Koronavirus

Další lidové vítězství – nelegální škola uzavřena

Zodpovědní ochránci našich životů opět zvítězili. Neváhali nasadit všechny páky, aby uzavřeli potajmu provozovanou školu. Kde se co? Mučili děti? Dělali se na nich pokusy? Házel po nich alespoň učitel křídu? Ne, děti se ve škole učily bez roušek. Ne, to není vtip, ale německá realita.

Pokrokové Německo v akci

Vždycky, když si myslím, že Svědci covidovi už prostě nemohou vymyslet větší debilitu, tak jsem ve svém naivním přesvědčení zklamáván znova a znova. Máme zde nový případ z pokrokového Německa. Nějaká nezodpovědná ženština si drze založila vzdělávací instituci a vydávala ji za ruskou soukromou školu. Tak to jistě uznáte, ruská škola na německém území, to prostě nejde. Děti by se tam mohly vzdělávat v prosovětském duchu a to je přece závažný problém. Kdyby patřila třeba saláfistům a vyučoval by se v ní Korán, tak by to jistě byl znak živoucí otevřené společnosti. Ale Rusům? To promiňte, to je jasné, že to trpět nemůžeme a úřady prostě musí konat.

Protože nám tam děti nenosily roušky, tak bylo nutné konat velice rychle. Děti se nedusily v rouškách, netestovaly se a zcela normálně si spolu hrály. Naprostá hrůza. Tahle šílenost probíhala několik měsíců, bohužel z článku se moc nedozvíme kolik. Poté, co do školy přispěchali úředníci doprovázeni kamióny s plicními ventilátory, nalezli už na místě jen hromadu infekčních dětských mrtvolek. Počkat, to se vlastně nestalo. Děti byly zdravé a živé navzdory několikaměsíčnímu vzájemnému styku. Jak se taková věc vůbec mohla přihodit? Autoři článku se to sice snažili trochu ideologicky dohnat tím, že se jedná o hnutí odpíračů a vůbec je to pravicové hnutí říšských občanů, které nemá ten správný politický náboj. Ideologickým nálepkami rozhodně šetřeno nebylo. Jenže šídlo v pytli neutajíš. Článek mne jako řadového vohnouta naplnil pochybnostmi o správnosti vládních opatření, což je ideologická chyba.

Nepřípustné rozkolísání ideové fronty

Vypadá to, že německé soudruhy popadl duch světlé soutěživosti v závodě o první příčku covidové idiocie. Nyní mohou směle konkurovat Austrálii, která se zmítá v lockdownech už při pozitivním testu jediného člověka. Na tomto příkladu se dá ukázat naprosto přesvědčivě, že o žádnou ochranu dětského zdraví nejde. Protože článek nezmiňuje, kolik bylo mrtvých dětí, nakažených a další nutné peripetie obvyklých lamentací zodpovědných ochranitelů, tak si troufnu udělat závěr, že žádné. Jinak by článek byl na hlavní straně s titulkem – Ve škole popíračů covidu umíraly děti. Dále by článek pokračoval slovy jako otřesné, nemyslitelné, šokující, či větnými spojeními jako nic takového jsem jako lékařka nezažila, jako matka to nedokáži pochopit, nemáme dostatečné zákony na postihování takových činů. V článku by se vyskytly nějaké vtipné postřehy z covidové praxe od nějakých sociopatů typu Prymuly, či Chlíbka. Ti mi mimochodem oba začínají chybět. Je až nápadné, jak před volbami už je tolik nevytahují, že? Nad tímhle článkem bychom si my řadoví občané mohli krky ukroutit, jak bychom se divili takové nezodpovědnosti. Následně bychom pak děkovali našemu milovanému Vůdci, že se za nás rve do roztrhání těla. Naše mysl by přijala radostně další omezení, protože děti a tak dále. Takhle to ale, soudruzi, nemá ten správný švih.

Prostě se z toho všeho cítím takový ideologicky rozkolísaný. Mou myslí najednou začínají vířit otázky. Jako třeba o smyslu těch opatření, když tam děti několik měsíců pobývaly bez posvátného nástroje spasení a nic? Dokonce mne může napadnout i taková otázka, zda stát obecně není proti tomu, aby se děti vzdělávaly mimo jeho ideologickou kontrolu. Nebo aby nepřišly o správné obohacování stykem s jinými rozmanitými projevy odlišných kultur. O tohle vše byla nebohá dítka na soukromé škole dost ošizena. Inu, co počít? Kampak by mohl vést takový voluntarismus? Jasný cit srdnatého levičáka bruselského střihu přesně napoví jednoduché řešení – vymést ze světa, zakázat. A tak přijeli úředníci a školu zavřeli.

Gréta, demonstranti a vir v jedné řadě

Leč v tom samém Německu se demonstruje za klima. Nic proti tomu, scházet se v průvodech a podporovat kdejakou blbost je v pořádku. Jen se mi na mysl vtírá otázka, takových lidí blízko sebe a nákaza nic? Nebo je vir zodpovědný? Či demonstrantům to politicky myslí a tak nemohou onemocnět? Pročpak tam nečtu varovně zvednutý prst a kecy o sobectví stejně jako se píše o demonstracích, které jsou třeba proti opatřením? Na některých fotečkách si někteří demonstranti sundávají náhubky a sama zbožňovaná ikona Greta jej také nemá. A nikde nečtu odsudek, že se chová nezodpovědně. Taky mě mimo jiné napadlo, jak asi chuděrka dorazila do Berlína? Pevně věřím, že na kole poháněném větrníkem, a po cestě se živila kořínky. Taky mě napadá, pročpak Němci na své demonstraci používají anglicky psaná hesla? Němčina je na vyjadřování o dost barvitější než barbarizovaná latina zvaná anglický jazyk. Nicméně provozovatelé vzdělávacích ústavů se z toho mohou poučit a odteď prohlašovat, že běžné školy zatěžují klima, a tak se rozhodli s tím něco dělat. Poté je úřady zřejmě nebudou zavírat.

Očkovaní umírají na covid častěji – překvapivá data z progresivního Británistánu

Děti se vám zachtělo vzdělávat si po svém? To by prostě nešlo. Protože máme jako záminku covid, tak se to dá snadno zakázat. Navíc dítka nebyla očkována a všichni víme, že očkování chrání před nemocí naprosto. Ne, počkat, to nechrání. Tak chrání před horším průběhem? To je současná mantra. Ale ono, ejhle, ani před tím nechrání. Dokonce více lidí umírá s očkováním než bez něj. Cože? Ano, přesně tak. Oficiální místa Velké Británie přešla na stranu dezinformátorů. Ve svých oficiálních datech už změnili kritizovanou praxi, že do nemocných s covidem je započítáno kde co a kde kdo. Vypustili data, kdy pacient přišel do nemocnice s rakovinou a náhodou mu byl nalezen i covid. Tohoto pacienta logicky přesunuli z kolonky „zemřel na covid“ do „zemřel na rakovinu“. Výsledkem je, že vzývaná proočkovanost nevedla k žádnému zlepšení a ochrana před covidem je jen zbožné přání či marketingové lži výrobců vakcín. Listoval jsem dokumentem dále a dívám se na stranu 20 nahoře. U lidí 50+, o kterých bylo tvrzeno, že jsou nejvíce rizikoví, a proto je nutné je přednostně očkovat, se v tabulce píše očkovaní 17 + 149 + 1 613 proti 722 úmrtím u neočkovaných. Tj. 2,5 krát více mrtvých u očkovaných. To, co naše ministerstvo zdravotnictví uvádělo jako příklad dezinformace, se ukázalo být velice opodstatněná obava a podle těchto dat i pravda. Nebo Británie dezertovala z jednotné ideové fronty?

Co je tedy výsledek?

Takže si to celé shrňme, dítka ve škole bez opatření neumírala, očkování nezabírá a lidé po něm mají akorát rizika dalších zdravotních komplikací s bonusem větší pravděpodobnosti smrti na covid. Za tuhle krásnou věc se utratila hromada peněz a výsledek je slušně řečeno tristní. Takže si znova musíme klást otázku, co je cílem téhle šarády? S čím si můžeme být jistí a co je jasnou skutečností, je obchodní zájem farmaceutických společností. Dalším nepopiratelným faktem je vhodná záminka k ospravedlnění neschopnosti státu cokoliv smysluplně řídit nebo dělat. Jenže to bylo jasné i bez covidu, že firmy chtějí zisk a vlády potřebují vytvářet krize, na nichž předvádějí svou schopnost něco řešit. Postupují jako šéf obchodu, co ví, že se už víc prodat nedá. A tak udělá nesmyslné opatření, prodeje klesnou. Pak to opatření zruší a prodej se vrátí na původní stav, což může prezentovat jako svůj velkolepý úspěch. Klasická zmrdovská taktika, kterou vlády velmi rády používají. To vše víme, je to jasné. Ale proč ten tlak na očkování ze všech stran? Co je tím jednotícím zájmem? Nemyslím si, že farmaceutické společnosti mají až takovou sílu, aby donutily jednat více států tímto způsobem. Musí tu být jiný zájem. Různé weby nabízí plejádu motivace od ovládání populace, až po prostou debilitu evropských elit s neschopností dělat jakoukoliv smysluplnou činnost. Tedy, že jde o fachidioty s velkým talentem na sebeprezentaci, na kterou lid slyší. Na tuhle otázku nejspíš odpověď nikdy nebude jednoznačná, ale to neznamená, že na její zodpovězení rezignujeme. Snad se její řešení nedozvíme nějakým nepříjemným způsobem.

Zdroj