Koronavirus

„Když neumíte odlišit průmysl a marketing od vědy, není vám pomoci.“

Eva Hrindová: „Když neumíte odlišit průmysl a marketing od vědy, není vám pomoci.“ Toto vyjádření jsem našla na internetu u příspěvku o úmrtí slovenských novinářů a moderátorů (Julo Viršík, Dáša Šebáňová a Andrej Miklánek). Jejich zbytečné smrti mohou souviset s vakcinací. Mainstream ale o této souvislosti cudně mlčí.

Julo Viršík navíc nadšeně propagoval očkování a nabádal lidi, aby věřili vědě! Ale opravdu je zájem farmafirem vědou? Opravdu je jejich marketing a manipulace vědou?

Věda nepapouškuje dogmata, věda pochybuje, ptá se a zkoumá. A věřte, že i v dnešní době existují odpovědní vědci, kteří se ptají. Zhusta jsou ale mainstreamem ignorováni a dokonce za své právoplatné dotazy jsou i stíháni. Toto jsou vědci, které sleduju já.

Věřím lidem, kteří se jen těžko nechají koupit a jejich čest a morálka je na vyšším levelu než čest a morálka těch, kteří se nechají uplácet farmaprůmyslem. Minulý ministr zdravotnictví toho byl krásnou ukázkou. Střežme se takových lidí! Nechat je rozhodovat o našem zdraví, o zdraví našich dětí a bezbranných seniorů je zločinem.

Zdroj

Poznámka DD – mainstream celkem nepřekvapivě potvrzuje, že nic s ničím nesouvisí, zejména ne s vakcínou a ten počet dnů po očkování taky nesouhlasí … Takže můžeme směle konstatovat, že úmrtí po vakcinaci s ničím nesouvisí stejně jako dnes už de-facto dennodenní násilí nesouvisí s nejmírumilovnějším náboženstvím.