Domácí

Komentáře Krysodlaka (50)

Aféra Feri

momentálně vyšuměla. Sice ne do ztracena, ale volební boj se rozjel na plné obrátky po zcela jiné trati. Skutečnost, že se Mee Too srazilo v tomto případě s BLM je jen třešničkou na dortu. Přitom jde jen o jedno – že NE znamená NE. Žádné možná, ani “Hurá, vlítnem na to!”. Prostě NE! Bohužel to nepochopil nejen agresivní sexuální loudil a patrně i prznitel žen a dívek, ale i knížepán a Kalousek, což je více než tristní. A co by problém Feriho vyřešilo? Urostlá dvěstěkilová dívka, která “to” má ráda “na koníčka”.

V souvislosti s touto aférou mezi lidem koluje informace, že vykulené oči “surikaty” Pekarové pocházejí z doby, kdy sdílela s Ferim kancelář….

Rasismus ve fotbale

se řeší neustále, jen soudruzi z UEFA na něj mají několik různých metrů. Desetizápasová stopka za dojmologii pro Kůdelu a jednozápasová za zjevný balkánský problém by šly vyřešit snadno. Zavřít soudruhy z disciplinárky UEFA za podporu násilné trestné činnosti hned, jak vlezou na naše území. A Glasgowské bijce včetně trenéra za násilí proti jednotlivci a skupině obyvatel, ne-li pro pokus o vraždu našeho brankáře – a to organizovaný a ve skupině. Věřím, že by se mezi fanoušky našli soudce a státní zástupce, kteří by to stalinsky vyřešili na počkání podobně jako Krafta. Jen by si nemuseli nic konstruovat, stačil by záznam z inkriminovaného zápasu.

Pohřeb právního státu

se odehrál v procesu (či spíš frašce) s Kraftem. Průběh připomínal stalinské čistky, jen na to naší justici stačila “dvojka” (soudce a státní zástupce) místo klasické “trojky” soudruhů z NKVD Stalinových časů. Inu – pokrok. Jen ta správná uvědomělost zůstala a k popravě obviněného zatím nedošlo.

Zjevně bylo porušeno právo obžalovaného na řádný proces (vše je soudu jasné, svědci netřeba – a už vůbec ne svědci obhajoby), obhájce si prakticky neškrtl (dle popisu se téměř nedostal ke slovu). O strčení Ústavy do ústavu zpíval už Kryl, bohužel netušil, že se tak stane prorokem a minulost si zopakujeme. Ale co čekáte po třiceti letech režimu kariérních komunistů?

Jourová

prý si stěžovala, že ji za její “zásluhy v oboru protizbraňových aktivit” někdo vyhrožoval popravou a Zaorálek z toho nepřímo obvinil prozbraňové aktivisty. Samozřejmě tím popudil dost lidí. Vtip je ale v tom, že jako zrádci by za dlouhodobou protistátní činnost měli stát u zdi oba – jak Jourová, tak Zaorálek. Samozřejmě ne sami (ale bez Pirátů – ti patří tradičně na ráhno).

Zelení aktivisté

zase dováděli na rypadle a chtěli zakázat uhlí. V jejich případě je léčba jednoduchá – zavřít je do bubnu napojeného na generátor a nechat je v něm běhat, dokud nevyrobí megawatt. A změřil bych jim při tom emise a napařil jim za ně pokutu. Věřím, že by je demonstrování přešlo. Druhá možnost je vypakovat ekologické aktivisty za polární kruh bez paliva a nástrojů k jeho opatření a upotřebení.

Výročí

posledního boje v Resslovce: “…a kov na spánku zastudí…”

Zdroj