Koronavirus

Když má vir kalendář a pozná věk

JindřichKkulhavý: Díky médiím se dozvídáme plno lží, ale o tom, že ve francouzských regionálních volbách Marine Le Pen válcuje konkurenci a všude se pohybuje na prvním či druhém místě, to se nedozvíme.

Možná je Le Pen na naše poměry i tak poměrně levicová, ostatně to je ve Francii tradice, nicméně její názor na migraci je nyní velmi aktuální. Snaží se zachovat svou zemi pro Francouze, ne ji předat muslimům. Volby jsou však dvoukolové, takže zdaleka nemá vyhráno, nicméně šance tu je. To jen pro informaci, kterou naše média přes zuby procedí jen velmi nerada, když už vůbec.

Ve Velké Británii se údajně šíří vir nazvaný Delta, má jít o indickou mutaci, ovšem přejmenovanou. A protože je třeba z různých důvodů doočkovat mladou generaci, dostal tento druh covidu-19 za úkol být nebezpečným pro mládež a nečekaně napadá i nenaočkované. Je třeba konstatovat, že vcelku dobře spolupracuje s vakcinační mafií, protože kdykoliv se ,,objeví“ jakákoliv mutace, vždy si vybere tu část populace, ke které směřuje snaha přinutit ji k plošnému očkování. Nejdříve tak umírali ti nejstarší, což nepřekvapuje, uvědomíme li si, že byli izolováni od příbuzných, znehybněni na lůžkách a jejich sociální život byl nulový. Poté přišla další vlna a nejpostiženější byla generace nad 60 let. Samozřejmě jsme byli informováni o tom, že covid napadá stále mladší populaci, a protože je vakcín dost, přišla řada na starší 12ti let. A na podzim se objeví další mutace, která stoprocentně zaútočí na malé děti. Vir je tedy velmi inteligentní a má dobré informace, kde zasáhnout.

Mezitím je tu však jiná realita. Ve Velké Británii je asi tak stejný stav jako tady na jaře, když jsme na tom byli nejhůře na světě, nicméně rakve na ulici, přeplněné mrazáky a krematoria jedoucí při spalování Čechů a Moraváků byly jen v zahraničních médiích. Jak přemýšliví lidé vědí, manipulace s čísly, a především míchání jablek s hruškami dohromady, udělaly z naší země exemplární příklad neschopnosti vypořádat se s covidem. Zatímco jinde se k počítání používala jiná metodika, u nás byl každý mrtvý s koronou. A je jedno, co bylo skutečnou příčinou. Nicméně to zafungovalo a určitou část lidí přesvědčilo jít si pro svou dávku. Propaganda jede dál. Bohužel je třeba konstatovat, že počet lidí podléhajících klamavé reklamě na slibovanou tečku za covidem přibývá, aniž by si dotyční připouštěli rizika. Zprávy z Británie jsou takové, že se tam nic moc neděje.

Jistě jste v okolí zpozorovali množství nově naočkovaných lidí. Většina má především radost z toho, že to má za sebou, což lze brát jako naivitu, přestože jde většinou o jinak inteligentní lidi. Často mladší generace, zcestovalá, pracující v manažerských postech. Ti jsou ochotní přistoupit i na vakcinaci svých dětí. Průběh po vpichu bývá podobný, tedy den dva špatně, halucinace, pak vše ok. Takže jejich argumentem je, že to se dá vydržet. Dá, řekl by rozumný člověk, kdyby neslyšel o jiných případech, které měly fatální konec. Nicméně v prvních dnech a týdnech po prodělání očkování jde spíše o výjimky, které jsou navíc utajené. Jenže vakcína, která de facto žádnou vakcínou není, bude v těle pracovat. A dle různých dostupných informací, vcelku sveřepě. Teď by bylo možné se zmínit o spikeproteinech, nanočásticích a dalších dobrotách, jenže není k tomu důvod. Ti, kteří chtějí vědět, ti už si informace sehnali, a tak umí zdůvodnit, proč se nepodvolí, jejich opak to zase nezajímá a ani nebude, pokud se tedy něco buď neprovalí, nebo jim bude relativně dobře. Takže absolutní ztráta času, myslíte li si, že někoho přesvědčíte o jeho omylu.

Vláda již vyhlásila termín, kdy se budou moci registrovat dvanáctiletí a starší. Je trochu s podivem, že by to mohli udělat samotní, protože v tomto věku jsou snadno ovlivnitelní a jejich rodiče zároveň vydíratelní. Školy jsou státní, plno občanů navíc pracuje ve státních službách, kde se stávají terčem šikany, nejsou li ochotni se podvolit. Platí to pro policisty, zdravotnický personál, úředníky, pedagogy. Stát, tedy především ten náš, je špatný správce, ale tvrdý otrokář. V poslední době se to ukazuje mnohonásobně. A to nejsme na konci, pod kotlem bude přikládat i EU. Ta až do svého rozpadu bude bojovat. Připomeňme si nacistické Německo, které ještě pár dní před koncem války a v době, kdy už byl konec nezvratný, pokračovalo ve vraždění lidí, civilistů, žen, dětí. Zatím se Brusel s Berlínem a Paříží cítí být silní, takže kážou jednotlivým státům, co mají dělat. Všude je to jako přes kopírák. Je jedno, v které zemi jste, průběh je podobný, opatření stejná, ignorace lidských osudů také. Podobné je i chování občanů, tedy dvě strany jedna druhou osočující a zároveň se navzájem nechápající.

Konec léta opět změní režim našich dnů. Kubek by měl rád proočkováno 90% lidí ČR, což je varováním pro rodiče mající rozum a zodpovědnost. Bude třeba být ve střehu, budou dělat vše proto, aby svých plánů dosáhli. Ignorace Ústavy České republiky už je denní realitou, pohrdání soudem též. Je nemá už co zastavit. Očkovaní jim k experimentu dodají své ratolesti, ostatní budou chtít přinutit. Vstoupili jsme do války, která nemůže mít vítěze. Obětí bude více, než nyní tušíme.

Zdroj