Svět podle lepšolidí

Mnichovská zrada je zpět: Adolfu Hitlerovi jsme ustoupili a západ nás zradil. Máme zase poníženě pokleknout?

Tvrdíku, stojí peníze za výměnu beztrestnosti vrahů? 29. září 1938 byla uzavřena Mnichovská zrada. Hitler dostal, co chtěl.  Zástupci Velké Británie (Neville Chamberlain), Francie (Édouard Daladier), Itálie (Benito Mussolini) a hlavní aktér Německo (Adolf Hitler) se shodli na tom, že se Československo bránit nebude.

Hnutí Black Lives Matter je horší, než morová rána v minulých stoletích.

Po černošských nájezdech je pouze skáza a spoušť. I Biden začíná chápat, že když nespustí závory jako Donald Trump, migranti a toto hnutí požere USA jako africké kobylky. Práce se štítí, ale bohatství žádají bolševicky po těch, co dřou a šetří. A snad jedině Adolf Hitler byl horší, protože za ním byly potoky krvé a plnily se masově hřbitovy. 

Vážně máme něco společného s touto šílenou americkou, nevzdělanou, vražednou misí?

Nikdy nezapomeňte, jak lehce jste svobodu ztratili a jak těžce a za cenu velikého úsilí a velkých obětí našeho a zejména sovětského lidu jsme ji dobývali zpět.

 Ludvík Svoboda

A my, naše generace, jsme bohužel zapomněli.

I když už začíná být silná ofenzíva:  Nepoklekneme před vámi a žádné výhrůžky na českého fotbalového fanouška neplatí,“ vzkázal Mynář disciplinární komisi UEFA.

Piráti, stále to tvrdíte?

15.4.2021 jsme ve stejné pozici

Vrahům musíte ustoupit a za protesty máte přísné tresty, sdělil nám opět tento protislovanský gang. Historii nelze vrátit, ale lze se z ní poučit.

Kauza Kúdela: K trestu pro Ondřeje Kúdelu se za Kancelář prezidenta republiky vyjádřil i hradní kancléř Vratislav Mynář, který napsal obsáhlý dopis disciplinární komisi UEFA.

„Hráč, který kopačkou rozdrtil lebku protivníkovi, od Vás dostal trest zákazu nástupu do 4 utkání, další hráč za fyzické napadení třízápasový trest. A údajný rasismus? Trest na 10 zápasů. Podotýkám, že rasismus neprokázaný a domnělý. I samotný inspektor UEFA zpochybňoval, že Ondřej Kúdela pronesl rasistický výrok. Přesto jste rozhodli o zcela bezprecedentním potrestání hráče, který nikomu neublížil a pouze slovně – dle svého vyjádření – urazil svého soupeře. Odsuzujete slušného člověka bez jediného důkazu,“ napsal Mynář.

 Hnutí Black Lives Matter je zločinné stejně jako byla německá Národně socialistická německá dělnická strana Adolfa Hitlera a její odnože Hitlerjugend: i před nimi se muselo poklekat se zdviženou pravicí.

Zachrání nás opět Rusové?

Zdroj