecdc.europa.eu/…/weekly-maps-coordinated…

Odkaz na stránku dokončeného očkování https://www.ecdc.europa.eu/…/vaccine-roll-out-overview

Zdroj videa: Unikla smlouva, kterou Pfizer podepisuje se státy – alarmující znění a důsledky pro nás všechny (#PfizerLeak)

Zdroj