Svět podle lepšolidí

USA: Biden rozhodl, že covidovou finanční pomoc dostanou jen barevní

USA náš vzor? Pamatujete si na to, jak drtivá většina politiků, ale i mainstreamová média, nadšeně podporovala v kampani právě Bidena? Znamená to snad, že podporují i jeho rasistický styl politiky? Zřejmě ano, pak je také možné, že se něčeho podobného časem dočkáme i v Evropě, kam se dnes a denně dováží další “obohacení”. Novoevropané, kteří mají nahradit původní obyvatelstvo našeho kontinentu. Nebo se už něco podobného v zemích EU dávno děje, jen se o tom, takto na rovinu nehovoří?

Joe Biden v lednu oznámil, že bílí občané budou diskriminováni, až budou v populaci distribuovány balíčky covidové pomoci. V několika amerických státech se tak nyní na základě jeh prohlášení zaváděly protibílé grantové programy.

Jakmile začnou v USA rozdávat balíčky pomoci všem poškozeným covidovou krizí, obdrží tuto pomoc jen nebílí občané, jak znovu potvrdil Biden.

“Naší prioritou budou malé podniky vlastněné černochy, Hispánci, Asiaty a domorodými Američany,” řekl už 11. ledna.

V Kalifornii nyní demokratická starostka Oaklandu Libby Schaafová, sama bílá židovského původu, zahajuje dotační program, který zcela vylučuje bílé lidi z přijímání dotací. Program poskytne “nebílým domácnostem s nízkými příjmy”. Tyto domácnosti obdrží výplatu ve výši 500 dolarů měsíčně bez jakýchkoli omezení, nikoho také nebude zajímat, zač budou příjemci utrácet tyto peníze.

CBS popisuje nový dotační program jako plat občana (tzn. i v EU mnohokrát zmiňovaný nepodmíněný příjem), přičemž peníze barevní obdrží bez jakýchkoli dalších závazků.

“Projekt Oaklandu je významný, protože se jedná o jeden z největších podobných podniků ve Spojených státech,” píše CBS. “A je to první grantový program, který přísně omezuje příjemce na černošské, domorodé a barevné komunity,” píše CBS.

V důsledku toho jsou z programu vyloučeni nejen bílí muži, ale také bílé ženy. Podle CBS je iniciativa napojena na Black Panthers, kteří byli založeni v Oaklandu v 60. letech. Tato militantní organizace je ovšem ještě výrazně rasističtější a militantnější, než BLM, což ovšem nikomu v Bidenových USA nevadí.

“Základní příjem je cílem Black Panthers od jejich založení,” říká Jesús Gerena, výkonný ředitel Iniciativy za nezávislost rodiny, která sponzoruje grantový program Oaklandu. “Investovat přímo do komunit, aby se bojovalo proti systematické nespravedlnosti, není nic nového,” říká.

Zdánlivě to možná vypadá, že v EU se nic podobného neděje. Ale skutečně si myslíte, že ne? Kdopak je hlavním čerpačem všemožných dávek kdekoli v Evropě? Jsou to snad původní bílí Evropané?? Ne, ve všech evropských  zemích je již dávno zatěžován sociální systém především ve prospěch různých menšin, většinou těch, které již zřejmě geneticky v průměru většinově (čest výjimkám) trpí celoživotní “tulení nemocí”.

A je jedno, zda jde o menšinu, kterou se v Evropě nedaří integrovat už nějakých 600 nebo 700 let nebo o nově příchozí obohacení z Afriky a zemí Blízkého a Středního východu. V USA tak možná jen přiznali zavádění čehosi, co je v zemích EU již dlouhodobě “v běhu”, jen si na to již Evropané dávno zvykli…

Zdroj