Válečné přípravy v souvislostech

Nejde jen o Dukovany a Sputnik, ale o válku

Radim Valenčík: To, že se jedná o hloupou fabulaci, je zřejmé každému, kdo umí přemýšlet. Stačilo sledovat, jak Hamáček zdůvodňoval svou cestu do Ruska v roli mezinárodního politického kaskadéra. Babiš to odmítl komentovat. V případě obou je zřejmé, že byli řádně „přitlačeni“.

Mnozí komentátoři však tak trochu naletěli, když akci dávají do souvislosti s česko-ruskými obchodními vztahy. Dukovany či Sputnik jsou jen kamufláží, příp. mají vtáhnout do hry ty, kteří se na náš úkor chtějí přiživit. Hlavním cílem je připravit psychickou podporu obyvatelstva nejen naší země (to není tak snadné zmanipulovat), ale veřejnosti v zemích, které budou nasazeny jako agresor pro válku s Ruskem nastartovanou na Ukrajině. Jak jsem napsal na začátku tohoto měsíce v článku „Globální konflikt na spadnutí? Lze ho odvrátit!„:

„K tomu, aby se to rozjelo, je nutná větší provokace než se sestřelením malajsijského letadla, novičokem a podobné slabé kávičky. Musí to být provokace těžšího kalibru, na kterou veřejnost ještě není připravena.“

Viz: https://radimvalencik.pise.cz/9198-globalni-konflikt-na-spadnuti-lze-ho-odvratit.html

Souvislosti s touto kauzou jsem to připomenul i zde:

https://radimvalencik.pise.cz/9262-s-bubnem-na-zajice-nebo-trapna-provokace.html

Jde přímo o akci současné globální moci. Proto to vynucování souhlasu zemí a nadnárodních institucí, kde jsou dosazení slouhové této moci.

Situace je velmi vážná a překvapilo mě, jak naivně se Babiš s Hamáčkem chovají. Posloužili jako užiteční idioti v rozjezdu toho, co může přerůst v globální katastrofu. Člověk, kterého politika ještě nepřipravila o rozum, by si něco takového nevzal na svědomí pod žádnou hrozbou, pod tlakem jakéhokoli vydírání. Přece museli vědět, že okázalost, se kterou posloužili, bude zneužita k masírování veřejného mínění ve všech zemích, které budou obětovány, pokud se to šílenství nepodaří zastavit hlasem normálních lidí. 

Zdroj