Svět podle lepšolidíTop

Je po volbách, vracíme se do situace před nimi

Jindřich Kulhavý: Končící vláda má pár posledních dnů, jak vytěžit z covidu ještě maximum, navíc už jí je vcelku jedno, co si lidé myslí. Takže zkrátí platnost testů, které sice nic nepotvrzují, ale jsou o to výnosnější. Navíc bude jednodušší zase strašit lidi, snaha přinutit je k očkování je enormní. Nejen u nás, v Německu testy podražily a ve Francii končí s jejich proplácením pojišťovnou, zároveň je budou všude požadovat stejně, jako dosud, možná mnohem více. To samé tady, a to za dveřmi čekají další vlčáci, kteří mají také hlad. A covid ještě nevyčerpal veškerý potenciál, který mu byl předurčen.

Představitelé koalic, které v součtu získaly nepříliš výraznou většinu v poslanecké sněmovně, po třech dnech nasadili respirátory a začali připravovat čistky. Ani to neskrývají. Hayato Okamura z KDU-ČSL nesnáší nejen pokrevního příbuzného Okamuru z SPD, ale také Trikolóru, Volný blok a všechny jejich voliče. Poslal by je komplet na převýchovu. Tyto nacistické způsoby nám prezentuje nově zvolený představitel údajně vrcholně demokratického uskupení. Po výrocích svého člena měla strana svolat radu starších a šíleného idealistu s japonskými předky okamžitě vyzvat ke vzdání se svého mandátu. Neudělá li to, může Top 09 zpět povolat i Feriho, Kocourkov bude pak kompletní. Aby toho nebylo dost, pidistrana, která nakonec především díky ODS a krásným očím Pekarové-Adamové získala 14 mandátů, předem určuje, kdo bude sedět v užším vedení Sněmovny. Bratr povedeného Okamury z koalice Spolu, tedy mladší a slavnější Tomio z SPD, která těch mandátů má 20, je nežádoucí a bude mu křeslo místopředsedy odepřeno.

To Pekarová si brousí zuby na předsednictví ve Sněmovně. To by přitom měl zastávat někdo z ANO, protože to byla skutečně nejsilnější strana v posledních volbách. V tom našem, potažmo evropském bahnu, je jen minimum stran a politiků, kteří ještě aspoň náznakem stojí o to, aby si občané mysleli, že jim na nich záleží. Je obrovský omyl myslet si, že to jsou koalice Spolu, Pirstan či třeba ANO. Stačí si připomenout slova potencionálního ministra zdravotnictví, který prohlásil, že 6 hodin trávených v čekárně u lékaře je normální. To může prohlásit jen magor.

Slepota a naivita obyvatel Evropy je skutečně extrémní. Přestože se evidentně řítíme do obrovského průšvihu, na jehož dně budou chudoba, hlad, otroctví a omezený pohyb, nesvoboda, dokonce dost možná snaha část z nás a našich dětí zlikvidovat, lidé si stále myslí, že se jich to netýká. Již před rokem se všeobecně vědělo, že se brzy bude zdražovat vše, co v současnosti potřebujeme k životu. Energie, potraviny, pohonné hmoty, veškeré zboží a služby. To vše při vědomí, že ekonomika byla covidem a naprosto zbytečnými opatřeními naprosto zdecimována a pomocí Green Dealu bude dovedena do Great Resetu. Tedy do bodu zlomu, který pro nás připravil Klaus Schwab a jemu podobní. Tento pohrobek fašistů odvádí práci, za kterou by byl za 2.světové války v nejužším vedení nacistického Německa. Ostatně z nynější berlínské ekipy elit by nebyl jediný.

Prostí lidé nejsou pravděpodobně schopní i díky zaprodanému a bohatě dotovanému mainstreamu domyslet, co vše se děje. Místo plných ulic a náměstí přemýšlí, kde na to vše vezmou. Jak přežijí nejbližší zimu. Přestože Vladimír Putin veřejně prohlásil, že Rusko navyšuje dodávky plynu do Evropy a je schopno množství ještě zvětšit, přičemž vypadnuli především američtí dodavatelé plynu, média nám tvrdí opak. Zdá se, že poloprázdné zásobníky plynu byl opět úmysl. Zároveň se ukazuje, že se žádné globální oteplování nekoná, nastávající zima má patřit k těm tužším. V této situaci nás Evropská komise připravuje na zákaz kotlů na uhlí a dřevo, také domácích krbů a podobných tepelných zařízení. Pokud v tom nevidíte snahu nechat nás zmrznout, živořit a prosit o lepší podmínky, pak jste slepí. Podobný trend přichází v kategorii potravin. Naprosto zvrácená ideologie tvrdící, že domácí zvířata jsou zdrojem CO2, který působí negativně na podnebí, má vést k nedostatku masa a mléčných výrobků. Ale zdražuje se i vše ostatní, vytváří se umělé podzásobení. Můžeme pokračovat dále. Šílený švédský člen Zelených navrhuje zákaz průmyslových chladících zařízení. Bez nich by polovina potravin shnila dříve, než by se dostala k nám.

Ostatně to CO2 je také podvod. Jde o základní potřebu rostlin, které by bez něj jaksi nebyly. K jeho vlivu na počasí se už vyjádřilo mnoho ,,znalců“ ignorujících přirozené cykly provázející naši planetu od nepaměti. Novodobí zachránci přírody s námi hrají tu nejšpinavější hru. Pomocí krásně malované budoucnosti přivádí přinejmenším Evropu a Severní Ameriku na pokraj krachu. Nenávidí lidi, kteří jim ničí tu ,,jejich“ krásnou modrou planetu, přičemž těch lidí je 6.5 miliardy. O plánu zbavit se jich už  Klaus Schwab na Světovém ekonomickém fóru mluvil. A tento záměr je uskutečňován. Kdo to nepochopil, podlehnul bludu covidu, netopýrům, rouškám a potřebě dodržovat všechna nařízení, hltá televizní obrazovky a vůbec se nezajímá, jak moc ho to vše mění, je momentálně v podstatě nepoužitelným.

Síla, který by dokázala změnit stávající směřování světa k Novému světovému řádu, třímá v tzv. konspirátorech, rebelech a těch, kteří nepodlehnuli, nevzdali se a jsou ochotni za normální život bojovat. Někdo ostrými slovy, jiní vědomostmi, další jsou předurčeni k tomu vzít do rukou i zbraně. Elity jsou o krok napřed a všem mimo Čechů je ve zbytku Evropy většinou sebraly. O podobné se nyní pokusí liberálové v naší nové vládě. Očekávejme mediální tažení proti legálně vlastněným zbraním a jejich majitelům. Ostatně ODS, Topka či Piráti se Starosty se tím nikdy moc netajili. Mají totiž strach, že je prostý dav jednou zastaví a zlynčuje.

Ještě malá douška na závěr. Prezident Zeman je těžce nemocen a momentálně má potřebu se buď léčit nebo odpočívat. Nicméně je to prezident i člověk, a to, co předvádí někteří bezpáteřní politici a novináři, je odporné. Ikona mnohých Václav Havel byl na pokraji smrti vícekrát a ti samí lidé, kteří nyní volají po zbavení se Zemana, tenkrát mlčeli. Navíc tendenční zpravodajství jsou ostudou především těch, kteří je hltají a věří jim. Zmanipulovaná veřejnost je jedním z mnoha znaků dnešní doby. Pokud z ní zvracíte, vězte, že to ničemu nepomůže. Je třeba být aktivní a vzepřít se. Otázkou je, kolik nás zbývá. Volby ukázaly, že to moc dobré není.

Zdroj