Svět podle lepšolidí

Jak spolupracovali za dob Třetí říše globalisté s muslimy? (video)

Slovanka: Toto téma jsem už v minulosti rozebírala, nicméně více jsem se věnovala současnosti, kdy je opět Německo extrémně vstřícné islámu. Podobně, jako podporoval islám Hitler, podporuje jej nyní i Merkelová. K tomuto tématu jsem se rozhodla vrátit poté, co jsme mohli včera v přímém přenosu vidět, jak se EU reprezentovaná Německem, klaní před muslimy. Erdogan přitom nijak netají, že má zájem o převzetí našeho kontinentu, jeho islamizaci a založení jedné velké Osmanské říše. Německo prakticky považuje za Tureckou kolonii.

Zde jde samozřejmě sunnitským muslimům (nejen Erdoganovi, ale také Arabům) vstříc celá globalistická EU. Zájmy globalistů a muslimů jsou v mnoha směrech totožné. Jednotný chalífát se lépe přebírá, než samostatné národní státy. Globalizace je tak pro muslimy tím nejlepším, neboť islám nezná hranic ani národů, je čistě o ideologii. A v tom si s globalisty souzní. Zdánlivě se to může jevit tak, že globalisté jdou ideologií prosazující LGBTQ agendu a gender proti islámu, ale není tomu tak.

Tato ideologie prosazování LGBTQ a genderu cílí čistě na původní Evropany, jejím cílem je snížení bílé populace, což se samozřejmě muslimům, kteří Evropu obsazují, hodí. Zcela mylná je tedy myšlenka, že snad globalisté s muslimy nespolupracují, je to právě naopak. Nicméně pojďme nyní trošku do historie a podívejme se na to, jak Němci, resp. nacisté, jejichž globalistickou politiku dnešní EU následuje, spolupracovali nejen s muslimy. Jednalo se o mnohem širší spolupráci, snad v roce 1943, z něhož záběry níže pochází,  ještě mnozí věřili, že nacisté svět globalizují a ve spolupráci s dalšími světovými hegemony nakonec i ovládnou…

Fotografie, na nichž můžete vidět Hitlera s palestinským muftím, jsou již chronicky známé. Nicméně muslimové se velmi živě zajímali i o koncentrační tábory, fotografie a video níže ukazují právě záběry z návštěvy muftího Amina al Husajna v německém koncentračním táboře nedaleko Berlína.

Na v článku uvedených dosud neznámých fotografiích je vidět velký jeruzalémský muftí Amin al-Husseini, jak kontroluje nacistický koncentrační tábor spolu s nacistickými vyššími představiteli a vládními představiteli. Vězni z tábora vykonávali nucené práce v táboře Trebbin nedaleko Berlína, který byl v letech 1942 až 1945 výcvikovým místem dělostřelectva SS s pobočkou koncentračního tábora Sachsenhausen v Oranienburgu. Byl postaven po první světové válce jako křesťanské “Město míru” a později, tedy v roce 1935, byl převzat SS. Mezi vězni byli Židé z Maďarska. Nucená práce, teror a násilí charakterizovaly jejich každodenní život.

Na obrázcích můžete vidět pět tehdejších globálních lídrů, jejichž přítomnost odráží nadregionální dějiny – už tehdy byl jistý vztah mezi Evropou, Středním východem, Indií a Amerikou. Fotografie také poskytují nezvratný důkaz, že všichni přítomní muži přesně znali osud Židů v Hitlerově Německu  a také osud Židů ve svých domovských zemích pod nacistickou nadvládou. Fotky jsou označeny jako “Foto-Gerhards Trebbin.” To naznačuje, že byly pravděpodobně vyfotografovány v Trebbinu, 30 kilometrů jižně od Berlína, kolem roku 1943.

Pouze tři ze sedmi zobrazených mužů přežili 2. světovou válku a její bezprostřední následky. Oba němečtí představitelé v uniformách byli přímo zapojeni do holocaustu. Před a po jejich cestě do tábora se Adolf Hitler setkal odděleně s každým zahraničním hostem, mezi nimiž byl palestinský vůdce al-Husseini, bývalý irácký premiér Alí al-Kailani, chorvatský ustašovský ideolog Mile Budak a indický hinduistický vůdce Subhas Chandra Bose.

Proč se nyní vracím hlouběji do historie? Protože historie se periodicky opakuje. Opět zde máme světové lídry, kteří podlézají muslimům a opět je to Německo, kdo se snaží Evropu zničit. Myslet si tak, že globalisté nejdou na ruku muslimům, je ne naivita, ale naprostá hloupost. Povšimněte si také toho, jak přísně je trestána všude v EU islamofobie, také u nás už máme mnoho lidí podmínečně odsouzených a jednoho s šestiletým nepodmíněným vězením.

V současné době jsme opět v situaci, kdy hrozí globální konflikt, i když tentokrát snad bude při vědomí fatálnosti podobného kroku odvrácen. Nicméně likvidace Evropy takové, jakou dnes známe, je zcela reálná. Pak je třeba lépe vnímat, kdo je kdo.

Globalisté se snaží vytvořit jednu světovládu, jednu měnu, jednu vládnoucí ideologii. EU je prvním krokem, vždyť globalizovaná Evropa bez národů a národních států se bude lépe ovládat. Také proto nyní probíhá na jedné straně proces výměny obyvatel (muslimská invaze zejména z Afriky a Středního a Blízkého východu ničím jiným není) a souběžně i islamizace a na druhé straně ekonomická likvidace Evropy.

Tentokrát se vede hlavní boj proti bílému nemuslimovi, nejen Evropanovi. Protibělošský rasismus se podporuje všude ve světě, nejen v Evropě, nejviditelnější je to samozřejmě v USA či JAR.

Islám tedy s globalizací a jejími podporovateli souvisí velmi úzce. Globalisté si jsou vědomi, že jeho prostřednictvím lze rozvrátit Evropu a zničit původní obyvatelstvo, ale především národy a národní státy. Zájmy globalistů a hegemonů islámského světa, k nimž patří zejména Saúdská Arábie, Katar a Turecko, jsou tak do značné míry totožné. Otázka je co nastane, až se jim podaří evropské národy zlikvidovat…

Zdroj