Ideozločiny

K návštěvě Leyenové v Kyjevě: „Tato osoba je šílená, nebezpečně šílená“

Prezidentka EU Ursula von der Leyenová navštívila prezidenta Zelenského v Kyjevě. Předala mu první dokumenty, se kterými se jeho země může stát kandidátem na členství v EU. Ukrajina podle ní může vstoupit do EU dříve než obvykle.

Navíc byla první západní ‚vůdkyní‘, která navštívila Buču, kde byly nalezeny stovky těl ukrajinských občanů. Mimo jiné si prohlédla 20 exhumovaných těl z hromadného hrobu a zapálila svíčky v kostele za oběti.

Přítomnost Von der Leyenové v Buči je součástí cesty, kterou absolvuje s šéfem zahraničních věcí EU Josepem Borrellem „posílit podporu Ukrajině“.

Zavřete ji do blázince!

Její výkon vyvolal v Nizozemsku mnoho kritiky. Například neurolog Jan Bonte píše: „Může někdo převézt Von der Leyenovou do blázince? Nucené přijetí s neomezeným uvězněním v izolační místnosti? Tento člověk je blázen. Nebezpečně šílený.“

Právnička a filozofka Raisa Blommestijn dodává: „Na čem Ursula von der Leyenová zakládá myšlenku, že má mandát rozhodovat o tom, zda by Ukrajině mělo být umožněno vstoupit do EU? V roce 2016 se nizozemské obyvatelstvo vyslovilo proti dohodě o přidružení EU s Ukrajinou.“

„To, že asociační dohoda mezi EU a Ukrajinou by byla prvním krokem k členství v EU, se nazývá hloupá konspirační teorie. Byla by to jen obchodní dohoda. Expanze EU je nezastavitelná, tak proto Nexit!“ říká nizozemský poslanec FVD Martin Bos.

Novinář na volné noze Arno Wellens se ptá: „Co je to s těmi Němci? Ignorování místní demokracie a budování evropského superstátu pod německým vedením proti Rusům. Poslední třikrát to také skončilo bídou, tentokrát tomu nebude jinak.“

„Von der Leyenová slibuje věci, které nemůže a neměla by slibovat, a proto by měla být ze své pozice vyhozena. Kdy?“ říká Eelco van Hoecke.

Zdroj