Koronavirus

Je pátek třináctého….

Jinřich Kulhavý: Prázdninové období se přehoupnulo do druhé poloviny už dávno a je to znát na jisté vůni blížícího se podzimu. Nijak teplé léto u nás je důvodem k mnoha cestám do zahraničí, které však mají příchuť buzerace a strachu z toho, co si vlády států, kterými třeba i jen projíždíte, zase vymyslí. Není to hezké období a s výjimkou těch, kteří na současné situaci ekonomicky výrazně profitují, není nikdo, kdo by z něj měl radost. Bohužel lidí, kterým covid seslalo nebe, je pořád dost a drží se ho zuby nehty. Kdo by jinak znal ambasadory nemoci a všech událostí s ní spojených? Až dosud hvězdy televizní show Chlíbek, Kubek či Hořejší patřily k bezvýznamným figurám a Flégra mohli zaměstnat v Muzeu kuriozit.

Nechme však mediální star svému osudu, trápení s nimi bude ještě hodně. Kdo měl možnost vidět rozdíl v tom, jak vypadá krev uvažujících a podlehnutých, musí mu být jasné, že něco u těch druhých není v pořádku a je otázkou, dokáže li lidský organismus vše vrátit do původního stavu. Zároveň nikdo neví, pokud ano, kolik ho to bude stát sil. Je s podivem, když vakcinací projde i odborník hematolog a při pozdějším zjištění, jak naivní byl, nedokáže přiznat to, že udělal chybu. Podle toho můžeme vnímat, jaké formy může fanatismus pro vakcinaci dosáhnout a že ani odbornost a určitý stupeň inteligence není zárukou vytváření dobrých rozhodnutí. V této fázi článku žádáme pochybovače o výše popsaném případu, kteří mají možnost díky své profesi nahlédnout pod mikroskop, ať to udělají, pořádně si to prohlédnou, a až poté nás kritizují. Protože nám nestačilo pouze video, o kterém někteří očkovaní prohlásili, že jde o nesmysl, a ty dva vzorky krve jsme si nechali porovnat. A ejhle, pravda je taková, že video nelhalo ani trochu. Krev očkovaných je skutečně pěkné bahno a představa, co to bude dělat s mozkem a dalšími orgány, to budou řešit jednou lékaři. A opět je tu další dotaz. Uklidňuje Vás představa, že byste při transfúzi dostali místo krve její zkaženou verzi? Rozdíl je asi takový, jako když vedle sebe dáte čerstvé a zkysané mléko. Jen pro zjednodušení.

I přes řadu dalších poznatků, které se nám hromadí, covidová mafie tlačí na pilu. Jistě jste si již povšimnuli jistého evergreenu, kterým je s blížícím se koncem prázdnin stoupající číslo R. Tedy naprosto bezvýznamný údaj, který má sloužit k vyvolání paniky. My do Vás to svinstvo prostě dostaneme, to je hlavní myšlenka propagátorů vakcinace. Mimochodem, víte, kde najdete nejvíce aktivních propagátorů aktu vpichu? Tím místem jsou na sociálních sítích skupiny nazvané Neočkovaní, případně nějak podobně. Invaze a infiltrace jedinců, kteří již podstoupili vakcinaci, je hromadná a jejich komentáře ignorující realitu, kterou je nulová ochrana jejich organismů mixem podezřelých látek vpraveným do těla, jejich nadutost a naivita poukazují na určitou skutečnost. Můžete přinášet desítky důkazů, snažit se jim otevřít oči, nicméně oni svou chybu neuznají a nadále si myslí, že když to říkali v televizi a mají na to skutečně studované hlavy, které dokola opakují, jak je to třeba, tak to tak musí být. Navíc určitá schizofrenie dnešní doby z nich dělá trochu agresivnější druh požadující podporu jejich smýšlení. Budou nás donekonečna přesvědčovat, že mi neočkovaní jsme ti sobci, kteří jim očkovaným komplikují život, protože je ohrožujeme. Zde jejich teorie dostává značnou trhlinu, protože přiznávají, že jim to vše je úplně k …ničemu.

O tom, že nejde o nic jiného než pouhé naplnění povinnosti, svědčí další příběh. Opět se vrátíme do Francie do sportovního prostředí. V této zemi se víceméně nepoužívá produkt firmy Johnson & Johnson. Ale jste li cizinec v tamním týmu a odmítáte mRNA blafy, jsou ochotni Vám i toho Johnsona sehnat, hlavně aby splnili povinné kvóty stanovené sportovní federací. Prostě nejde o žádné zdraví, ale pouze o dodržení nařízení. Přitom samotný lékař týmu v postranní řekne, že dotyčný hráč stojící za svým rozhodnutím dělá dobře a sám by mu doporučil zkusit překonat vše bez vakcinace, přestože Johnson je o trochu menší zlo. A opět se vrátíme k té krvi. Jak asi bude fungovat zkažená krev v těle sportovce, má li expedovat zvýšené množství kyslíku, místo toho má sklon k trombózám a velkému srážení. Možná bude dobré sledovat vývoj u těch playerů, kteří podstoupili vakcinaci. Půjdou li jejich výkony dolů, máme vysvětlení. Momentálně to o svém týmu tvrdí fotbalová Slávie, takže bude zajímavé ji pozorovat. Samozřejmě nevíme, je li to pravda a nepodařilo li se Tvrdíkovi veřejnost ošálit.

Nicméně dnes máme ten pátek 13. a proto je třeba se soustředit na jiné věci. Někdo nebude vůbec vycházet, jiný podráždí sportku či eurojackpot, další má možnost při případných problémech na co to hodit. Jisté je, že jistá magičnost data a pátku tady je. Takže pokud se dnes rozhodnete udělat tečku, možné následky můžete svést na den, kdy jste se proto špatně rozhodli. Ale pokud z toho máte obavu, prodlužte si rozhodnutí o jeden den a třeba Vám dojde, že bude lepší nadále vydržet.

Zdroj