Koronavirus

Kdo Ti dovolil být zdravý, soudruhu?!

V boji s virem jsme dosáhli dalšího vítězství! S testem smíme do hospody, smíme k holiči. Ó děkujeme, milovaná vládo! A co cestování? Jen s očkováním, testem nebo doložit prodělání covidu. Pokud jste zdraví lidé, jste odpad a nic dobrého si nezasloužíte.

Protože to přece jen vypadá trochu divně, tak milostivě povolíme nějaký ten testík, než se všichni dobrovolně povinně naočkují. Testování je taková veselá kratochvíle, co nebolí a zachraňuje životy. Stojí to pouhé dvě miliardy měsíčně, které jdou z veřejného pojištění na plošné testování proti nejhorší metle lidstva. Abychom měli správnou představu, co to znamená dvě giga za měsíc a to číslo patřičně ocenili, tak podle statistiků výdaje pojišťoven na zdravotní péči v roce 2019 byla cca 310 miliard. Jednoduchým výpočtem se dostáváte na cca 25,8 miliard měsíčně. Což znamená, že se na testování covidu vyplýtvá 7,75 % výdajů pojišťoven. Ne na léčení nemoci, ale na zjišťování, zda ji náhodou nemáte. Což se dřív bezpečně poznalo zadarmo podle toho, že dotyčný měl nějaké příznaky. Protože člověk bez příznaků je co? Je zdravý. Tyhle peníze odtečou naprosto bez efektu mimo zdravotnictví. To, prosím, nepočítám další náklady, jen to pitomé a zbytečné testování. Položíme si prostou otázku, jak dlouho systém veřejného financování zdravotnictví vydrží takové drancování?

Abych ocenil pilnou práci na záchraně životů v plné šíři, tak vezmu do úvahy, že podle Státního ústavu pro kontrolu léčiv je hodnota lidského života stanovena na 1,2 milionu za rok. Na stanovení limitu není nic nemorálního, protože zdroje jsou omezené, a proto nelze léčit neomezeně vše. Ó jaké temné barbarské doby, že? Nuže lehký výpočet 24 giga je 24 tisíc milionů na testování ročně. Podělením hodnotou lidského života vychází celkem 20 000 lidských životů, které jsme mohli zachránit a léčit v rozsahu daném státními orgány. A teď nemůžeme, protože penízky se rozkutálejí. Znova zopakuji a to stále neléčíme! Jen potvrzujeme, že zdraví lidé jsou opravdu zdraví. Tomu říkám pravé nesobecké jednání! Pokud se moc nudíte, může si spočítat, kolika penězi ze svého příjmu sponzorujete tuhle kratochvíli.

Naštěstí na správné straně stojí zodpovědní soudruzi ze Spolku pro efektivní altruismus. Ne, to fakt není vtip, tenhle obskurní spolek opravdu existuje a řídí naše životy víc, než by jeden čekal. Možná bychom se chtěli dozvědět, co za nezištně úžasné skutky tito obětaví dobrosrdeční soudruzi chystají pro naše dobro teď. Leč není k dispozici komunitní coworkingový prostor. Ne, nezbláznil jsem se, takto vybroušený jazyk soudruzi používají. Proč se vůbec zmiňuju o něčem tak podivném? Protože z těchto kádrů se rekrutují sociopatičtí zmrdi z MeSES.

Tento prapodivný spolek má takovou sílu, že Svaz zdravotních pojišťoven místo toho, aby práskl do stolu, že testování pojišťovny platit nebudou, viz výpočty výše, tak píše poníženou supliku ministru zdravotnictví, že jako fakt není dobře, že jim berou tolik peněz. Zda by se soudruzi nemohli trochu umírnit. Dokonce se v článku objevují trochu kontrarevoluční věty o tom, že nějaké zdůvodnění testování, ať už odborné nebo finanční není nikde k dohledání. Ba co víc? Sám náměstek ministra, což obvykle bývají lidé, co ministerstvo skutečně řídí, jaksi nesměle blekotá něco o tom, že plošné testy nemají v potlačování epidemie velký význam a jsou extrémně drahé. To fakt jsou, s tím se dá jenom souhlasit. A co se nestalo? Test se teď vyžaduje všude!

Když se s obsahem odkazovaného článku seznámíte, položíte si pár otázek, na které nejsou dobré odpovědi. Nikdo testování nechce, nikdo nemá zájem a taky všichni vědí, že je to nezákonné. Když k tomu připojíte informaci o Dr. Kary Mullisovi, který vynalezl test PCR a jasně uvedl, že jeho objev nebyl nikdy určen k diagnóze nemocí, tak to dostává zajímavé obrysy. Všichni jsou proti, autor objevu uvádí, že takto ho nelze používat. Přesto – testování jede na plné obrátky! Nabízí se jedna klíčová otázka, kdo má takovou sílu, že prosadí proti vůli celého státního aparátu, volených představitelů a soudů něco, co nikdo z nich nechce? Pokud něco takového je možné, k čemu máme stát? Nač si volíme své zástupce, když dojde rozkaz bůhví odkud a oni ho slepě vyplní? Odpověď je jednoduchá, ale nepříjemná. ČR se změnila v anonymní protektorát a teď je to hodně vidět.

Jak vidno, žijeme v těžké době, a proto drahý milovaný Vůdce po delší odmlce pocítil náhlou touhu národu sdělit něco naléhavého. Uvedl to, co konspirační dezinformátoři tvrdili už dávno. Již na podzim se lidé budou muset znova přeočkovat na koronavirus. Nemůžu se zbavit trochu vesele škodolibého pocitu z představy těch očkovaných oslíků, jak si zase jdou stoupnout do řady na další včeličku. Nyní tedy máme odpověď na otázku, jak dlouho bude funkční očkování. Podle byznys plánu výrobců. A to jen na okraj podotýkám, že víra v ochranu před virem stojí jen na kecech právě oněch výrobců. Vím, nezávislé testování, bla, bla, bla. Za tu dobu už víme svoje, ne? Bude to zřejmě stejně účinné jako očkování proti chřipce. Sice je pravda, že letos jsme ji nějakou záhadou naprosto vymýtili. Jen jsem žádostiv, kdy tuhle informaci začnou včeličkáři propagovat jako důkaz účinnosti očkování.

Pro pochopení situace je si nutné připustit, že farmaceutické firmy jsou ziskové podniky jako všechny ostatní. Pro jejich byznys plán je naprostá katastrofa existence něčeho tak odporného, jako je zdravý nebo uzdravený člověk. Nic po nich nechce, nic si od nich nekoupí. Aby se to obrátilo v jejich prospěch, je potřeba vnutit masám myšlenku, že i když se subjektivně cítíte v pohodě, tak vlastně nejste. Proto ty hony na zdravé pomocí plošného testování, preventivní očkování a neustálá reklama na smrt. Každý den slyšíte, můžete zemřít a jistě zemřete, když neuděláte, co říkáme. To, že články a vyjádření nejsou označeny jako reklama, je vedlejší. Když se na covid podíváte jako na produkt, hned je vše takové průzračnější. Marketing jako z učebnice. Očima ředitele odbytu ve firmě podnikající ve zdravotnictví je klíčové dostat do veřejné debaty narativ o nebezpečí hrozící každému. To pak nutí zdravé lidi spotřebovávat produkty, které normálně nechtějí a nepotřebují. Zato teď je kupují a to v obrovském množství. Geniální kampaň a brilantní rozuzlení problému – zdraví nepotřebují léky. Všichni, na kterých záleží, na tom mají benefit. Na občanském ksindlu, co to všechno platí svou důstojností, penězi, majetkem a nakonec i životem, nesejde ani co by se za nehet vešlo. Jednoduše se vytvořila příležitost pro žraloky se nažrat. Prostě to dělají, protože jsou žraloci. To je v pořádku, na tom stojí tržní ekonomika. Ale na druhé straně, pokud nechcete být žrádlo, uvědomte si, že v moři žraloci občas plavou.

Že to vidím špatně a tak to nemůže být? Tak nahlédněte do článku, kde se o tom píše naprosto jasně, že se zdravému ksindlu vše prodraží. Pokud máte dobrou imunitu a na nějakou čínskou virózu drze neumíráte, tak jste odporný podčlověk. Jak si to, vy holoto, občanská představujete, he? Neutrácet za naše produkty? Na normální život prostě nemáte nárok. To by tak hrálo, abyste neplatili. Budete se očkovat neověřeným svinstvem nebo do zblbnutí platit za testy. To prostě není v pořádku, abyste utráceli svoje prachy za něco, co chcete vy. To by nešlo, holenkové! Žádnou zdravotní logiku v tom nehledejte. Jakmile jste zdraví a o své tělo se dobře staráte, tak jste v podstatě obtížný hmyz, co nedává peníze, kam je potřeba. Máte s radostí zcela altruisticky obětovat svoje zdraví na oltář těch, co se o něj nikdy nestarali. Natož tak o to vaše. Lidé mladší 40 let se ještě nemohou očkovat, a pokud navíc v posledním půl roce neprodělali covid, budou si muset testy zřejmě hradit, když budou chtít třeba ke kadeřníkovi nebo na koncert. To je prostě fér. Prachy se musí točit, ne?

Takže si dovolím vytvořit takovou svoji dezinformaci. Nejdřív všechny ovce necháme naočkovat a za jejich nadšeného bečení utáhneme šrouby těm zmetkům, co nám nechtějí dát vydělat a drze si spoléhají na vlastní imunitu. Společnost si zvykne na to, že je normální, že neočkovaní jsou biologické konzervy plné smrtících virů a je naprosto správné, že nikam nesmí. Pak se vypustí zpráva, že je tu jakási nová mutace a potřebujete další včeličku. Ti pyšní na své naočkovaní najednou budou občané druhé kategorie a jejich svědomí v podobě recyklovaného Smejkala, Chlíbka či jiného sociopatického zmrda jim napoví, že když se nechali opíchat jednou, proč dělají pupínky napodruhé? A tak se penízky budou točit, sem tak někdo umře, ale to nám Prymulové, Maďarové a jiní přední „odborníci“ vysvětlí, že to je vlastně v pořádku. Tak se nakažlivý princip, dokaž, že nejsi vinen, rozšiřuje dál a dál. Musíte prokázat, že nejste infekční. Což nelze, protože jen ve vydechovaném vzduchu jsou milióny mikrobů. Navíc si to dokazovaní budete hradit. Takže nejen, že důkazní břemeno je hozeno na krk lidem, ale musíte za to ještě pěkně zaplatit cenu, kterou určí monopol. Takže buď si budete pravidelně píchat nějaké nevyzkoušené svinstvo, anebo budete ožebračeni neustálými platbami za testy prokazujícími – NIC. Klasická argumentace omezených východisek.

Jak je ale možné, že to vše tak bezproblémově prochází? Protože propagačně byl proveden nábor do sekty Svědků covidových. To není prázdná nadsázka, ale fakt, neboť sekty žijí z pečlivě namíchané směsi důvěry a strachu. Proto se chápání světa Svědky jeví běžně uvažujícímu člověku mimo sektu jako naprosto nemorální, nenormální a působící tak dojmem mentálního postižení. Jak to vlastně vidí pravověrný Svědek covidův? Především není nejmenších pochyb, že je morálka na jeho straně, hájí životy a zdraví. Ve světě Svědků covidových lidé umírají, jak na běžícím pásu a vy se nechcete očkovat? Tak je jasné, že chcete, aby lidé umírali a navíc kvůli takovým jako vy se prodlužují opatření. Vláda nemůže dělat nic jiného a je to chyba odpíračů. Takže vše se děje díky jejich vině a tak jejich práva nejsou důležitá. Proto se Svědci budou očkovat donekonečna a pořád si opakovat mantru, je to jenom jedna včelička. Za právo napít se piva venku to stojí. Tak odvážná myšlenka, že právo napít se piva bývalo normální a nikdo neřešil, zda náhodou nemáte dýmějový mor, otevřené TBC nebo černou smrt. Pravda, on to neřeší ani dneska nikdo, výše jmenované je v pohodě, hlavně když to není covid.

Dovolím si vyslovit teorii, že Svědkové covidovi jsou produkty mentálního podmaňování díky extrémnímu strachu o život. Ti, co vám zachraňují život, jsou hrdinové a pár nedostatků jim jistě odpustíte. Zatímco ti, kteří naopak poukazují na naprostou nesmyslnost boje s virem, jsou hlasem ďábelského pokušení. Děti Svědků ve škole omdlévají z roušek, stěžují si maminkám doma, že mají velké bolesti hlavy. No a co? Nic, nářky trápených dětí k nim nedolehnou. Ani jim nevadí, že se učitelé změnili na bandu sadistických úchyláků. Pořád bojují s nákazou, přestože stará moudrost nabádá, že lék nemá být horší nemoci. Psychologické nastavení člověk je takové, že lidé už sice rozumově chápou, že dělají špatnou věc, ale když už do toho tolik investovali, tak se před cílem necouvne. Proto společnost akceptuje bez větších protestů, že se bude pořádat hon na zdravé lidi, protože přece nemůžete vědět, zda nejste infekční. Můžete člověka vlastně zabít, jen tím, že jste poblíž.

Ne, nepřeháním, tak je to skutečně postaveno. Můžete Svědkům uvádět tisíce faktů, tisíce věcí svědčící o tom, že jsou oběti podvodu, ale mají v mozku mentální bariéru, která brání tyto fakta přijmout. O tom, že možnosti vymývání mozků v sektě jsou doslova nekonečné, se můžete přesvědčit vzpomínkou na hromadnou sebevraždu členů sekty na příkaz vůdce. Z pohledu zvenčí se toto chování jeví jako naprosto šílené zvláště s ohledem, že rodiče zabíjeli své děti. U Svědků covidových k tomu přičtěte ještě dušení v respirátorech, kdy výkon rozumové části mozku je významně utlumený. Cítí se díky tomu špatně, nemocní a jejich vlastní nastavení podporuje pocit nemoci a potřeby, aby se o ně staral jejich vyvolený vůdce, který je spasí. A tím se kruh uzavírá. A ti, kdo to odnesou na svých bedrech, jste vy, bez dovolení zdraví.

Zdroj